Jeszcze jedno pytanie mam. Czy warto "dawac" tyle kasy (27,500) na 12sto letnie auto czy lepiej dozbierac na lepszy model BMW i mlodszy ? Bo nie chce sie wkopac w koszta gdy "staruszek" zacznie sie sypac po np roku
Witam. Przymierzam sie do zakupu BMW i na chwile obecna znalazlem taka aukcje : http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-poj-2171-moc-170-km-osoba-prywatna-ID6yhy6R.html#d34a5290a7 Sprzedajacy podal mi VIN : WBANA31090B915014 Auto potrzebuje glownie to jazdy w miescie i na wypady za miasto. Znajomy mi polecil szukac auta w benzynie + automat bo podobno mniejsze sa koszta.
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.