Treść opublikowana przez Pawel735
-
Jak odmłodzić e32? Co WY na to ?
Ja bym wypolerował lakier i dał ładne koła jeśli ktoś chce odnowić auto.Jeśli chodzi o lampy to ew przednie wymieniłbym na nowe jeśli ktoś ma już takie zmatowiałe i słabo świecące.Do e32 takie odpustowe lampy na tył poprostu nie pasują
-
Tandeta!?
Jakiś czas temu był już ten artykuł na forum.
-
Spalanie stukowe - co to wogule jest
Witam Czy ktoś mógłby mi powiedzieć cos więcej na temat spalania stukowego.Co to wogule jest, co je powoduje, czym się objawia, jakie sa jego skutki. Pozdrawiam
-
Czarny grill
Nie ściągaj grilla.Kup czarne helle na przód i do tego kierunki sciemniane i jestes total kozak :)
-
Czy warto to kupić bez klimatyzacji?
Żeby tak zrobić trzeba być chyba odmieńcem jaskiniowym :) Z całym szacunkiem, ale to połowa wartości takiej e36.
-
Mój ParkTronic nieco świruje....
Może któryś z czujników jest zarysowany
-
Które felgi na lato?
Oto te ACT http://www.autoholic.de/images/resized/galerieVY01MLATTE6.JPGhttp://www.autoholic.de/images/resized/galeriePDHDMLATTE5.JPGhttp://www.autoholic.de/images/resized/galerie42OLLLATTE15.JPGhttp://www.autoholic.de/images/resized/galerieXXNPRLATTE4.JPGhttp://www.autoholic.de/images/resized/galerieWTRZ0LATTE10.JPGhttp://www.autoholic.de/images/resized/galerieKRJETLATTE11.JPG
-
Które felgi na lato?
Brocki koniecznie zdałoby się całe wypolerować. Mi się w e36 widziałyby także BBS RC takie jak ja miałem w e32,na 10 calach z tyłu i jakies 8,5 z przodu, albo felgi firmy ACT, jak znajde ich fotke to wkleje.
-
Które felgi na lato?
Mi sie bardzo podoba takich wzór (auto kolegi z innego forum) http://img236.imageshack.us/img236/8483/3zky5.jpghttp://img78.imageshack.us/img78/4667/2zte0.jpg
-
Czy warto to kupić bez klimatyzacji?
Ja bym sie akurat nie przejmował tym ze to auto nie posiada klimatyzacji. Klimatyzacja nie jest elementem decydującym.Poza tym wentylacja w tym aucie mimo ze bez klimy działa napewno bardzo sprawnie.Nie wiem dlaczego wszyscy się czepiają tego braku klimatyzacji. Jeśli auto jest w naprawde niezłym stanie to ja bym je kupił.
-
Które felgi na lato?
Te fele od nowej m5 sa tanie dlatego ze to poprostu jest jakas tania podróbka
-
jak zimą eksploatowac klime a aucie
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=8133&highlight=klimatyzacji
-
W końcu zrozumiałem o co wam chodzi z tym dźwiękiem R6
Pozwole sobie być niegrzecznym.Dokladnie to chodzi mi o to ze czesto ludzie wypisują Niemcy-kraj wroga.Skoro wróg to po co do niego jeździcie, po co dawać wrogowi zarobić. Przepraszam za ten komentarz ale mam fizyczne obrzydzenie do tego stwierdzenia. Auto pierwsza klasa :cool2:
-
Wypadek !!! Co sie stalo ze skrzynia Biegow
Automatów się nie holuje.
-
Chińskie BMW wjeżdża do Europy
http://autochiny.pl/images/stories/grudzien2006/kopie/autochiny_BMW_vs_BYD.JPG To można tak sobie naśladować innych w taki sposób ? Czy np wzory samochodów nie są patentowane ?
-
Ktorego silnika dzwiek podoba Ci sie najbardziej ?
mialem to samo , mialem wylaczony glosniczek na filmach , zobacz tam zboku obok regulacji jak film idzie , poszukaj tam symbolu glosnika i kliknij na nim , to jest niezalezny glosnik od systemu. to nie codecki. a swoja droga mnie sie podoba kazdy dzwiek BMW od R6 wzwyz :D Tak się właśnie składa ze ten głośniczek w filmach mam włączony wiec to nie to
-
jaguar
Niezłe jest :)
-
Ktorego silnika dzwiek podoba Ci sie najbardziej ?
Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć dlaczego ja nie mam głosu w tych filmikach na youtube ? Od razu mowie ze nie jest to kwestia regulacji glosnosci tylko pewnie braku jakiegos sterownika.
-
WESOŁYCH ŚWIĄT I LEPSZEGO 2007 ROKU !!!
A te szczególne pozdrowienia to czym się objawiają ew jak wyglądają ? :P
-
WESOŁYCH ŚWIĄT I LEPSZEGO 2007 ROKU !!!
Ja pragnę życzyć każdemu z nas przede wszystkim zdrowia w Nowym Roku,spokojnych Świąt i obniżki cen benzyny.
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
To jest bardzo proste kolego.Jedziesz sobie 60 na 4 biegu i masz przykładowo 2 tys obrotów, przy 60 na 3 biegu masz przykładowo 3 tys obrotów,wiec podczas kiedy zmieniasz z 4 na 3 gdy masz wcisniete sprzegło wkrecasz silniczek na 3 tys obrotów zeby po wpieciu na 3 bieg silnik miał juz gotowe obroty - rozumiesz ?
-
podejcie nr 2 . jade moi drodzy do poznania po wózek e39 530
Udanego zakupu - obys zrobił sobie dobry prezent na Święta !!
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
No może być redukcja na kresce :) Mi chodzi o to czy ogólnie podczas redukowania robicie przygazówkę aby zsynchronicować silnik ze skrzynią
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
Kujon co to ta kreska jest ? Tu nie chodzi o ściganie tylko o zwykłą redukcje np do wyprzedzania. A co do tego czy oszcedza to skrzynie i sprzegło to jak najbardziej, są jeszcze inne plusy tego typu redukowania biegu.
-
co myslicie o tych felgach do E36?
Powiem szczerze - ta cena jest zdecydowanie za wysoka jak za nie.