Treść opublikowana przez rafti
-
dlaczego budyn w zbiorniczku wyrownawczym
kurcze pojde jutro do tego sklepu i zobacze te zasrane glikole,moze sie myle ,ale to sprawdze,ja niewiem ale moze tutaj umnie jest inaczej tu wogole wszystko jest posrane ale sprawdze
-
dlaczego budyn w zbiorniczku wyrownawczym
no tu bym sie zgodzil tylko ze sa dwa rodzaje glikoli jeden jest na bazie alkocholu a drugi niewiem dokladnie sam ale jest na bazie chemii
-
dlaczego budyn w zbiorniczku wyrownawczym
na bagnecie olej,podczas wymian oleju tez nigdy nie widzialem zadnego budyniu dlatego mnie to interesuje,fakt samochod jezdzi na krotkich dystansach ale to raczej nie wina dystansow
-
dlaczego budyn w zbiorniczku wyrownawczym
witam jestem ciekaw dlaczego mam budyn w zbiorniczku wyrownawczym,otoz samochod mam juz rok i jak go kupywalem to juz to bylo na poczatku nie wiedzialem i myslalem ze to poprostu taki plyn ale po czasie postanowilem wyczyscic system i spuscilem cala wode chlodnice wzielem do domu aby przeplukac troche tego g..... wyszlo ale troche zostalo na sciankach pewnie w silniku i nadal jeszcze troche jest w zbiorniczku wyrownawczym,silnik chodzi jak zyleta i nie bierze oleju,czy jest to spowodowane ze ktos zmieszal dwa rozne glikole(srodek przeciw zamarzaniu) np alkocholowy i bez alkocholu czy moze jest to wina czegos innego
-
Przerywa na zimnym SIlniku??
ciekawe ze nie mozna wykasowac bledu poduszki ,chyba ktos sie tu myli,ja w e36 bez problemu skasowalem ten blad na kompie po tym jak kumpel przez przypadek odlaczyl mi jeden kabel. i co do tych przewodow to raczej sa tylko inne bo na kazdej swiecy jest osobna cewka ale przewodu sa i tez moga isc w pole,jak sie myle niech ktos mnie poprawi
-
e36 jak bezpiecznie samemu wymontowac kierownice z poduszka
ooo spokojnie samochod na 100 procent nie byl pukniety ani nic takiego :mrgreen:
-
e36 jak bezpiecznie samemu wymontowac kierownice z poduszka
no zbieznosc to mi sie wydaje ze mam dobra,nie sciaga ani niepolyka opon z jakiejs strony,wymieniane byly jakies czesci w zawieszeniu niewiem jak po polsku sie to nazywaz ale najczesciej pada ponoc w zawieszeniu ale niewazne a kierownica jest dosyc dosyc przekrzywionaokolo 45 stopni w prawo wiec mysle ze nie da tu nic zbieznosc jak kolega mowil
-
Od czego ten kabelek??
hmmm niechce mowic nieprawdy ale chyba jest to kabel ktory jest podlaczony do fotela i jest polaczony z poduszka powietrzna,nie jestem pewny
-
zbiorniczek wyrównawczy ???? czujnik temperatury ???
ok ja ci powiem jak umnie bylo jak wymienialem termostat u siebie w e36 wymienilem niby caco odpalilem stoje wszystko gra temperatura taka jak powinna wyjechalem z firmy 200 m i co czerwono niedlugo ,otwieram maske odkrecam korek to prawie go nie wywalilo takie bylo cisnienie,woda to jak z fontanny sie lala po odkreceniu,niewiem co bylo ale znowu wymienilem termostat na jeszcze nowszy i dokladnie odpowietrzylem,i jak do teraz pasi,moze to cos pomoze powodzenia
-
Jak wymienic plyn w chlodnicy??
wydaje mi sie ze woda do chlodnicy musi byc przegotowana,niewiem oco chodzi dokladnie ale chyba o kamien w wodzie.
