Treść opublikowana przez bary_kent
-
e90 vin WBAVC31050PY63894
bary_kent odpowiedział(a) na damjan89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, nie lada atrakcja. Pół metra już wykopali.
-
e90 vin WBAVC31050PY63894
bary_kent odpowiedział(a) na damjan89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Mirek" i "88" wszystko tłumaczy.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Faktyxcznie, moje przejęzyczenie. Soczewka w reflektorach to nie ksenon? Siedzi tam zwykła żarówka H7?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przebieg to na pewno "skorygowany", pytanie o ile? Dzwon lub stłuczka również na pewno: zderzak bez sprysków, ewentualnie "dołożony" ksenon. Brak oryginalnych m-pakietowych felg.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Temat jest stary ale aktualny. Auta gaz znoszą dobrze, chociaż przy silnikach na które polujesz ja bym lpg nie zakładał. Zadaj konkretne pytanie to każdy będzie chciał ci odpowiedzieć. Na tak ogólnikowe można pisać elaboraty, a w zasadzie na wszystko znajdziesz odpowiedź wertując forum. Przed bmw jeździłem hondą (miałem ich w sumie 4) i gdyby w ofercie mieli fajne kombi dalej jeździłbym hondą. Teraz mam 2 bmw i pomału rozglądam się za trzecią beemką.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Na moje oko różne kolory elementów karoserii (maska dziwnie spasowana). Na pewno po dzwonie, pytanie jak wielkim. Sprowadzona ze Szwajcarii, a tam tanie samochody nie są, dodaj do tego wysoki kurs franka + wysoka akcyza i masz odpowiedź. Brak ważnych tablic rejestracyjnych i ubezpieczenie które nic nie daje. Zapytaj sprzedawcę o VIN i o akcyzę, czy została opłacona.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
M pakietowe felgi zniknęły gdzieś po drodze....
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zdjęcia nie chcą się odpalić. Radom i sprzedawca handlarz - to źle wróży.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jakbyś chciał pozbyć się swoich 17 to chętnie się nimi zaopiekuję.
-
BMW 320I VIn WBAVC31080PS28135
bary_kent odpowiedział(a) na Burza011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRedaktorzy z AŚ nie znają DRAYa i jego możliwości. Często DRAY wie więcej niż ASO BMW.
-
BMW 520i 2.2l benzyna ,WBANA31090B915014
bary_kent odpowiedział(a) na Vestt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZainwestuj 100 zł u DRAYa w pełna historię auta i będziesz wiedzieć więcej.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Masz rację, ale skoro karambol unosi się i sugeruje coś czego nie powiedziałem, to sądzę że jest właścicielem tego ulepa.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Facet o co ty się plujesz? Na razie to ty OT sugerując mi coś czego nie widzę i pisząc coś czego nie powiedziałem. Do tego jesteś butny i arogancki. Zwolnij chyba że jesteś właścicielem tego sztrucla wtedy zrozumiem twoje napięcie. :8)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W którym miejscu nazwałem ciebie głupkiem?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Skro jesteś ślepy lub używasz beznadziejnego monitora to nie zauważysz, że ewidentnie prawy przedni błotnik rożni się od reszty. Co do zderzaków nie mam pewności, chociaż tylny jest jaśniejszy niż karoseria.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Radio to najmniejszy problem. Moim zdaniem coś działo się z przodem: różny kolor kierunków (względem reszty) + błotnik w innym odcieniu. Do tego wyprana tapicerka i mocno zużyta kierownica.
-
E46 325Ci Niemcy wbabn31000jw06691
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarza ocenił 1 klient, ale nie wystawił komentarza. Firma założona przez Valentino Tursunovica - Rumuna.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
We wrześniu 2012 r. 6,20 zł płaciłem za ON na ostatnim orlenie w PL przed granicą w Świecku. Kilka km obok, w Słubicach ON kosztował 5,30 zł.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kiedyś ceny odbiją ale... Fotka z mojej miejscowości z września 2013 r. http://oi63.tinypic.com/28tbdkg.jpg
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Oj tam od razu kłótnia. Paliwo staniało raptem 25%.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nikogo nie próbuję przekonywać, zadałem pytanie.
-
O instalacjach gazowych
Po co się tłumaczysz? Ty tankujesz i ty decydujesz na czym jeździsz. Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy takiego czy innego rozwiązania. Co do auta o którym piszesz to na dzień dzisiejszy w Polsce odpada z powodu układu zasilania. W Holandii już montuje się instalacje VII gen. do silników z wtryskiem bezpośrednim, ale jak na razie są drogie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Czemu gaz obecnie nie wchodzi w grę?
-
Zaniżony kosztorys mojego Bmw z OC sprawcy
bary_kent odpowiedział(a) na daniBMW temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDokładnie jest jak kolega wyżej napisał. Występujesz do TU o naprawę bezgotówkową w ASO.
-
Zaniżony kosztorys mojego Bmw z OC sprawcy
bary_kent odpowiedział(a) na daniBMW temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJeżeli masz wątpliwości skorzystaj z rzecznika ubezpieczonych, ale twoja sprawa jest względnie prosta. Przedstaw chęć naprawy auta bezgotówkowo przez ASO i TU zapłaci, ewentualnie jeżeli stwierdzi szkodę całkowitą. Mnie dziwi coś innego. Dlaczego ASO wyceniło naprawę 10 letniej "jedynki" na 24 tyś, chyba że uszkodzenia są dużo większe niż to co opisałeś. Jakie TU ma wypłacić odszkodowanie?