Treść opublikowana przez mikiE87
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Przyszedł czas na mały update. Dawno nic nie grzebałem we wnętrzu, więc trzeba to było nadrobić tego lata. Po m-pakietowym suficie przyszedł czas na resztę układanki. Malowanie blendy kierownicy Chyba już koniec kombinacji z kierownicą. Wyleciała blenda LCI,w której denerwował mnie dekor. Wlecała sport pre-LCI, bo wygląda jak m-pakiet (poza logo), a kosztuje normalne pieniądze. Brakowało mi jednak w niej czarnego koloru. Korzystając z dobrej pogody zabrałem się za to. Zakup radia Professional Od długiego czasu borykałem się z pixelami w moim radiu. Dzięki pomocy kolegi ImmBoo udało się zakupić Professionala z 2011 roku za śmieszne pieniądze. Nareszcie wszystko działa jak należy. Zmiana popielniczki na schowek Po zmianie telefonu cupholder okazał się za wąski. Wybór był oczywisty i bardzo praktyczny. Hydrografika na dekorach cypisek21 oraz kulfon3 narobili mi apetytu na zmianę dekorów. Początkowo planowałem piano, jednak utrzymanie tego mnie przeraziło. Podchodziłem całkiem sceptycznie do hydro, jednak stwierdzam, że warto.
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
No teraz to już jest zwieńczenie wszystkich modów. Pięknie! :8)
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Zmiana mpakietu na performance pomimo tego ładnego carbonu troszkę mało drapieżna, ale to może kwestia fotek. Wcześniej wydawało się bardziej tłuste to dupsko, jednak teraz nie jest jak u każdego, a to najważniejsze. :8) Nie myślałeś, żeby oblecieć lampy przód i halogeny folią Stek? Daje fajne lekkie przyciemnienie i nie pogarsza widoczności. Do tego Spacegrau siadłoby perfekcyjnie.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Mam swojego wysłannika z Będzina. :lol: A za tydzień będziemy oglądać moje dekory. Namówiliście mnie. :8)
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Hoho! O tym dyfuzorze to ja już słyszałem dobre 2-3 dni temu. Dobra robota! :lol:
-
[E91] BMW 320d czarny turas. Eibach pro kit
Troche takie Audikowe te koła, jednak kolor nadrabia. Fajne daily ze smakiem rośnie!
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Nie spodziewałem się, że taka pozornie podobna do Mpaka blenda zrobi taką różnice. Super modzik! :8) Jeszcze więcej tego hydro na forum zobaczę to chyba sam się zdecyduję. :lol:
-
BMW E87 120D - bigerr
Fajny modzik. Teraz to wnętrze nabrało klimatu. Szkoda tylko, że boczki przedliftowe nie maja skóry... Jak wjedzie sufit to będzie idealnie!
