Treść opublikowana przez JachuVU
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie będę zakładał nowego tematu i się podepnę Koła Przód 8" et34 i opona 225/45/17 jest ok Tył 8,5" et37 i 245/40/17 powinno być 255/40/17 Co powiecie o rozmiarze tyłu?
-
Pomorskie
Stacja kontroli pojazdów koło Shella w Oliwie przy głównej w stronę Gdańska. Sprawdzają dość szczegółowo i czepiają się do wszystkiego.
-
Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!
Lubię to! :D
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Więc jakbyś się zdecydował to daj znać... Ile je cenisz?? Ja na zimę zostawiam 16. Po pierwsze już mam ;-) , po drugie wyższa opona jednak przy zimowych warunkach delikatniej wybiera nierówności.
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Chris99 jak sądzisz jak założę 17" 8+8,5 do 320i 150KM mocno przymuli czy nie będzie znaczącej różnicy??
-
[e9x] wygłuszenie maski - BENZYNA ???
Na Alledrogo często są
-
Pomorskie
Jak blisko to Straszyn Starogardzka 6 właściciel Rafał powołaj się na mnie.
-
Nie grzeje tylna szyba
Bezpieczniki są w schowku za klapką. Tam również jest opis. Ewentualnie kwestia przetłumaczenia jeżeli nie ma obrazków :D
-
CCC Professional 2016
Ja brałem stąd i wszystko hula http://chomikuj.pl/Krzysztof208/*e2*96* ... ional+2016
-
jakie opony zimowe do E90?
Bierz Nokiana WR D4 z indeksem T. JA jestem mega zadowolony!!
-
E90 330dA 2005 rok FG67269
JachuVU odpowiedział(a) na tabsik6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSuma summarum 32k + naprawy = ok 40k... lub ponad. Nie napalaj się i szukaj dalej. Za tą kasę można znaleźć coś rozsądnego.
-
Dzwięk silnika E90 320i
Ten stukot wkurzający... :?
-
Pomorskie
Odpowiedź była. O Premium motors też były dobre opinie. Nie wiem jak cenowo bo to prawie aso :D Napisz później swoją opinię.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Podaruj sobie te gałki Ogólnie fajny białas, ale te gałki jak w oplu
-
Stukanie okolice lewego amora
Mam to samo. Dzisiaj pojechałem sprawdzić zawieche i amortyzatory. Na szarpaku wszystko ok, trzy amory 69-71% a przedni lewy 0%... i wyszło szydło z worka :D
-
Pomorskie
Ja polecam i sam na pewno wrócę jak będę potrzebował.... :D Zaraz pewnie znowu jakiś niedouczony będzie mnie wyzywał od hejterów :mad2:
-
Nowy rok
Nowych pomysłów i gadżetów... Nowych fur i bezawaryjnej jazdy... ;-)
-
Doposażał ktoś e90/e91 w rolety boczne?
Filozofii żadnej tylko koszta wysokie no i znaleźć to na rynku wtórnym to cud...
-
uderzenie w kraweznik tylnym kolem
Jak znalazłeś kulkę to pewnie też uszkodzona jest osłona przegubu. Możesz sprawdzić dla pewności. Pewnie półoś do wymiany.
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
Głowa do góry... Będzie dobrze ;-)
-
Niebezpieczne sytuacje z napędem na tył?
Jeździłem Mazdą RX8 i ładnie latała bokiem ;-) ostatnio przed wymianą opon na zimowe na śliskiej nawierzchni chciałem wprowadzić E90 w poślizg i się mocno się zdziwiłem gdy hamulce poszczególnych kół wyprostowały mi samochód hahahaha musielibyście widzieć moją zaskoczoną minę...
-
Problem z oponami?
:cool2:
-
Problem z oponami?
Pewnie masz racje, ale kto to praktykuje.... Mam zaprzyjaźniona wulkanizację, często bywam, czasami pomagam, ale nie widziałem tam nikogo kto bez powodu wpadł przeważyć koła w ciągu sezonu... Moja szkoła to jest wyważanie co10-15tyś, a jeśli się nic nie dzieje a w ciągu sezonu zrobisz ciut więcej to nie ma problemu. Ponowne wyważenie przed ponownym montażem. Ważne jest, aby sprzęt do wyważania był co najmniej raz w roku kalibrowany i porządnie zamontowane ciężarki dobrej jakości, które nie odpadają po wyjechaniu z wulkanizacji... :D ot i cała filozofia
-
Problem z oponami?
Ja też przy zakupie auta dostałem komplet kół zimowych Ultra Gripy na stalówkach w dobrym stanie i w ciemno założyłem gdy przyszła pora... Okazało się, że nie idzie jeździć. Pojechałem do wulkanizacji i okazało się, że dwie felgi krzywe i dwie opony do śmieci, bo się rozlatują od środka. Wyprostowałem felgi, kupiłem komplet Nokianów WR D4 z odpowiednim indeksem prędkości (BARDZO POLECAM) i auto jeździ lepiej niż na letnich ;-). Wniosek: Jeśli nie miałeś okazji jeździć na używanych kołach, które odziedziczyłeś po poprzednim właścicielu to przed założeniem przynajmniej daj do wyważenia, a dobrym zwyczajem jest wyważanie za każdym razem przed montażem kół do auta.
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
To wybieraj już warsztat i umawiaj się na robotę bo to nie jest wymiana oleju, a i części trzeba ogarnąć no chyba że przyjeżdżasz na dłużej ;-)