Treść opublikowana przez bary_kent
-
E39 525D 2001r., Radomsko WBADP01020GX03096
bary_kent odpowiedział(a) na jakubmw9191 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo ty gadasz. Przecież to nawet na tych wyplakowanych zdjęciach widać że fura jest zużyta. Sorry ale 15 diesel z tak niskim przebiegiem w przyrodzie występuje z rzadka. Jeżeli już się pojawi to równie szybko znika. A ten egzemplarz sprzedawany jest od listopada ub.r.
-
E39 525D 2001r., Radomsko WBADP01020GX03096
bary_kent odpowiedział(a) na jakubmw9191 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFacet odpuść. Skoro sprzedawcy nawet nie chce zrobić się dodatkowych zdjęć to chcesz jechać 200 km żeby zobaczyć syf na żywo? AdrianXSpeed napisał że wiek i przebieg auta nie są miarodajne. Owszem jeżeli jest niski przebieg i doskonały stan, to wtedy nie występuje niska cena. To się nie łączy.
-
Spalanie Bmw e39 benz diesel
Ile km przejeździłeś na gazie? Żadne błędy nie wyskakują? Te spalanie to teraz zimą czy wcześniej również tyle palił? Jeżeli obecnie to tragedii nie ma: nie jest mało, ale w granicy błędu (duża, ciężka buda + "mały" silnik).
-
E39 525D 2001r., Radomsko WBADP01020GX03096
bary_kent odpowiedział(a) na jakubmw9191 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć nr kom. w google. Na wstępie będą już 2 inne fury an sprzedaż.
-
E39 525D 2001r., Radomsko WBADP01020GX03096
bary_kent odpowiedział(a) na jakubmw9191 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż15 letni diesel i 260 tyś przebiegu?? :cry2: :duh: :norty: To handlarz pogoogluj zobaczysz co sprzedawał.
-
E46 lift touring harman kardon modyfikacje i poprawa
Nikogo nie obrażam. Do kogo masz pretensje że źle wydałeś 300 zł? Sposób na lepsze basy to na pewno stworzenie dobrego "pudła rezonansowego". Z tyłu nie ma miejsca więc powinieneś wygłuszyć przednie drzwi, założyć dystanse i odpowiednie głośniki w przednich drzwiach. Poszukaj, jest trochę o tym na forum. Co do tuby - dla mnie jest to element wiejskiego tuningu.
-
E46 lift touring harman kardon modyfikacje i poprawa
Trzeba było poczytać zanim wydałeś 300 zł. Niestety przy e46 z dźwiękiem inżynierowie nie popisali. HK również jest słaby. Poza tym do jakiej tylnej półki, w kombi, wsadziłeś głośniki? Dla poprawy dźwięku powinieneś zacząć od wygłuszenia drzwi przednich, a skoro zależało tobie wyłącznie na basie to wrzuć tubę do kufra i auto samo będzie podskakiwać.
-
[E46] 320D - pękł pasek, jak bardzo w d... jestem?
Czytaj ze zrozumieniem. Skoro używa 4,5 roku to jest sprawne czy nie?
-
[E46] 320D - pękł pasek, jak bardzo w d... jestem?
Sam sobie przeczysz. Skoro jeździsz i używasz 4,5 roku czyli koło jest sprawne. BTW dlatego jeżdżę do zaufanego mechanika. Jeżeli z kołem byłoby coś nie tak to on miałby problem.
-
[E46] 320D - pękł pasek, jak bardzo w d... jestem?
Wyjaśnij proszę bo coś mi nie pasuje. Złożyłeś reklamację na produkt, nie uznali jej i założyłeś znowu to koło??? :mad2: Gdzie tu sens i logika? Dlaczego nie uznano reklamacji? Sam je zakładałeś? W poprzedniej e46 również wymieniałem koło pasowe wału - robił to mój mechanik - na pewno nie kupował oryginalnej części, a zamiennik nie jestem pewien czy corteco. Za usługę z wymianą zapłaciłem 640 zł, sama wymiana 100 zł. Obecny właściciel jeździ i nie narzeka. Poza tym 4,5 roku na niepewnym zamienniku to mało?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kolego zadaj pytanie w oddzielnym wątku z VINem w temacie. I z poprawnym linkiem.
-
E46 3.0xi WBAEW51030PG01006
bary_kent odpowiedział(a) na norek1303 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak zarówno ucha jak i oryginalnej zaślepki w zderzaku. Oczywiście to o niczym nie świadczy. Jeżeli pasuje Tobie cena to pisz do DRAYa żeby sprawdził przebiegi i co się z fura działo.
-
E46 328i, Poznań, WBAAM51090EH73332
bary_kent odpowiedział(a) na Ufok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli był tylko 1 właściciel to gdzie jest książka serwisowa? Auto warte tej ceny wyłącznie w kolekcjonerskim stanie.
-
320 2004 E46 VIN WBAAP71090PN51765
bary_kent odpowiedział(a) na barti_m temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica m-pakietowa nie powinna być "pełna"? Trójramienna?
-
Radio - szumy na PR III (Wwa)
Dzięki i również pozdrawiam.
-
Radio - szumy na PR III (Wwa)
Te szumy występują tylko na Trójce?
-
[E46] Wybór akumulatora
Co za pasjonująca historia. Kolego wywaliłeś kupę kasy żeby stwierdzić, że hu...y akumulator jest hu...y. Nie śledziłem całej opowieści, ale zamiast wydawać kasę na gówniane sprzęty kup jeden porządny i masz z bani 4-5 lat. Jeżeli w ogóle jeszcze będziesz jeździł tym samochodem.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zatem przepraszam. Wydawało mi się, że klima w e46 występuje we wszystkich egzemplarzach.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No i czego to dowodzi? Może klima ręczna? A te kratki pomiędzy 2 a 3 pokrętłem to do czego?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Co???
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Każde e46 ma klimatyzację i elektryczne szyby z przodu.
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Przeczytaj wątek. Wszystko opisano.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przy takich "przebiegach" to tylko rower lub autonogi.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Wątek całkiem nie w temacie - czy jest tu jakiś admin żeby zrobił porządek? Z jakiegoś powodu diesle nie mogą wjeżdżać do centrum miast Europejskich. Poza tym diesel to nie tylko CO2. Stary diesel jak kopci to cząstki w spalinach są na tyle duże, że organizm jest w stanie je wydalić. Filtry DPF rozbijają cząstki sadzy na nano cząstki, których organizm nie jest już w stanie wydalić.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak zwykle OT. Nie chce mi się z Tobą polemizować. Kac nie pozwala mi na jakąś cięta ripostę. Jeżeli jednak uważasz, że diesel jest "zdrowszy" niż pb lub lpg to nie będę ciebie z tego błędu wyprowadzał.