Treść opublikowana przez mikiE87
-
E87 LCI 118D - Shackmir
Witaj! Na pierwszy rzut oka to zupełnie jakbym widział moją e87 ponad 3 lata temu, z taką małą różnica, że xenonów nie mam. Fajnie, że mechanicznie ogarniasz temat a nie zaczynasz od aliexpress jak większość niestety. Jakieś ciekawe mody wizualne w planie? :8)
-
BMW E87 120D - bigerr
No właśnie?! :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Z nowości w 1er: - przedni zderzak pomalowany wraz z nerkami oraz kratkami - nowe opony 17" zima
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki za miłe słowa! Przedni zderzak trafił do lakiernika. Wygładzony, bez dziur po tablicy, maluje się... Zakupiłem nowy rozrząd SWAGa. Co ciekawe ma zamazane numery BMW, a różnica w cenie w porównaniu do aso to jakieś 1500zł.
-
[E92] 330d 2011- Podrasowany Dziadkowóz
Jak tak mam jeździć będąc dziadkiem, to mogę już teraz nim zostać. Pierwsze auto ze zderzakiem m4 look, które naprawdę wygląda fajnie, a nie jak chiński ulep. Fajny jasny środek do jasnego lakieru. KOT! :twisted:
-
E93 335i n54 stage 3 diablo
Śliczna i szybka bawarka. Fajnie jej w tej czerni. Pierwsze e93, które mi się podoba ze złożonym dachem. :cool2:
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Bardzo ładna sztuka, na dodatek z moim ulubionym odcieniem skóry. Co do ringów, to jak Bartek radzi... biały ring zalatuje chińszczyzna i w e9x według mnie najlepiej spisze się oem look.
-
[E91] BMW 320d Performance
Piękna jest. Nie ma już chyba co w niej zmieniać. Top! :cool2:
-
330xd cypisek
Świetna jest! :cool2:
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Zimą przejrzałem sobie cały temat poprzedniego właściciela i byłem pod wrażeniem auta... No ale to co tutaj znalazłem to przeszło moje oczekiwania. Mistrz :cool2:
-
330xd cypisek
Jak zawsze najwyższy poziom modyfikacji! :cool2:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
ZMIANY: Wizualne: - EZ LIP - dymione tylne lampy - camber plates (w sumie nie tylko wygląd :8) ) Mechaniczne: - nowy zderzak, nadkola, osłony plastikowe (silnik, skrzynia, podwozie - skutki gleby), ślizgi lamp ASO, masa dupereli - nowe koło pasowe (Corteco) - nowy pasek osprzętu (Conti) - nowy zestaw sprzęgła (LUK) - nowe klapki kolektora ssącego (Victor Reinz) - nowe uszczelki, oringi (kolektor ssący, kolektor wydechowy, turbo, węże IC, pokrywa zaworów, wtryski, przelewy, uszczelniacz wału korbowego... w sumie to wszystko) - Intercooler 335d -> cypisek21 - zaślepki EGR -> cypisek21 - downpipe (zmiana siatki) - komplet filtrów i płynów Wkrótce nowy rozrząd, porządne czyszczenie wszystkiego i składamy do kupy... :roll: C.D.N. Kilka fotek:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
co to za felgi masz :o AXE CS. Pełna specyfikacja na 1 stronie wątku. :)
-
330xd cypisek
Jak zawsze pełna profeska i kolejny ciekawy zabieg. Jedyny temacik e9x, które śledzę, bo wiem że się nie zawiodę. :8) Spać nie możesz, że o 5 posty wrzucasz? :lol:
-
BMW E87 120D - bigerr
Fajna taka lampa, cała czerwona... dałeś do myślenia! :shock:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Prawie ASO BMW :8) :twisted:
-
BMW E87 120D - bigerr
Foty sztos jak zwykle! Teraz tylko gleba i szersza felga :twisted: :twisted: :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Nie ma spania. Mała rzecz a cieszy... :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Oj prosi się i będzie idealna! :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Jak się odkuję to przemaluje felgi na nardo grey lub coś w ten deseń i wpadnie jakiś "carbonowy" kerscher lub coś w tym stylu pod ten coupe mpak, bo strasznie wysoko wygląda :evil:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki! Staram się :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Wiem Sławek, że snią Ci się po nocach jak Aero :lol: Parówki jedynki :8) DEPO nie są obecnie na sprzedaż... dostałem już 5 zapytań... :D
-
BMW E87 120D - bigerr
Jedna z lepszych tutaj, a foty jak zawsze sztos! :8) Będzie coś niżej? :twisted: