Treść opublikowana przez Pawel735
-
Urwane mocowanie węża przy chłodnicy
Serdecznie dziekuje wszystkim za wypowiedzi.Doszedłem do wniosku ze kupie nową chłodnicę.
-
Urwane mocowanie węża przy chłodnicy
No i dowiedziałem się co to za chłodnica.Producentem jest Behr.Więc chyba warto biorac pod uwage fakt ze to nowy towar.
-
Jaka szerokość zimówek - 195 czy 205 do E32.
Zastanawiam sie nad zakupem opon i po przeczytaniu wątków na forum odnośnie zimowych opon mam dalej mętlik w głowie i nadal nie wiem która szerokośc jest bardziej odpowiednia. Przy okazji ktoś zna jakieś adresy do sklepów internetowych gdzie trwają teraz jakieś promocje. Chcę kupić koniecznie nowe opony w cenie do 1 tys za komplet.Co polecacie.
-
Urwane mocowanie węża przy chłodnicy
Czy taka wymiana chłodnicy to skomplikowana ceremonia ? (mam wersje z klimatyzacją).Ile to może kosztować ? Wciąż nie wiem czy mogę zaufać takiej chłodnicy z allegro za 470zł.Zastanawim się nad używką ale jeżeli podobna przypadłość stanie mi sie na trasie 500 km od domu to nic mi po gwarancji.
-
Urwane mocowanie węża przy chłodnicy
Co sądzicie o chłodnicach z allegro.Koszt 470zł.Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym ? Czy to dobry towar ? Podaje link do aukcji. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77542735
-
Urwane mocowanie węża przy chłodnicy
Źle mnie zrozumiales.Serdecznie dziekuje ze bierzesz udział w dyskusji,tylko Ty miales wiecej szczescia niz ja :) U mnie to wyglada troche gorzej,
-
Urwane mocowanie węża przy chłodnicy
To miales szczescie bo u mnie nie bardzo juz jest gdzie to przyczepic,bo gdyby zostało nawet 2 cm to bym nawet nie pisał o tym
-
Urwane mocowanie węża przy chłodnicy
Witam panowie ! Na wstępie chciałem się ponownie ze wszystkimi powitać po mojej długiej nieobecności. Tuż na dzieńdobry urwał się u mnie platikowy element przy chłodnicy (patrząc od kierowcy jest to lewa górna strona chłodnicy) na który zakłada się gruby wąż od obiegu chłodniczego.Czy poklejenie tego odpowiednią masą poliuretanową będzie dobrym rozwiązaniem,czy trzeba wymieniać całą chłodnicę (ta druga opcja niestety niebardzo mi sie usmiecha)Jest możliwość poklejenia tego tylko jak trwałe to będzie ? Słyszałem od kolegi że jest to popularna usterka.
-
Wreszczie mam !!!! :)))
Wiec mozesz w rubryce moje bmw w profilu wpisać juz co to masz :)
-
E32 - 750 czy 735 ????
Co egzemplarz to znajdziesz inne wyposażenie.Każde 7 jest inne.
-
narodzila sie nowa fanka BMW
Sebast czy jak Twoj synek bedzie w stanie jeździć już autem (to za ladnych parenascie lat) to dasz mu strzelić drifta swoja e38 ? :)
-
Jak dorzucić lepszy bass??
Ale jakie wyjście po niskiej ? Szukasz miejsca skad by pobrać sygnał ktory chcesz podac na wzmacniacz ?
-
Jak dorzucić lepszy bass??
Powiem krótko - chcesz mieć dobry bas to zainstaluj w bagażniku jakiś konkretny subwofer najlepiej w bandpasie lub banpas+basreflex.Sub pasywny plus wzmacniacz.Żadne głośniki w półce nie zagrają Ci tak nisko jak sub.Wtedy zrozumiesz ze bas to nie jest tylko głośne pukanie tylko niskoczestotliwosciowe drgania.
-
[V8] co sadzicie o tedex'ie?
Szczerze powiedziawszy marke Tedex znam tylko z nazwy wiec nie moge sie wypowiedziec co do jakosci ich produktow ale domyślam się że badziewia nie sprzedają.
