Treść opublikowana przez Pawel735
-
ciepłe powietrze z nawiewu
Według mnie taka usterka również może wskazywać na uszkodzenie panela - prąd nie jest podawany do wszystkich elektrozaworów, datego też jedne z nich chodza dobrze a inne wogole nie sa sterowane. przydałoby się tez sprawdzić czujnik temperatury w panelu.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam kolege :)
-
Gdzie znajde TIS do sciagniecia ?
Witam Przekopałem forum ale widze zeby skądś można było ściągnąć TIS`a. Czy ktoś ma jakies linki gdzie byłby on dostępny ? Pozdrawiam Paweł
-
ciepłe powietrze z nawiewu
Może panel steruje niepoprawnie elektrozaworami.Dobrym byłoby rozwiązaniem założenie innego panela który działa prawidłowo - wtedy wiedział bys czy to panel regulacyjny czy nie.
-
Przekładka silnika - problem
Nie może nic trzeć.
-
BMW 730 i 735
Panowie - i tak każdy leje za swoje więc o co ten cały szum, wątków o spalaniu róznych silników w bmw jest na forum chyba najwięcej ze wszystkich więc wystarczy sobie je przejrzeć i wyciągnac średnią spalania która będzie najbardziej wiarygodna według mnie.
-
E32 ALE JAKIE ?
Sporo odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=50715
-
5HP30-po wymianie oleju w skrzyni, fotki i porady
Dobrze byłoby przenieść ten wątek do działu Zrób to sam/
-
czy tu przypadkiem czegos nie brakuje ??
Zobacz na deklu - tam jest wszystko opisane.
-
[ E32 ] V8 pracuje nierówno na wolnych - czy to cewka?
membrana.
-
Przekładnia kierownicza
Zacznij od sprawdzenia napięcia paska napędowego pompy od wspomagania. Może byc tak ze najzwyczajniej ślizga Ci się i w tym momencie pompa nie daje odpowiedniego ciśnienia przez co ciezko kreci sie kierownica. Kolejnie sprawdź poziom płynu we wspomaganiu - moze okazać się że masz go za mało.Ewentualnie wymień ten płyn, to dużo da - w szczególności pompie. W najgorszym wariancie moze okazać się że Twoja pompa od wspomagania powoli kończy żywot, czego Ci nie życzę.
-
Pomocy! Cale auto trzesie na wolnych
Zimne luty to takie coś kiedy niby masz przylutowany kabel do powiedzmy styku a nie ma przepływu prądu pomiędzy nimi - czyli jest źle przylutowane. Zimne luty, moga się pojawić w wyniku wstrząsów, temperatury i innych czynnikow
-
Czy rocznik na szybach musi sie zgadzać z rocznikiem auta ?
Witam Czy zawsze rocznik na szybach musi zgadzać się z rocznikiem auta , czy moze byc tak ze np jesli auto jest z 2004 roku to powiedzy 2 szyby są z 2003 a reszta 2004 ? Pozdrawiam Paweł
-
raz pali raz nie....
Te objawy wskazują na zużyte szczotki w rozruszniku.
-
Mozna nie placic mandatu??
Pawel735 odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneSam się zastanawiałem nad tym kiedys czy jeżeli na mnie stoi samochód za powiedzmy 15 tys a mandatu mam na 500 zł to czy moga zajac samochód ? Byłoby to niesprawiedliwe zeby zajac auto którego wartość znacznie przekracza wartość długu.
-
Mozna nie placic mandatu??
Pawel735 odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneSam się zastanawiam co oni wymyślą jak stanie przed nimi człowiek który dosłownie nic nie ma na siebie to co mu zrobią - majtki z tyłka ściągną ?
-
Co gdy nie przerejestruję auta na siebie ?
Powiedzmy - coś w tym stylu.Nie zamierzam poruszać się tym pojazdem,Zamierzam załóżmy przeznaczyć go na części.Czy tak można zrobić ?
-
Co gdy nie przerejestruję auta na siebie ?
Witam Załóżmy taką sytuację ,że kupiłem auto w kraju ale nigdy nie przerejestrowałem go na siebie, ponieważ chciałem je sobie kupić po to aby postawić je w ogródku i mógł się codziennie na nie przyglądać :).Czy coś grozi za to ? Co grozi za nie przerejestrowanie auta w terminie 30 dni od daty zakupu ?
-
Prawa nerka Do E36
no jeśli tylko pochodzą z samochodu, czyli są to oryginały to nie ma problemu.Jest teraz tyle tego ze tylko na oryginalne poluj.
-
Okazja cenowa;)
ciekawe jakby to jechało w porównaniu z m3 3,2
-
Sprzedaż świeżo kupionego auta - niezarejestrowane na mnie
Pawel735 odpowiedział(a) na Pawel735 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneTeż właśnie tą jedną możliwośc brałem pod uwagę Jest jeszcze taka możliwość że jeżeli sprzedający nie zgłosi faktu sprzedazy do wydziału komunikacji to ja moge spisac umowe z nowym kupujacym na dane sprzedajacego ktory mi sprzedał samochod tylko to takie śmierdzące przekretem troche by było.Pozatym czy jakies groziłyby mi konsekwencje gdyby po jakimś czasie sprzedający zaniósł umowę do Wk a tam by sie okazało ze ja nie figurowałem jako właściciel ?
-
Sprzedaż świeżo kupionego auta - niezarejestrowane na mnie
Witam Załóżmy, że kupiłem w kraju samochód lecz jeszcze go nie zarejestrowałem ani nie opłaciłem 2% od wartosci na umowie.Trafia mi się okazja na zakup innego auta i chce sprzedac to auto, któro dopiero kupiłem.Jak w takim wypadku mogę sprzedaż to autko żeby później kupująćy nie miał problemów z rejestracją ani żebym ja później nie miał problemów.Czy muszę opłacić 2% od umowy i wtedy dać kopię umowy potwierdzoną przez notariusza następnemu kupującemu czy jest jakieś inne sensowne wyjście ? Pozdrawiam Paweł
-
Gdzie podziewa sie Sebast i Frank ?
Siedzą jednak te kożuchy tu jeszcze :) Myślałem że ich wywiało
-
Prośba o nowy dział dla użytkowników z UK
Przecież w UK też są fora BMW - tamte chyba są bardziej trafne i aktualne jesli chodzi o sprawy w UK
-
Gdzie podziewa sie Sebast i Frank ?
Czyli co się w końcu z nimi dzieje, bo ani jednego ani drugiego juz dawno tu nie widziałem.