Treść opublikowana przez bary_kent
-
[E46 Touring] Grzanie tylnej szyby
Już wiem. Pionowe paski doprowadzają prąd.
-
[3xx] uchwyt na kubki w konsoli centralnej
Nie będzie. Inaczej kubek do uchwytu włożysz tylko co z tego jak na każdym zakręcie będzie się odchylał od pionu i ciągle trzeba będzie go przytrzymywać dłonią.
-
Akcyza 330i Mała pomoc
Dlatego nie warto dawać naciągać się handlarzom i sprowadzić auto samemu.
-
Oklejenie samochodu folią wysokiego połysku
Kto bogatemu zabroni...
-
Oklejenie samochodu folią wysokiego połysku
Oklejenie e46 w zależności od użytego materiału do klejenia to od 3800 zł (biały, czarny mat). Wszystko zależy od producenta i rodzaju folii. Zajmuję się tym zawodowo.
-
Tabliczka znamionowa e46 320d Kombi
Musisz mieć wielkie doświadczenie skoro twierdzisz, że te elementy mogą się odkleić. Miałem ponad 20 różnych aut ale w żadnym nie zgubiłem tabliczki.
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:8)
-
Akcyza 330i Mała pomoc
Bzdury gadasz. Owszem możesz się upierać żeby celnicy obliczyli akcyzę od tego co na umowie, ale pamiętaj o tym że służba celna ma 5 lat na weryfikację twojego "zakupu" i mogą zażądać dopłaty + odsetki.
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManiek czyli dalej sądzę że rozmowa jest jałowa. No prawie. Nie ma się o co spierać. 1500-2000 zł to na pewno udałoby się urwać od sprzedawcy.
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozmowa jest jałowa, nic nie wnosi do tematu a robi się OT.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Maniek chyba nie masz pełnych zniżek lub zmień ubezpieczyciela. OC za 320D które sprzedałem wiosną tego roku kosztowało mnie 441 zł w compensie. Za 325i OC (BEZPOŚREDNIA LIKWIDACJA SZKÓD + NNW kierowcy i pasażerów + ASSISTANCE + COMPENSA OPONY) 585 zł. Samo OC 505 zł. Co do kopciucha 320d doskonałe żelazo- jedyny warunek to musi być zadbane.
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ile jestem na forum to wiem ja, ale długo więcej niż 3 miesiące. Naoglądałem się również sporo ogłoszeń i może nie jestem takim wytrawnym znawcą jak ty, ale potrafię w miarę ocenić co jest co. Wiem też, że byle jakie 325i to kwota mniej więcej 15-18 tyś. Warte zachodu powyżej 20 tyś. zł.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Chłopcze ile masz lat? 19? Gaz do R6 1300 zeta?? :norty: :duh: :mrgreen: :cry2: :cool2: :mad2: Jedź oglądaj i kupuj. Tylko potem nie płacz na forum że nierówna praca, że coś nie działa, że wpieprza olej etc. Kupuj! :cool2:
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIle koleś chce zarobić to jego sprawa. Rynek to zweryfikuje. Nie jest to najbogatsza wersja ale i nie jest najbiedniejsza. Cena też nie jest zbyt wygórowana. Jest wysoka, ale nie jakoś przesadnie. To nie jest odpowiedź na zadanie przeze mnie pytanie.
-
Jak można zmienić brzmienie samochodu
Dziecko obudź się. Chcesz nam wmówić że twoje auto pali mniej niż podaje producent ?
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie czytałem twojej wypowiedzi, cenę walnąłem od tak z czapki. Proszę uzasadnij cenę ww. auta 16 tyś. skoro najtańsze r6 to koszt od 3500 euro w górę. Podejrzewam, że swojego kopcia cenisz powyżej tej sumy. Co do różnicy ok. 10 tyś. to uzasadniłem ją kosztami sprowadzenia, rejestracji i instalacji lpg.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Gwarantuję ci że znajdziesz auto i za 10 tyś. zł. Chcesz kupuj, twoja sprawa, twoje pieniądze. Zapewniam cię że zarejestrowane r6 z gazem za maks 16 tyś to padaka z przekręconym kilka razy licznikiem. Wejdź na jakąkolwiek niemiecką stronę i popatrz ile kosztują jakie samochody. Do 2 tyś euro znajdziesz zajeżdżony i zniszczony szrot. Nawet jeśli jakimś cudem coś trafisz to dolicz koszt przejazdu do i z Niemiec (ok. 1000 zł) opłaty rejestracyjne (ok. 3000 zł) + gaz (ok. 3500 zł) + ubezpieczenie i już masz prawie 17 tyś zł + pierwsza obsługa auta w kraju (płyny, filtry jakaś końcówka lub wahacz) 1000 zł i robi się blisko 20 tyś. Jesteś mądrzejszy - kupuj! Chyba, że nie widzisz różnicy między silnikiem 4 a 6 cylindrowym. Wtedy bierz 318i, takie znajdziesz w podanej kasie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Prześledź wątki było o tym sporo. Nie zmieścisz się w budżecie lub kupisz padakę.
-
BMW E46 WBABM310X0EZ69771
bary_kent odpowiedział(a) na wisnia8922 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWprost przeciwnie. Zarówno handlarze jak i kupujący mają dodatkowe narzędzia pomagające w wyborze auta. Internet jest bezcenny - działa w obie strony. To że ktoś daje się nabierać, kupuje oczami to jego sprawa. Moim zdaniem obecnie łatwiej jest kupić dobre auto.
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwni jesteście. Cena jak cena. Poszukaj r6 w DE i zobaczysz ile kosztuje. Pewnie mnóstwo komentarzy - że szczep, że padaka - pojawiłoby się gdyby auto stało za 16 tyś.
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Znajomi "naturalnie" się wykruszyli ;)
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMój samochód pali ok. 16 po mieście. 12,5-13 w trasie przy spokojnej jeździe. Oczywiście lpg. Powodów do sprzedaży można mieć mnóstwo - nie przerażaj się tym. Faktycznie maska jakoś dziwnie wysunięta. Nie odnajduję również wersji "individual".
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
bary_kent odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem jak te ludzie to robią: "nowa instalacja BRC,spalanie nie przekracza 10L/100 km LPG. " A jaka kurde ma być? Z poloneza? To raz a dwa: chyba większość czasu auto jeździ na lawecie skoro spalanie nie przekracza 10 LPG na setkę.
-
BMW E46 WBABM310X0EZ69771
bary_kent odpowiedział(a) na wisnia8922 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOwszem jestem bardzo subiektywny. Szczerze to nie wiem co się dzieje, podejrzewam że nie wiele więcej niż wśród handlarzy 10 czy 15 lat temu.
-
BMW E46 WBABM310X0EZ69771
bary_kent odpowiedział(a) na wisnia8922 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzłowieku wyluzuj, o co się czepiasz? Pod linkiem jest jakaś padaka, a ty od razu że laweta, szczep etc. Nie kwestionuje i takiej sytuacji, ale przedstawiam, że może być również inaczej.