Treść opublikowana przez Pawel735
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
Witam Czy redukująć bieg powiedzmy z 4 na 3 robicie przygazówkę aby silnik podczas zapinania niższego biegu miał juz odpowiednie obroty a przy tym skrzynia szybciej synchronizowała bieg i było mniejsze tarcie na sprzegle ? Pozdrawiam
-
Czy dobrze sa wsadzone fajki od swiec w aparat zaplonowy
Jeśli nie wiesz kiedy ostatnio świece były wymieniane to ja zalecałbym wymiane.Koszt nieduży a auto inaczej jeździ.Jak jeździsz na gazie to nie poznasz czy świece są zużyte czy nie bo zawsze będą czyste.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Cały opis tutaj http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2012476 a szczególnie : ,,myślę ze nie jest to taki potwór a jednak potrafi przyciągnąć uwagę w szczególności pod dyskoteką. pozdrawiam i zapraszam na jazdę próbna w węgrzcach pod krakowem. aha i te rejestracje są tylko tak dla picu. zdjęcia są troche ciemne ale nie mam to jak na żywo. "
-
Czy dobrze sa wsadzone fajki od swiec w aparat zaplonowy
Jak się pomiesza kable to auto albo odpali nie na wszystkich cylindrach i będzie wariowało albo wogule nie odpali-zalezy które kable byś pomieszał - tak czy siak poznałbys od razu że coś jest nie tak
-
Co to za model BMW i co to za alufelgi ?
Doczytałem :) ale to jest akurat nie ważne. Gościo powinien zabrać to padło na złom a nie liczyć na cud że ktoś mu da 8 tys. Mimo wszystko felgi kozak :)
-
E-32 V12 z 92r za 30.000zl...
Masz troche racji bo faktycznie utrzymanie tego auta trochę kosztuje i ktoś kogo stać na utrzymanie auta z takim silnikiem raczej nie kupi starej siodemki - do tego musi byc ktoś kto szuka konkretnie 7 a nie jakiegoś tam samochodu.Porównywanie Pandy i siódemki nie ma najmneijszego sensu. Śmieszne jest w tym wszystkim to, że coś co 15 lat temu kosztowało tyle co dom dzisiaj można kupić w cenie roweru Dzisiaj jest podobnie - ktos kto kupił 3 lata temu nową E65 za ponad 300 tys dziś sprzedaje ją za 120 tys.
-
Co to za model BMW i co to za alufelgi ?
Ja myślę że takim autem i na takich kołach podjeżdza się pod remizę i jest się kozak. :D
-
E-32 V12 z 92r za 30.000zl...
Odbiegając od tematu wydaje mi się że ceny e32 na rynku się ustabilizowały i mimo tego, że są egzemplarze za 4-5 tys PLN to ladny egzemplarz zawsze bedzie mozna sprzedac za naprawde przyzwoite pieniadze tylko ze z drugiej strony u nas w kraju niestety nie ma zbyt wielu amatorów na takie auto. Ogólnie to żal serce ściska, że takie auta chodzą za tak śmieszne pieniądze.E32 w cenie E30.
-
Co to za model BMW i co to za alufelgi ?
Nawet niekoniecznie 750 tylko ogólnie ciezko o ladne e32.Ci którzy nimi jeżdzą niekoniecznie mają pieniądze na właściwe ich utrzymanie.
-
gdzie szukać wałka rozrzadu i ile może kosztować ???
M43 lub jak ktoś wspomniał M42, który jest dośc dobrym kompromisem pomiedzy spalaniem/osiągami
-
jaki silnik wybrac e36
No chyba że dobrze założy sekwencję to wtedy nie będzie takich problemów - tylko że jak się głównie jeździ po mieście to przy obecnych cenach benzyny i gazu i uwzględniając fakt ze mamy zime chyba niebardoz ma to sens.Bo zanim auto mu sie nagrzeje ,juz je zgasi.
-
Tuningowane E90 i E92 na pokazie w Essen.
Raz jadąc po Niemczech mijałem całego tira-lawetę z nówka sztukami E92.Aż zwolniłem, dałem się wyprzedzić przez tego tira i nagrałem krótki filmik jak mijam taki skład :)
-
na co zwracac uwage przy zakupie 750??
Jeśli chodzi o dostępność części to nie ma żadnych problemów.Jeśli chodzi o zawieszenie to jest sporo bardzo dobrej jakości zamienników.W razie czego wszystko nadal dostępne jest w ASO
-
E46 320 moze ktos ogladal
Oby kolega jak najdłużej śmigał tym wózkiem tylko według mnie mógłby te tylne lampy zamienić na jakies normalniejsze.
-
Co to za model BMW i co to za alufelgi ?
Oczywiście ze wiedziałem co to za model tylko ten wątek ma charakter ironiczny.Wystarczy popatrzeć na zdjęcie.............pozostawiam to bez komentarza
-
730iA pali bezpieczniki od ogrzewanej przednej szyby
A nie masz przypadkiem nieoryginalnej przedniej szyby bez podgrzewania ? Bo jeśli tak, to prawdopodobnie ktoś kto wymieniał szybe poprostu obciął kabelki nie izolująć ich i masz teraz zwarcie.
-
Kobieta za kierownica
To ostatnie jest najlepsze :)
-
BMW E36 1,7 tds
po pierwsze to nie 1.7 tds tylko 1,8 tds a co do zderzaków to nie muszą być malowane w kolor nadwozia
-
Co to za model BMW i co to za alufelgi ?
Witam Malutki quiz - czy ktoś wie jaki model BMW przedstawiony jest na zdjęciu i co to za alufelga na przednim prawym kole ? http://img218.imageshack.us/img218/7954/aluscj8.jpg
-
E46 320 moze ktos ogladal
Czekamy na opinie co do autka bo chyba dzisiaj miałeś jechac kolego je oglądać :)
-
E46 320 moze ktos ogladal
Środek auta wygląda bardzo ,,przytulnie".Spójrz na przednią prawą felgę.Wyglada jakby dostała a później ktoś ją odklepał.
-
E36 318is coupe żółta z Poznania - mogę prosić o opinie ?
Co do tej bordowej Piotrek to może jest ok ale jakoś nie podoba mi się. Pozatym widać że na obudowie filra powietrza nachlapane jest płynem chłodniczym - pewnie koleś dawał w piston.Wygląda to tak jakby wysadziło płyn z chłodnicy.Z resztą raczej nie będe jej oglądałem ale przegladając ogłoszenia też trafiłem na nią.
-
gdzie szukać wałka rozrzadu i ile może kosztować ???
Wow cena prawie 1000zł - ja osobiscie wolałbym troche poszukać i kupić silnik m43 lub jakis inny niz pakować 1 tys w same czesci plus koszty robocizny.
-
E36 318is coupe żółta z Poznania - mogę prosić o opinie ?
sprzedajacy mówił ze ma 108kW czyli jakies 148 koni bo była poddana jakiemuś tuningowi w niemczech ale nie określił dokladnie co było zrobione.
-
E36 318is coupe żółta z Poznania - mogę prosić o opinie ?
ten przedni prawy błotnik to ewidentnie wygląda na malowany.A co do lamp to niekoniecznie musiały być z białym kierunkiem.