Treść opublikowana przez mikiE87
-
330xd cypisek
Ty Bartek to dnia w domu nie wysiedzisz... :lol:
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Fajne te splitery od Maxtona, jednak teraz bardzo brakuje mi tutaj gleby. Sam przedni pasował do tego zawieszenia. :shock: Fotki jak zwykle sztos! :8)
-
[E87] BMW 120I M PAKIET I DODATKI CZARNY SUFIT TEMPOMAT
Ja mam w przodzie ET35 8.5j z 215/40. Tył mam ET40 9.5j z 235/40. Dopiero na gwincie ta felga zaczęła wyglądać. Na sprężynach Vogtlanda było nadal pokracznie - szeroka jak na 1er felga i dosyć wąska opona prosi się o spas... tym bardziej jak to tak wypchnięte na zewnątrz felgi względem seryjnych.
-
[E87] BMW 120I M PAKIET I DODATKI CZARNY SUFIT TEMPOMAT
Felgi, że tak powiem odważne. Bez konkretnego obniżenia i spasu będzie niestety bez szału. :shock: Fajnie lecisz z tematem. Zmiany na plus! :8)
-
330xd cypisek
Ciekawy mod. Zobaczymy jak się sprawdzi. Tak jak gadaliśmy na fejsie... fajnie, że ich tak nie widać :8)
-
330xd cypisek
Ciekawy mod. Zobaczymy jak się sprawdzi. Tak jak gadaliśmy na fejsie... fajnie, że ich tak nie widać :8)
-
E91 318d M-Pakiet Gwint MTS-Technik
Zdecydowanie! :8)
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Chwile mnie tu nie było, a tu kolejne mody. Fajna sztuka rośnie! :8)
-
BMW E90 330d M-Pakiet "Zaciski F30 4-tłok/ Styling 193"
Fajnie świeżo wygląda na tym zimowym setupie! :8)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
No teraz to się odpychać musi! :8) Ciekawe ile moja wypluje... :roll:
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Odpalam Twój temat a tam moje zimówki... :lol: Fajny lifcik. Zmiany wewnątrz na duży plus. :)
-
E91 318d M-Pakiet Gwint MTS-Technik
Miałem tego Buzzera i całkiem spoko, jednak wolę surowa kwasówkę, bo koszty podobne bardzo. :D Fajny środek! Piano okleina czy malowane? Muszę u siebie takie coś ogarnąć. :8)
-
330xd cypisek
Wywalajmy ekologie z auta i zakładajmy kabinówki z węglem. Po mojemu! :lol: Alleggerity klasa! :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Jak ktoś wie, że ciężko dostać kratki to czasem lepiej mu rozebrać i drogo sprzedać na poszczególne elementy. W takim razie czekam na efekty. Zakładaj temat!
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Ojej z nieba to może przesada! 1. Zderzak najlepiej kupić kompletny z kratkami dolnymi, bo dostac je na sztuke ciężko, a te mocowania halogenów to już chyba tylko ASO zostaje. 2. Nerki są takie same jak w LCI bez mpaka - te większe (tylko nie mpakiet e81/e87 oraz prelci bez mpaka). 3. Ja osobiście kupiłem nadkola i kierownice powietrza ale wyjąłem to, bo nie leżało to za fajnie. 4. Osłonę dolną musiałbyś kupić od e82 mpak chyba - nie wiem jak ten adapter, on raczej będzie do mpaka ale e81/E87 - ja miałem taki DIY adapter na wkręty i sprawdził się 5. Nie wiem jak spryski bo mam wersję bez xenonu, no ale tu będą wysuwane. 5. Nie musisz zmieniać żadnych ślizgów lamp, plastików, pasów przednich, belek itp. - wystarczy kompletny zderzak i dolna osłona żeby to grało.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Mały update :8) Podsumowanie serwisu: - zaślepienie EGR (cypisek21) - wyrzucenie i zaślepienie klap kolektora ssącego - DPF out i off a w jego miejsce ponownie Downpipe RM motors - nowy rozrząd SWAG - nowe koło pasowe Corteco - nowy pasek osprzętu Conti - nowe kpl. sprzęgło LUK - IC 335d (cypisek21) - róznego rodzaju uszczelki i oringi - pokrywa zaworów, miska, rozrząd, kolektor ssący, węże IC, kolektor wydechowy, przelewy i podkładki wtrysków itp 2. Kierownica Póki co będzie ze srebrną blendą pre-lci. Na wiosnę blenda oraz dekory będa malowane na czarno, tak jak na poniższych zdjęciach. 3. Co myślicie o zmianie podświetlenia? :roll: Chyba czas na mała zmianę, bo się lekko opatrzył...
