Treść opublikowana przez JachuVU
-
CCC Professional 2016
U mnie również działa i jeszcze raz dzięki za linka :cool2:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Milosz dasz namiary na pw??
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
W sumie ja zacząłem od odmy, która powinna być drożna. Później wymieniłem uszczelniacze i wszystkie uszczelki, które były przy okazji i to pomogło. Jeśli u Ciebie te zabiegi nie wystarczą to zostają chyba pierścienie. Sprawdź teraz zużycie oleju.
-
Pomorskie
Jak Pomorskie to BMW Kwiatkowski Luzino... Bez ściemy!!! :D
-
CCC Professional 2016
http://chomikuj.pl/Krzysztof208/*e2*96*baNawigacja+Firmowa/BMW+Road+Map+Europa+Professional+2016 Dzięki Chris :D
-
Poprzednicy waszych BMW..
Od '88 było: 126p Opel Kadet 1,3S Ford Escort Ghia 1,6 Opel Astra 1,7D Opel Vectra 2,0DTH Peugeot 206CC 2,0 16V Jest: Chrysler Town and Country 3,8 Touring BMW E90 320i :D i miotła Suzuki GSXR600 K7
-
CCC Professional 2016
Macie jakiegoś sprawdzonego Chomika??
-
Co zrobić z uchwytem na telefon w schowku?
W E90 to się wyciąga i wkłada gumową "zaślepkę", która jest dnem schowka. viewtopic.php?f=70&t=276127
-
[E90] Roleta
Uwielbiam ten samochód, ale szlak mnie trafia,bo co by się nie chciało zrobić, dołożyć, zmienić to wiecznie to programowanie, a póki co nie mam o tym pojęcia :D Czas najwyższy wziąć się za naukę... Tylko od czego zacząć?? :duh:
-
[E90] Roleta
Słuchajcie. Chciałbym doposażyć Betke w tylną, elektryczną roletę. I pytanie. Czy ktoś to robił? Czy trzeba robić instalację do tego? I jak poradzić sobie z przyciskami? Mam podgrzewane fotele i PDC. Jest opcja dołożenia przycisku czy trzeba skombinować komplet?
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
A faktycznie zdjęcia w linkach... Nie zwróciłem uwagi. Tak jak b4rtimp mówi. Prościzna. Po tym jak to wygląda na zdjęciach to możesz też mieć wyciek z pod uszczelki pokrywy zaworów, ale tą chyba wymienisz przy okazji wymiany uszczelniaczy.
-
E90 przed lift szukam grilla
I chyba tak najładniej...
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Nie widzę zdjęć :D
-
Kodowanie Trójmiasto
Dołączam się do pytania.
-
X6 - najlepsze miejsce na antenę CB
A po co Ci cb-radio?? Teraz używa się Yanosika... :D
-
E90 przed lift szukam grilla
Do tamtego grila należałoby dokupić turban i galabije :D
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
wpisz w google n46b20 vanos i weś grafike
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Za wymianę uszczelniaczy powinieneś się zmieścić.
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Miałem podobne objawy. Silnik brał 1l oleju na 500-1000km w zależności czy miasto czy trasa. Miałem nawet przypadek, że gdy zgasiłem silnik stojąc w dużym korku to miałem duży problem z ponownym uruchomieniem. Wymieniłem uszczelniacze i silnik valvetronica i jak ręką odjął już od ponad 12tyś km.
-
E90 łączniki stabilizatora i wahacze przód
W sumie geometria to już mały koszt w przeciwieństwie do opon, które można popsuć :D
-
[e87] CHLONIE OLEJ;/
Jak 2 lata to chyba warto i wstydu nie ma jak dymisz przy ruszaniu jakbyś dwusuwem jechał :D
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Wymiana uszczelniaczy bez ściągania głowicy do 1tyś zł, wymiana pierścieni 3-4tyś, a niektóre warsztaty krzyczą nawet 6-7 :mad2:
-
E90 łączniki stabilizatora i wahacze przód
Dzięki za podpowiedź. :D :cool2:
-
E90 łączniki stabilizatora i wahacze przód
Roboty się nie boję bo w warunkach warsztatowych można wszystko zrobić. Po wymianie wahaczy konieczna jest geometria czy wszystkie punkty są stałe??
-
bierze olej e90 318i 2005
Powodem dymienia są uszczelniacze trzonków zaworów i rzadziej pierścienie tłokowe. Prze pierścieniach dymił by chyb cały czas. Ja wymieniłem uszczelniacze i jak ręką odjął.