Treść opublikowana przez mikiE87
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Jak kupiłem auto 35 tyś km temu to przycisk był jak nowy. Teraz widać, że trochę już był zdarty. Zdjąłem przy przebiegu 169 tyś. Ja również troche naklikam każdego dnia: praca, zakupy, uczelnia, jazda po mieście... Średnio z 10 kliknięć dziennie robi swoje. Ja bym guzika nie brał jako wyznacznik przebiegu. Autostradowiec zrobi dziennie 300-400km i może kliknąć 6 razy, a ja robiąc 30km dziennie kliknę nawet dwa razy więcej. :D
-
BMW E81 118d by Luki
No Łukasz! Powoli do celu. Jeszcze zderzak na przód i będzie super... :)
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Siadło jak należy. Przybyło kilka koni od 120d? :8) :lol:
-
BMW E81 118d by Luki
Może wysłali Lukiemu jakąś dmuchaną lalkę :lol: Na fejsie raz była akcja, że gościu zamiast dystansów wysyłał ziemniaki. :norty:
-
BMW E81 118d by Luki
Koniec zabawy... Fajne progi M-Pakietowe w Alpinweiss :norty:
-
BMW E87 120D 235KM 483NM AERO WYKRES
Bardzo egzotyczna nazwa firmy, no ale wzór ten sam z tego co widzę. Jest kilka firm robiących taka felgę. W USA często spotykałem na forum Miro oraz Zito. W Europie najwięcej 3sdm 0.01. AXE to głównie UK. Sam je mam i myślę, że co do jakości nie ma co się obawiać, bo sporo dobrych opinii w internecie mają. Tych Carbonado to bym się bał, zbyt bardzo zalatują tanim włochem, wolę jednak Carbonare. :norty: Po przyciemce szybek będzie kosa! :)
-
[E87] 1ER 120i SPARKLING GRAPHITE [up-nowe mody i foty]
Powiedział posiadacz ISC za 4 tysiaki :norty:
-
[E87] 1ER 120i SPARKLING GRAPHITE [up-nowe mody i foty]
Na pewno siądzie niżej na sprężynach Eibach. :8) Mpakiet siada jakieś 15mm. Eibach ProKit jakieś 30-35mm. Eibach Sportline jakieś 50-60mm.
-
[E87] 1ER 120i SPARKLING GRAPHITE [up-nowe mody i foty]
Bardzo ładna sztuka! Przedni zderzak najlepszy z możliwych. :) Felgi bym zostawił w takim graficie, super to siedzi... :)
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Zdecydowanie z coupe. Nie mówie tego, bo taki posiadam no ale według mnie wygląda ciekawiej i jest mniej oklepany. Tak swoją drogą to może Performance? :D
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Tata na gwincie lata jak mówiłeś, to wypatrzył kompota... :D
-
F20 120d Urban Line prawie full (+szukamy miękkiego ROF)
Nie znam się na oponach RunFlat, dla mnie najlepszą opcją jest zmiana na zwykłe. Zakupiłem auto na Stylingu 222 z 205/55/16 RunFlat, opony zmieniłem na Falkeny bez RunFlata i różnica w wygodzie była kolosalna. Dla porównania mogę powiedzieć, że nie odczuwam większej różnicy pomiędzy 16" RunFlat, a zwykłą 18". Bardzo możliwe, że nowe RunFlaty nie są takie kamienie, tak jak wspomnieli koledzy wyżej. :) Ja się po prostu zraziłem i nie chcę tego wynalazku u siebie w aucie...
-
F20 120d Urban Line prawie full (+szukamy miękkiego ROF)
Zmiana na 17" to według mnie strzał w kolano. Na pewno będziesz tego żałował. 18 to absolutne minimum, żeby f20 prezentowała się ładnie, a zarazem maksimum jeśli chodzi o komfort dla przeciętnego Kowalskiego. :D Ja bym tam widział 19" i obniżenie, ale nie każdy ma tak "mocno" jak ja. :mrgreen:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Będę musiał przetestować. Od czasu korekty woskuję softem99, a detailera mam z Sonaxa. Jakoś się to wszystko trzyma kupy. :D
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Haha! Miałem małą dyskotekę podczas powrotu z pracy. :D Usłyszałem, że jeżdżę tak 3 dni, nie chciałem już ich poprawiać, że od soboty. Mijaliśmy się z 20 razy, dzisiaj stwierdzili, że za długo chyba już... :D Kto mnie dojrzał? Faktycznie... szybko wystartowali za mną... :lol:
-
BMW e87 2006 RINGI
Również nie widzę różnicy. Posiadam V1. Mało tego... święca według mnie lepiej od zwykłych lamp h7.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Oczywiscie od razu pasuje. E90 tez taki ma z tego co wiem. :)
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
No tak właśnie sobie patrzyłem, to cena śmieszna jak za 330mm. W pracy mam leżeć heble z z4 e89 sDrive30i, bodajże też 330mm... :idea:
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Zostawię tylko takie przykładowe zdjęcie. Komentarz zbędny... :norty: Z tego co wiem to mam w 120d 300mm na przodzie, a 292mm ma 118d. :D Jak je wykończę to wpadną 330mm, bo 348mm mimo, że super wyglądają, to troszkę przerost formy nad treścią. :lol:
-
E87 120d Japanrot by Marcin
Pomimo czarnego koloru felga sprawia wrażenie dużej. Bardzo fajnie wyszła w czarnym wydaniu. Japanrot robi robotę, mógłbym takiego mieć... na mpaku byłaby piękna ta jedyneczka. :8)
-
E87 120d Japanrot by Marcin
Pomimo czarnego koloru felga sprawia wrażenie dużej. Bardzo fajnie wyszła w czarnym wydaniu. Japanrot robi robotę, mógłbym takiego mieć... na mpaku byłaby piękna ta jedyneczka. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Z serii mała rzecz, a cieszy. Cząstka BMW Z4 E89 na pokładzie. :D (to tylko brud, już ogarnięte) :8) http://i.imgur.com/2olJF0n.jpg http://i.imgur.com/QMrgiAr.jpg
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Ja się boję odkrytych felg w moim 120d, a co dopiero w 116i. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Na hamulcach 330mm 18" wypada w sam raz... :)
-
F20 120d Urban Line prawie full (+szukamy miękkiego ROF)
Noo... Sznycel fajna sprawa, bo nie jest oklepana jak M-Paki! :cool2:
-
F20 120d Urban Line prawie full (+szukamy miękkiego ROF)
Szczerze mówiąc to od zawsze powtarzam, że nie zamienię mojej E87 na F20, jedynie na F30... no ale z takim wnętrzem to brałbym F20 bez wahania. Piękna sztuka jak na brak M-Pakietu! Jedynie te jasne nerki mi się gryzą z całością :)