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Lip to wizja tymczasowa, bardziej for fun... po prostu z nudów chciałem sobie potestować. Finalnie jakiś Maxton musiałby zagościć... no ale jak już robić Maxtona to w połączeniu ze zmianą felg. Chodzą mi po głowie jakieś węższe i lżejsze felgi na balonie, bez naciągów, jednak idealnie spasowane do nadkoli. Co do pomarańczowych zacisków to na pewno byłoby spójnie z lampami, jednak znudziły mi się krzykliwe heble po 3 latach. AXE latają już u mnie trzeci sezon i nie mogę powiedzieć złego słowa.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Świetnie wyszedł ten Carbon! :8) O tej pomarańczy i glebie się nie wypowiadam, bo to Twoja wizja i szanuję to. Wykonanie jak zawsze Top! :cool2:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Przyszedł czas na długo wyczekiwany mod. Trafiła się 60km od domu, w super stanie i okazyjnej cenie. Wymaga tylko delikatnego przemycia - Bonnet już zamówiony. Do końca wakacji postaram się jeszcze ogarnąć dekory oraz blende kierownicy w piano black i mam nadzieję, że będzie to wszystko współgrać.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Przedni ma ponad 3 miesiące i jestem pod wrażeniem bo sporo przeszedł a ciągle jak nowy. Co prawda wpadło tam dużo wkrętów,bo nie ufam tej taśmie ze względu na to, że zagina się on od krawężników itp. Boczne mają kilka dni i nie narzekam póki co. Fajnie się to ułożyło, chociaż to tylko guma i wiadomo że lekko się faluje.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Mały update: :arrow: mycie, dekontaminacja, glinkowanie, wosk soft99 :arrow: serwis olejowy + filtr powietrza :arrow: aby nie było tak łyso to zamontowałem EZ lipa na progi
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Wzór taki sam, tylko marka inna. 3x AXE CS w 18" 1x Stuttgart ST3 w 19"
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
W miniony weekend podczas Raceism The Event 2019 udało się spotkać ze znajomymi m.in. z naszego forum. Wieczorny spot N47 zaowocował ciekawą sesją w wykonaniu Kuby (Kuudlaty). Na zdjęciach: - Kuudlaty - davenam - Kamil_RCSM - Konrad Foto: https://www.facebook.com/KudlatyWORKSHOP/
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Hej! Miałem depo z ciemnym wkładem. Występują w dwóch wersjach V1 - żółty led na żarówki (ja taki miałem) oraz V2 - biały ring CCFL. Same lampy są fajne wizualnie, jednak ich działanie nie powala już. Nie lubię białych ringów, dlatego wybrałem V1. Okazało się, że te żółte żaróweczki nie są zupełnie widoczne gdy zapali się światła mijania, szybko się przepalają, a dostęp do zmiany bardzo problematyczny. Miałem założone H7 Osram Nightbreaker, jednak w mojej opinii depo świeci sporo gorzej od OEM lampy jaką mam teraz. Możliwe, że wrzucenie HIDa pod tą soczewkę Depo by dało oczekiwany efekt. Jeżeli chodzi o auto to śmiga. Ostatnio ogarnięte: :arrow: serwis klimatyzacji :arrow: wymiana podnośnika szyby - zerwała się linka i uszkodziła mocowanie szyby :arrow: blaszki od zacisków hamulcowych pomalowane w kolor zacisków, bo gryzło się to :arrow: porządne mycie, odkurzanie, czyszczenie i impregnacja skór
-
335 cypisek
Wielka szkoda ale na pewno za jakiś czas wpadnie coś jeszcze lepszego! :cool2:
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Dzwon podstawą modów... :lol: Bardzo dobry ruch ze zmianą felgi. Auto zyskało na świeżości!
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Hamulce piękne! Dziwie się sam sobie ale tutaj lotka jest według mnie zbędna. Tak jest super!
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Przyszedł czas na dopracowanie układu hamulcowego: :arrow: nowe przewody hamulcowe Brembo :arrow: piaskowanie zacisków :arrow: zmiana koloru (na zdjęciach brudne od montażu, piszę ponieważ już słyszałem, że niedociągnięcia w malowaniu) :arrow: przetoczenie przednich tarcz, powyżej 120 odczuwałem delikatnie bicie :arrow: nowy płyn hamulcowy
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Mam i polecam! :cool2:
-
Mój samochód marzeń- M3
Przybywa nam na forum M3 i bardzo dobrze! Godny następca e93. Biały świetnie podkreśla kształty tej budy... :twisted:
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Piękna jest, a każdy mod przemyślany i w moim guście. Fajnie, że kolejne marzenie się spełnia! +1 Moja ulubiona na forum :8)
-
BMW E90 320si 127KW 173 hp - 2006
Świetna robota z ogarnięciem wnętrza... no ale ten tył bardzo kontrowersyjny jeśli chodzi o lampy i emblemat M. Auto robi się pod siebie a nie pod kolegów czy forum więc luz :)
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Podbijam :mrgreen: Nie no daj się namówić! :twisted: