Treść opublikowana przez zent
-
BMW 545i WBANB31030B067306
zent odpowiedział(a) na Mazakk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo masz na myśli " do wyciągnięcia" ?
-
Dziwne rysy na lakierze
Przecież napisał, że jakiś nalot na lakierze pozostał ...
-
Dziwne rysy na lakierze
Spróbuj glinką powinno zejść, później ewentualnie polerka.
-
F10 550i xDrive 2012
Jakbym siebie czytał :cool2:
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Na logikę, to ASO ma rację. Mają VIN samochodu i muszą się rozliczyć ze starej poduszki.
-
E9x Wymiana przedniej czołowej szyby
:( Jak chcesz OEM możesz kupić taniej w https://pl.bmwautoparts.net/pl
-
E9x Wymiana przedniej czołowej szyby
Z AC zrealizować szkodę i po gdybaniu. Jak masz ochronę zniżek, ja tak mam, tym bardziej się nie przejmować.
-
Moje X5 F15
Hmm, klapa bagażnika bez Mpack jest taka sama i tam jest dostępna opcja otwierania nogą?
- Nowa seria 5 G30
-
Nowa seria 5 G30
Ale bmw nie ma tak ładnego stylistycznie suva :mrgreen:
-
Nowa seria 5 G30
Wy tu się brandzlujecie wykończeniem nowej serii 5, a ja wczoraj zaglądnąłem w Katowicach do salonu porsche i zakochałem się w macanie turbo tak na zewnątrz jak i w środku ... oj, BMW musi jeszcze trochę popracować!
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Nie była na liście UOKiK u tak pasażera jak i kierowcy. Wystarczył telefon do ASO i stała się jasność :D
-
Nowa seria 5 G30
Z napędem AWD na pewno, a z pewnością lepiej wykonane i spasowane ;-)
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Dla ASO to jest okazja na czysty i szybki zarobek, więc nie powinni robić problemów. Poducha do kierownicy M a tej sportowej chyba jest taka sama.
-
F10 550i xDrive 2012
Ja założyłem tarcze i klocki oem i ... po roku zaczęły piszczeć, wiec to nie jest żaden gwarant pomyślności.
-
F10 550i xDrive 2012
Ale Pemek przy Tobie to niedzielny kierowca :D
-
Nowa seria 5 G30
Na zachdzie nic nie spadnie :duh: Oni nie interesują się dobrą zmianą :)
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Czyli tak jak u mnie :) Też są minimalne wybrzuszenia na górze i szpara większa.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Nie wiem po co tak długo robią skoro to jest robota na 10 min? Ciekawy jestem czy u Ciebie też tak spasowane jak u mnie?
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Ale tego wybrzuszenia raczej nie, bo dekiel plastikopodobny jest chyba klejony do puszki puduszki? Inna rzecz to zauważyłem że śrubokrętem nie wycelowali i trochę pękło. http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/szpara.jpg podklejać żeby dalej nie pekało czy reklamować?
-
Usterki fabryczne F15
Tarcze bez względu na markę w takich sytuacjach mogą zwichrować.
-
i3 Dziwna klamka
Dziś w salonie oglądałem i8 i takiego wykończenia to jeszcze nie widziałem, jakiś paździerz na drzwiach, dziwne plastiki i wisienka na torcie: http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/laminat.jpg To jest fabryczne rozwiązanie otwierania klapy? :duh: Jesli tak, to ten gość ma świetlaną przyszłość i zrobi dużo taniej :mrgreen: 1.50
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Jestem po wymianie poduchy kierowcy. Mam mieszane odczucia do nowej części, mianowicie jej spasowania tudzież wykonania. W górnej części pod palcem czuć lekkie wybrzuszenie w dwóch miejscach: http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/poducha1.jpg przez co szpara jest większa w stosunku do dolnej części: http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/poducha2.jpg Reklamowałem, ale na miejscu okazało się że ten dekiel jest fabrycznie zintegrowany z puszką poduszki. Ciekaw jestem czy u Was też tak jest. W każdym razie stara poduszka była lepiej spasowana.
-
Nowa seria 5 G30
Oj, podatni jesteście na reklamę ;-)
-
Nowa seria 5 G30
Miałem na myśli serię 1,2,3 i 4