Treść opublikowana przez zent
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Ja bym podjechal i porownal te poduszki. Nie daj się zbyć!
-
BMW E39 2002 530iA Kombi WBADS61060GV44178
zent odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGwoli ścisłości 6 kkm :twisted:
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Twoja kierownica dziwnie wygląda, plastikowy panel z multifunkcją innego koloru niż środkowy... Jak stara poduszka leżała na tej kierownicy? Jeśli ASO taką założyło, to nic innego nie wymyślisz. Może zaczepy w kierownicy się zdeformowały i dlatego odstaje?
-
BMW E39 2002 530iA Kombi WBADS61060GV44178
zent odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa swojego tytłam, a mam kombi, 3.0i oraz m- pakiet :mrgreen:
-
BMW E39 2002 530iA Kombi WBADS61060GV44178
zent odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA Ty dalej swoje ... :mrgreen:
-
e46 330i Jaki zakład lakierniczy wybrać
Dzięki za propozycję, ale już wybrałem warsztat. A z ASO nie chcę się już szarpać z reklamacjami. Po zakończeniu sprawy dam znać czy było warto :)
-
X6 F16 opinie.
Sławomir masz absolutną rację, ale jeśli ktoś chce SUVa od BMW, to co ma wybrać? 3.0R6 relatywnie słabe i paliwożerne, 5.0i V8 mocne, ale poniżej 20l nie zejdzie na 100km. Pozostaje diesel, niestety.
-
X6 F16 opinie.
Chwilę temu myślałeś o x5 do codziennej jazdy właśnie z 4d :D
-
e46 330i Jaki zakład lakierniczy wybrać
Mam pakiet serwisowy, bez amortyzacji, cz. oryginalne, więc tu nie ma obaw. Mnie zastanawia gdzie mogę liczyć na najlepszą jakość? Co do opon to spisujà się ok, bieżnika jest 6 mm, nie popękane, ale już są stare, więc w przyszłym roku na felgi założę nowe.
-
e46 330i Jaki zakład lakierniczy wybrać
Parę dni temu ktoś uszkodził mi lakier na masce, błotniku, zderzaku, trochę zarysował przy tym felgę i drasnął nadkole: http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/zdj1.jpg http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/zdj2.jpg Zgłosiłem to w ramach AC, ale mam dylemat czy oddać do ASO, czy jednak wybrać sensowny zakład lakierniczy. Był sobie samochód bezwypadkowy :duh:
-
X6 F16 opinie.
BMW do SUVa nie ma ciekawych silników benzynowych. R6 fajne, ale moc nie zmieniana prawie od 10 lat, a w Cayenne V6 przynajmniej GTS fajnie jeździ. 4.0d do X6 wydaje się być optymalnym wyborem.
-
F10 550i xDrive 2012
Ale wiesz jak się wchodzi do wysokigo suva :mrgreen:
-
F10 550i xDrive 2012
Może jesteś chudzina i wysoki? Średni wzrost plus waga oraz częste krótkie odcinki równa się destrukcja boczka fotela.
-
F10 550i xDrive 2012
Tylny zderzak lakiernicy średnio trafili z odcieniem :8)
-
Pianownica - czy warto kupić?
... "Załatwił auto", tzn. co się stało, lakier uszkodził? Ja używam piany z neutralnym PH, bo wosku szkoda i własnej roboty :wink:
-
[E46] JEŻ, Rezystor, opornik klimatyzacji - demontaż
Dzisiaj, to już drugi raz w ciągu trzech lat, po włączeniu klimatronika kompletna cisza, tzn. pokazywane są kreski siły nadmuchu, temperatura, ale bez odzewu. Po godzinie wszystko wróciło nagle do normy :roll: Żona truje żeby kupić tego "jeża" i zamknąć temat, tym bardziej że idą mrozy. Czy powyższe objawy wskazują na tę część? Jeśli tak, jest sens kupować OEM za 400 z, czy wystarczy zamiennik BEHR: http://allegro.pl/opornik-rezystor-dmuchawy-jez-bmw-3-e46-x3-orginal-i6628368789.html?
-
e46 330i Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego, awaria
Prawda, ale wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką z wyczeszczeniem gniazda w zacisku; miało to miejsce na okoliczność wymiany klocków i tarcz. Jak padnie prawa strona, to wyciągne wnioski.
-
e46 330i Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego, awaria
Będę testował i ewentualnie korzystał z darmowego assistans :mrgreen:
-
e46 330i Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego, awaria
Frenkit to jest to samo co Autofren, tzn. ten sam producent. Innych nie znalazłem :cry: Mechanik pokazywał mi tę gumę, jej zakończenie z metalową obejma w środku i to strasznie cienka warstwa gumy jest na tym. Szkoda że OEM nie jest dostępny. Dziwne że po trzech latach i 18kkm poddał się zestaw naprawczy ...
-
e46 330i Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego, awaria
Wczoraj pierwszy raz w życiu musiałem użyć lawety, aby wrócić do domu. Okazało się że zapiekł zacisk hamulcowy lewego przedniego koła. Dziś został rozebrany przez mojego mechanika i ... guma uszczelniająca tłoczek pęknięta wraz z korozją. Problem jest taki, że 3 lata temu wymieniałem profilaktycznie ów zacisk w lewym i przednim kole. Nie wiem, czy to wina materiału, czy przypadek. Podobno jest jeden producent reperaturki do zacisku ate. Na warsztat przyszedł zestaw naprawczy z Intercars, chyba tego producenta: AUTOFREN SEINSA. Może wymienić cały zacisk, choć koszt będzie rzecz jasna większy?
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
zent odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnePZU bierze wartość z eurotaxu, które najsłabiej wycenia pojazd, ale daje możliwość wg infoexperta. I tak dla przykładu rok temu infoexpert wycenił moje e46 na 17500 zł, a eurotax na 14900 zł. w PZU zostałem bo jako jedyne na stary samochód daje możliwość naprawy na oryginalnych częściach, bez amortyzacji i bez wkładu własnego.
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
zent odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneW tym przypadku zrobią wszystko żeby samochód był wart starych kapci :mrgreen:
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
zent odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneHmm, czyżby antycypacja przyszłych opłat akcyzowych?
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
zent odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneRzecz w tym że agent sprawdzał wielokrotnie i na różne sposoby.
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
Dziś zawierałem, wznawiałem umowę w Pzu na OC AC. W ubiegłym roku wartość bmw e46 330i max wynosiła 15000 zł, teraz 17900 zł. Agent sprawdzał wielokrotnie, ale takie są fakty. Oprócz wyższej składki pozostaje pytanie jak to możliwe przecież 14 letni samochód nie jest zabytkiem kolekcjonerskim? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka