Skocz do zawartości

geno1234

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez geno1234

  1. geno1234 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Live cockpit jest już tez w konfiguratorze w G30, G31 i G32.
  2. Auto będzie do sprzedania, jakby ktoś chciał to zapraszam na priv :) FVat 23%, przebieg 113 000 km. Gwarancja rozszerzona do października 2021 i do 200 000 km. Olej zmieniany co 12 000 km.
  3. Dzięki :cool2:
  4. To ciekawa informacja. Mógłbyś sprawdzić GZ94101? Miałem zmianę chłodnicy jakoś w październiku czy listopadzie 2018.
  5. Auto mam na gwarancji do 2021, dlatego chciałem PPK. Chociaż po tej zmianie zacząłem się zastanawiać nad chipem. Czuję teraz różnicę, a chipem mógłbym jeszcze poprawić osiągi :)
  6. BMW M Performance Power Kit zamontowany :) Efekt jest fajny. W zakresie prędkości 0-100 km/h czuć lepsze przyśpieszenie, ale bardziej efekt widać w prędkościach ponad 100 km/h. Dużo szybciej się auto zbiera na autostradzie. Według https://www.parts.bmwgroup.com/infodok/1473/en_EN/subpages/documents/manuals/SZ_033_03_15.pdf w zakresie 0-100 km/h dostajemy czas mniejszy o 0,5 sekundy. Przejechałem dopiero ~30 km, to takie wrażenia na świeżo. W ramach PPK wymieniono też hamulce (tarcze, klocki, przód). Mam też naklejkę na silniku :) Dzisiaj też zrobiłem serwis olejowy przy przebiegu 102 500 km.
  7. Przez jakis czas nie można było zamówić PPK do B47, ale obecnie się da. Koszt z montażem to ~8k brutto (cena z ASO Wrocław/Długołęka, nie pytałem w innych).
  8. To brud z jeansów. Do wyczyszczenia. Ten kolor siedzeń szybko się brudzi od jeansów. Za to ciekawostka na zagłówku kierowcy: https://m.imgur.com/a/hTtXLGZ Tak to obecnie wygląda przy 100 000 km. Reklamowałem to w ASO ale odrzucili reklamację. Powiedzieli, że mogę sam próbować do centrali bmw zgłosić. Na początku maja uderzę z tym do centrali. Mam jakieś za twarde włosy chyba ;) Podobnie mam na drzwiach od strony kierowcy https://imgur.com/a/Adsvi0j Niedługo montuję Performance Power Kit, dam znać jaki efekt :) Części już czekają w ASO, tylko muszę znaleźć czas, aby tam pojechać.
  9. geno1234 odpowiedział(a) na Marcincamaro temat w F10, F11
    U mnie 96000 km od 2015.10
  10. Miałem podobnie z iphone. U mnie pomoglo wyczyszczenie złącza lightening w telefonie :) Miałem tam pełno syfu.
  11. Założyłem jakiś czas temu temat o tym ale został usunięty, nie wiem dlaczego. Tu info https://tvn24bis.pl/moto,99/bmw-naprawi-324-tys-samochodow-zagrozonych-pozarem-w-europie,859579.html
  12. Kiedyś trafiłem na taka strone: http://www.bmwgwarancje.pl Nie korzystałem, ale może Ci się przyda. Ja mam gwarancje na 6 lat i 200k km. Jak się będzie kończyć to pewnie się do nich odezwę i zapytam o ofertę.
  13. geno1234 odpowiedział(a) na crok temat w F10, F11
    Miałem to samo. Okazało się, ze musieli na pistolet założyć jakiś magnez aby to zadziałało dla osobówki. Ktoś z obsługi stacji musiał to zrobic. Sporo zachodu dlatego od tego czasu kupuje w butlach 5 lub 10 litrów i wlewam z pomocą lejka.
  14. geno1234 odpowiedział(a) na BLADE22 temat w F10, F11
    Podrzuć mi na priv namiary na ten Tarnów jak możesz. Jeszcze mam sporo do końca gwarancji ale może się później przyda namiar na dobry serwis.