-
o co chodzi ???
sprawdz gdy temperatura jest w polowie to czy da sie zatrzymac wentylator jezeli tak to sprzeglo visko do wymiany tylko rob to delikatnie gdzies o tym bylo
-
ASC ,ABS i prędkosciomierz nie działa
ciekawa historia z tym efektem domino,usmiech od ucha do ucha,powodzenia z przebywaniem z samochodem
-
Jak wymienic plyn w chlodnicy??
pewnie tylko najlepiej jak bys podniosl samochod z tylu i przodu zeby wszystko wylecialo niewiem jak to jest skonstrulowane mam na mysli czy samochod musi byc w poziomie,ale sruba nie siedzi ciasno niema problemu ja odkrecic tylko zebys sie tam wczolgal i zeby na ciebie nie polecialo wszystko a i ogrzewanie na maksa musisz dac na cieplo wtedy wszystko wyleci
- Ogień!
-
Problem z elektryka. Przepalajacy sie bezpiecznik.
trudno powiedziec mi tez czasami sie ten bezpiecznik przepala,ale to raz na jakis czas,raz na pol roku.nie dojdziesz chyba ze cala instalacje przesledzisz,moze gdzies kable sie poprzecieraly np gdzies gdzie sie zginaja,sprawdz kable od klapy czesto tam sie przecieraja,albo kable od drzwi,sam niewiem ale moze to pomoze niz nic :cool2:
-
Do uzytkowników E46...
2001 ,325 coupe,niebieskie ,xenony,opony zimowe nowki niestety nie bylo letnich z samochodem,bez skory,180000km,ksiazka servicowa ze stemplami,auto kupilem w szwecji bo tu przebywam za 31tys zl
-
e36 jak bezpiecznie samemu wymontowac kierownice z poduszka
o e36 mi chodzi bop dalej ja mam.ok no to wiem ze sie da tez tak myslalem zeby aku odlaczyc.dzieki wielkie
-
e36 jak bezpiecznie samemu wymontowac kierownice z poduszka
pytanie takie jak w temacie otoz mam krzywa kierownice prawdopodobnie jak cos bylo wymieniane kierownica zostala zle ustawiona i tak zostawili,czy samemu dam rade zrobic to,czy jest mozliwe ze poduszka wystrzeli? z gory dziekowac
-
Jak wymienic plyn w chlodnicy??
pod kolektorem wylotowym jest sruba w bloklu odkrecasz i wszystko wylatuje
-
Słaba Przyczepność
A możesz zdradzić jakich opon używasz tz jakiej firmy, jaki model i jaki rozmiar? niewiem oco chodzi ale ja tego nie pisalem
-
Słaba Przyczepność
a propo na zakretach niemam problemu hahaha jak sasiad z gory.wiec przybylem zobaczylem
-
Słaba Przyczepność
Jest parę tematów o słabym prowadzeniu się auta i bardzo często to wina opon (rozmiaru , profilu itd.). Sporo osób pisało, że jak jeździli na większych kapciach to samochód byo ciężko opanować (zwłaszcza na koleinach). Ja też miałem problem z prowadzeniem. przy 150 nie dało się jechać tak samochód ciągało, niewielkie koleiny i masakra, w mieście po głębokich koleinach to musiałem oburącz za kierownicę trzymać bo nie wiedziałem kiedy pociągnie w bok. Co się okazało, przyczyną były opony. Po zmianie opon (w tym samym rozmiarze) wszystko jest jak trzeba, prowadzi się super nie zależnie od kolein i prędkości. od kol raczej ie bo na zimowkach 16 juz jak bylo cieplo jak samochod kupywalem tak samo bylo.
-
Słaba Przyczepność
witam mam podobny problem tylko nie na zakretach,na autostradzie opony mam 225 18calowe kola bmw e46coupe.jak jade kolo 150 to naprawde strach lekko skrece kierownica i mam male problemy z opanowaniem samochodu,niewiem czy to brak przyczepnosc albo za duza przyczepnosc hehe
-
ocena walka rozrzadu...
tak jak z lewej ,chociaz tam i tak widac maly zab ale powiedzmy ze go tam niema :D
-
kontrolki po przekreceniu kluczyka w coupe z 01
dobra tylko jak bo niedawno kupilem dziunie,i narazie sie nie lapie we wszystkim z tym modelem