Skocz do zawartości

nygus7

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nygus7

  1. nygus7 odpowiedział(a) na DreSik.PL temat w E36
    Postaram ci sie jutro podeslac.
  2. no wlasnie :lol: jeszcze lepiej, tylko ze ten kolega z forum, ktory rozkodowuje VIN, odpowiada zwykle po kilku dniach, a do tego czasu samochod moze byc juz sprzedany!! Na http://www.realoem.com/ po 7 ostatnich znakach sprawdzisz jaki motor tam siedzi i w którym miesiacu auto opuscilo fabrykę. Po całym VINie sprawdzisz listę opcji wyposażenia z jakim auto opuściło fabrykę, ale to juz u kogos zyczliwego z forum. Mysle ze z uzyskaniem 7 znakow od wlasciciela nie powinno byc problemow.
  3. Niech zapyta o 7 ostatnich znaków z VINu i będzie wszystko wiadomo.
  4. nygus7 odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    Z rana to moze byc para wodna.
  5. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    mattiss, powiedz mi, tuleje tylnej belki wymienić samemu się da? czy to jakas wieksza filozofia? robiles to kiedys? Przyzwyczajony do grzebania w moim drugim aucie, golfie III gti - skomplikowany nie jest, z checia i tu bym podłubał...
  6. nygus7 opublikował(a) temat w E36
    Pora zająć się tyłem w moim compacie, wiec mam pytanie. Czuje ze np. podczas jazdy po łuku, gdy na jezdni jest przykładowo studzienka to tył mi jakby odpływa na bok. http://img1.aukcjoner.net/images/1/3/f/139528_f.jpg Jak myślicie, co należało by wymienić? Tak wstępnie - pod kanał jeszcze nie schodziłem. Element nr 3 do wymiany? Czy nr 8 też może z czasem dostawać luzów?
  7. Z sedana do compacta nie podejdzie.
  8. nygus7 odpowiedział(a) na kostek temat w E36
    wejdz na http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe otworz katalog on-line i zobacz jakie są w twoim aucie...
  9. Z tego co wiem to nie ma (E36 nie mają ESP wiec po co mialby byc w nich czujnik skretu kierownicy).
  10. nygus7 odpowiedział(a) na ukman temat w E36
    Przerobiłem juz tez m.in. hondy, mozna gadac na temat korodujacych tylnych blotnikow, mozna narzekac ze nie maja wygluszen, mozna mowic ze dzwignia kierunkowskazow sie nie zmieniala sie przez trzy generacje. Ale zapierdzielac to one zapierdzielaja w sprincie. Chodzi o starsze modele, nawet v-teca nie musza miec. Do sprintow spod swiatel sie nadaja. Tylko ze nie kazdy z nas musi chciec sie ciac tylko spod swiatel :twisted:
  11. nygus7 odpowiedział(a) na ukman temat w E36
    Jesli chodzi o sprinty to sobie kup kolejną Hondę... a nie BMW 316 czy 318is. Czego sie spodziewasz po aucie o mocy 102KM z wagą 1370kg?
  12. nygus7 opublikował(a) temat w E36
    Mam na oku sprezyny H&R ktore obnizaja przod o -35mm a tył o -15mm. Czy do sprezyny ktora obniza o 35mm mozna zalozyc seryjny amortyzator tak, aby go szlag nie trafił po paru tysiacach kilometrow?
  13. nygus7 opublikował(a) temat w E36
    Czuje u siebie cos takiego jakbym mial gumowy uklad napedowy. Odpuszczam noge z gazu i po chwili jakby delikatne szarpniecie. Podobnie przy dodawaniu gazu. Co to jest? Element nr 1 na ponizszym rysunku do wymiany? Puduszki pod silnikiem? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/3464_p.png
  14. nygus7 odpowiedział(a) na Kuba3.5 temat w E36
    Ok, mam katalog boscha: http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe/ Przykładowo świece do ISa za szt.: NGK na allegro po 11zł Bosch w/g katalogu 21zł.
  15. nygus7 odpowiedział(a) na Kuba3.5 temat w E36
    Czy jest w sieci jakis katalog ze swiecami bosha bo chalbym cos dobrac do swojego M44...?
  16. nygus7 odpowiedział(a) na Jacek_S temat w E36
    To powoduje bzyczenie: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/f/3/c/107436_f.jpg
  17. Przycisk ASC jest przyciskiem niepodświetlanym.
  18. Ja bym zaczal od podlaczenia auta do kompa. Obstawiam ktorys z czujnikow ABSu...
  19. Tak wygląda to u mnie, ABS i ASC działa. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/5/4/a/107337_f.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/e/c/6/107336_f.jpg
  20. nygus7 odpowiedział(a) na Jacek_S temat w E36
    U mnie tez brzeczy. Normalna sprawa...
  21. Mam to samo auto, z ASC, tez z 1998 roku i jestem z trojmiasta. Jak chcesz to mozemy gdzies sie spiknac i zobaczymy.
  22. Co do przodu - masz drozszy system glosnikow za doplata, dlatego sa po 2 glosniki w drzwiach. Co do tylu to nie wiem... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/9152_p.png
  23. No i super. Lepszych lamp nie ma. :cool2:
  24. Takie ladne oryginalne coupe i chcesz ja popsuc :( Jedyna rzecz jesli juz chcesz cokolwiek zmieniac to biale kierunki z przodu i tylne lampy bialo-czerwone...
  25. nygus7 odpowiedział(a) na Bishop_666 temat w E36
    Hehe, co kto lubi, ja od takich tuningowanych gniotów trzymam sie z daleka. :roll:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.