  15. geno1234 odpowiedział(a) na stablo temat w F10, F11
    No pewnie tak :) auto niby przyjechało z DE z przebiegiem 130k
  16. Na liczniku już ponad 80 000km, 3 lata od zakupu będzie w październiku. Za około 2500km kolejna wymiana oleju (wymieniam co około 12k km). Dotyczas wszystko działa bez problemów :)
  17. B47 w F10 są tylko w wersji 190KM (520d). 525 w F10 to był silnik N. W G30 wersja 525 jest już z silnikiem B47 (231KM), tylko tu nie ma opcji xdrive obecnie i nie wiem czy będzie.
  18. geno1234 odpowiedział(a) na stablo temat w F10, F11
    Ja mam przejechane 80k i obecnie zero problemów. Ostatnio rozmawiałem w ASO na temat B47 to mówili, że koło 150k pasuje wymienić rozrząd. Natomiat nie zalecają wymiany oleju w skrzyni biegów (pewnie wymienię jednak jak tylko skończy się mi gwarancja). Mają też niby jednego klienta, który serwisuje u nich auto 520d b47 z przebiegiem około 300 000 km i jeździ.
  19. Info odnośnie F10 520d (xdrive). Części ogólnie "są", tutaj informacja https://www.parts.bmwgroup.com/infodok/1473/en_EN/subpages/documents/manuals/SZ_033_03_15.pdf Tylko mój dealer jakoś nie może przez system ich zamówić, "coś jest zablokowane". Zapytałem czy jak sobie to sam zamówie z zagranicy części to czy mogą mi zamontować bez utraty gwarancji - odpowiedzieli, że tak. Ogarnę więc temat pewnie jakoś we wrześniu i dam znać co z tego wyszło.
  20. geno1234 odpowiedział(a) na Tymek23 temat w F10, F11
    Ja tak miałem z nieoryginalnym kablem, sprawdź najlepiej inny kabel, może ten jest uszkodzony.
  21. Szyby przyciemnialem w ASO BMW Dlugoleka pod Wroclawiem. Koszt okolo 1000 zl brutto. Zdjęcia ramki wrzucę na dniach, jak tylko będę przy aucie w ciągu dnia, bo teraz to do pracy i z pracy w nocy, i nic nie będzie widać :)
  22. Prawdopodobnie ktoś z forumowiczów miał styczność z silnikiem b47 w 520d 2015 bez xdr, chciałem sie zapytać czy są jakieś problemy z tym motorem. ? Podobno wyeliminowano błędy poprzedników i to całkiem polecana jednostka, ciekawy jestem awarii jakie najwcześniej występują przy tym silniku. ( zakładam ze nie jest wolny od wad ) Tu masz opinie o B47: viewtopic.php?f=103&t=274701 U mnie 60k przejechane w 2 lata i wszystko jest OK (520d xdrive)
  23. Wygląda dużo lepiej niż 528i w F10, które w mieście chyba nie spalało poniżej 12-13 litrów. Sprawdzałeś może spalanie przy prędkościach ~180km/h?
  24. Byłem dzisiaj na zmianie kół i przy okazji dowiedziałem się, że mam akcje serwisową na EGR. Jak pytałem ~2 miesiące temu to nie było tej akcji dla mnie w systemie. Może sprawdźcie ponownie czy się czasem dla Was nie pojawiła też akcja serwisowa na EGR. Widocznie nie dodają tego do systemu od razu wszystkim.
  25. 55k przejechane, dzisiaj zmieniałem koła na zimowe. Letnie opony już tylko 3/4mm, do wymiany na wiosnę. Może przy okazji zmienię koła na 19. Pojawiła się mi akcja serwisowa EGR, pojadę na nią na początku listopada. Jak ~2 miesiące temu pytałem to nie było dla mnie akcji serwisowej. Jak ktoś ma B47 to niech dopyta, bo widocznie to nie od razu wszystkim się pojawia w systemie, tylko po jakimś czasie. Zdjęcie sprzed kilku tygodni na letnich kołach jeszcze

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.