-
[V8] co sadzicie o tedex'ie?
Bo zapewne z beczki
-
Dlaczego mercedesy w porównaniu do BMW tak mało tracą na war
Cena tego Mieczysława do ktorego podajesz link jest troche wyśrubowana. Pozatym mietki są bardzij chodliwe niż bmw, co wiecej zapewne w latach 70-80 mietki były mniej awaryjne od bmw i taka opinia sie utarła,dzieki czemu były bardzije rozchwytywane niz bmw,pozatym ciekawy jestem czy w innych krajach tez tak jest.
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
Strzały w kolektor :) Teraz mamy instalacje sekwencyjne. A swoją drogą to Bartek ładnie życzysz innym :) Z mojej strony to byłoby na tyle w tym poście odnośnie wszystkiego co wiąże się z gazem.
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
Wiesz,kiedys uważałem tak jak Ty że gazowanie M-ki to anomalia, ale ostatnio zaczeło mi to coraz mniej przeszkadzac latego ze samochody nie są moim najważniejszym priorytetem w życiu co nie znaczy ze o nie nie dbam. A swoją drogą czytając temat wątku a to o czym gadamy to aż śmiać mi sie chce :) ze kolejna pogadanka dotyczy sie tematu czy gazowac czy nie :wink: Szkoda zaśmiecać forum bo i tak każdy zrobi to co bedzie uważał za stosowne w tej kwestii. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę.
-
Ile pali twoja bemka
Masz chyba dziś dobry humor :) zakładając ten wątek Dużo ludzi narzeka że co jakiś czas pojawia się wątek typu ,,ile pali....." A tu proszę forumowicz sobie jaja robi :) W każdym wątku tego typu forumowicze wypowiadają się na podstawie swoich doświadczeń.A swoją drogą zastanawiam się jakie beda miny forumowiczow gdy zobaczą znowu wątek ,,Ile pali BMW" 8)
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
Bax nie rób już z tej M-ki niewiadomo czego.Ludzie kupują nowe auta za troche wiecej niz stara uzywana M-ka i zakłądają do nich gaz i jeżdzą i jakoś nikt nie ma problemu że ktoś założył sobie gaz do Golfa V. Trzeba jasno powiedzieć że M-ka e36 to już nie jest auto do tego aby wyróżniać się.Jeżeli ktoś chce sobie akurat ją kupić bo lubi tą marke to jego wybór i niech jeździ nią na takim paliwie na jakie go stać.Sam pewnie jakbyś miał do wyboru paliwo za 4 zł a za 2 zł to wybrałbyś to tańsze.35 tys - przyjmujac srednia cene M-ki to nie jest kosmicznie drogie auto.-auto w cenie uzywanego samochodu sredniej klasy. Ciesze sie ze jestes Fanem,ale każdy niech ma swoje zdanie i ze swoim autem robi to na co ma ochote.Jak Ty sobie kupisz M-ke kiedys a ja E38 to także zrobimy co będziemy uważali za stosowne.Ja osobiscie nie widze nic złego jeżeli ktoś sobie założy sekwencję.Pozatym widze ze chyba uwazasz ze jezeli ktoś montuje gaz to szuka maxymalnych oszczednosci na aucie.Ktoś jeżdząc duzo i montując sekwencje przy obecnych cenach paliwa zaoszczedzi sobie w przeciagu 2 lat na niezłe felgi lub sprzet car-audio.
-
Czy jest ktos na forum kto ma bmw serii Z ?
Tak sie zastanawiam nad tym bo jak do tej pory chyba nikogo nie znalazłem tutaj co by posiadał tą serię.
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
Jak się skończył ? Jakie ma objawy ?
-
Basowy tłumik.Jaki kupić żeby przy 150 nie wył na cale miast
ponad 2 tys za tłumik - no ładnie.
-
OZNACZENIA
Takie przebierańce :)
-
Roleta (trójkątna) szyby bocznej zacięła się.
Fajny bajerek ta roletka na trojkacik - wszystkie e38 to maja ?