Skocz do zawartości

Czy przejdzie przegląd ze zbitym szkłem reflektora ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jakiś czas temu, zupełnie nie wiem jak to się stało, straciłem (hm mocne słowo) reflektor od świateł drogowych - właściwie to jest popękane szkiełko, i ślad od kamyka.

Jako że niedługo muszę się przejżeć, zastanawiam się czy taka sprawa może być powodem że diagnosta nie postawi mi magicznej pieczątki do dowodu ? :worried:

Czy można wymienić samo szkiełko czy trzeba całą lampę ?

A może ma ktoś takową na zbyciu ? :modlitwa: (e34)

 

pozdrawiam

Czemu BMW ??? - wiem, ale nie powiem .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100 % nie przejdziesz przegladu (zalezy jeszcze jak duże jest to pęknięcie- na ile mm) , nie maprawa przejść. więc albo pojedź na jakiąś stację kontrolii pojazdu gdzie wszystko przechodzi :twisted2: , albo wymień sobie to szkło- koszt wymiany nie duży a jak cie cofnie na przeglądzie to i tak bedziesz musial go kupic a poniesiez koszta dodatkowego przeglądu. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić szkło jednak.

Nawet dlatego że jak policja zatrzyma i będzie zbite to zabierze dowód rejestracyjny i skieruje na przegląd.

 

W tym przypadku oszczędność na szkle reflektora może przynieść większe koszty.

www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh przejdzie wg mnie i to bez problemu...

Ludize na przeglad jada z niesprawnymi hamulcami i jakos przechodza...to co nie przejdzie z peknietym reflektorem-ale wymiana sie przyda dla wlasnego bezpieczenstwa :cool2:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh przejdzie wg mnie i to bez problemu...

Ludize na przeglad jada z niesprawnymi hamulcami i jakos przechodza...to co nie przejdzie z peknietym reflektorem-ale wymiana sie przyda dla wlasnego bezpieczenstwa :cool2:

no jasne ze przejdzie - tak jak mówiłem- śa warsztaty gdzie przejdzie a są stacje gdzie nie przejdzie, ja miałem w audi pekniety i nie podbili mi przegladu wiec pojechałem do innego postawiłem 1/4 i przeszedł bez problemu pomomi ze byłemw trakcie wymianu linki hamulca recznego..... którego w momencie przeglądu nie było wogóle. ale po co ryzykowac czy przejdzie czy nie- koszt szkła jest mały i dla spokoju lepiej wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniesze w tym wszystkim jest czy masz cale swiatla. Jesli tylko szybka poszla i swiatlo pali normalnie to z przegladem nie powinno byc problemu bo to nie wplywa na sprawnosc. Ale wiadomo sa miejsca gdzie sie wszystkiego czepiaja zalezy gdzie robisz przeglad.

 

Ja mialem taka sytuacje kiedys jezdzac ojcowa skodzina - spadla mi szyba reflektora. Swiatlo palilo wiec nie zwrocilem specjalnej uwagi i zauwazylem dopiero po 2 dniach. W tym czasie szosujac minalem kilka radiowozow drogowki i nie bylo rzadnej reakcji ze strony mundurowych.

 

Jednak jak nie masz oslony to bardzo latwo mozesz sie pozbyc swiatelka a wtedy to juz problem murowany.

Jak masz mozliwosc kupienia samej szybki to dokup, zaloz i nie miej problemu. Jak kupisz jeden nowy reflektor to bedzie widac roznice miedzy starym a nowym a z zewnatrz wyglada to nienajfajniej - jak na moj gust oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.