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Jutro od rana zakładamy rozrząd. Dzięki cypisek21 :o
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Mówisz masz... - camber na aucie - zimówki na aucie - gwint przeczyszczony i ustawiony Przyjadą blokady do rozrządu to działamy.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Długo wyczekiwany mod od kolegi cypisek21. Dzięki! :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
To już zabawa w ECU. No ale dzieki ze przypomniales, chce znowu. :twisted: :twisted: :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dziękuję! :twisted: Możesz śmiało samemu ale ja nie mam kanału, żeby się tam wygodnie dostać, więc robiłem w warsztacie. Po zamontowaniu downpipe musisz wyłączyć DPF w komputerze, więc jak będziesz chciał ponowanie wstawiać DPF to będziesz musiał go zaprogramować na nowo.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki! Możesz śmiało wyjąć DPF i wstawić downpipe i na kołach spokojnie pojechać na wyłączenie DPF. Jedyny plus to że śmiało możesz jechać, nie jest potrzebna laweta ale finalnie i tak Cię wyłączenie nie ominie. Dźwięk troszkę się zmienił ale nadal jest za cicho, dopiero wyrzucenie końcowego tłumika podkreśla brzmienie idealnie. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Fajny ten anglik... taki nie za duży. :8)
-
E87 LCI 118D - Shackmir
1. Wosk: Soft99 2. Środek: APC Pro ADBL (bierz 5 litrów, rozrobisz tego bardzo dużo i możesz tym lecieć wszystko niemalże), następnie Poorboys Natural Look jako dressing (super efekt i fajna wydajność) 3. Felgi: Tenzi Alux - lepsze niż każdy krwawiący bajer, który musisz potem szorować. Za 5 litrową bańkę, z której robisz 20 litrów płynu płacisz 30zł. 4. Opony: ADBL Black Water - mega wydajny, efekt też póki co najlepszy jaki uzyskałem 5. Detailer: Sonax BSD (super cena ale troche ciężko się pracuje nim) / ADBL QD1 (nieznacznie wg mnie lepszy ale drożej) Co do czarnych nerek. Oklejałem folią, było całkiem fajnie - musi być wylewka, żeby dobrze przybrała kształt. Teraz dipowałem 2 cienkie warstwy, a na to 2 bolla do plastików, bo dip się skończył i ciekawe jak to potrzyma. Te chińskie to dla mnie porażka, podobno pękają podczas zakładania nawet. Bywały takie przypadki haha! Co do ścierki to zdejmujesz plastik, demontujesz silniczek wraz z wycieraczka, zaślepiasz uniwersalna zaślepka z alledrogo. Nie pamiętam która aukcja ale pod wymiar byle pasowała.
-
E87 LCI 118D - Shackmir
Dzięki za miłe słowa! Z wosków na normalna kieszeń polecam Soft99 The King of Gloss. Robi robotę na Black Sapphire. Co do nerek, to ja właśnie po raz drugi zakładam czarne, teraz już chyba na stałe. Końcówka? Przerabiałem temat i żadna mi nie odpowiadała. W końcu pospawałem końcowy z kwasa i jest idealnie.