Treść opublikowana przez nygus7
-
Niekonwencjonalna prośba:)
Postaram ci sie jutro podeslac.
-
Ktoś mi powie czy to dobry egzemplarz???
no wlasnie :lol: jeszcze lepiej, tylko ze ten kolega z forum, ktory rozkodowuje VIN, odpowiada zwykle po kilku dniach, a do tego czasu samochod moze byc juz sprzedany!! Na http://www.realoem.com/ po 7 ostatnich znakach sprawdzisz jaki motor tam siedzi i w którym miesiacu auto opuscilo fabrykę. Po całym VINie sprawdzisz listę opcji wyposażenia z jakim auto opuściło fabrykę, ale to juz u kogos zyczliwego z forum. Mysle ze z uzyskaniem 7 znakow od wlasciciela nie powinno byc problemow.
-
Ktoś mi powie czy to dobry egzemplarz???
Niech zapyta o 7 ostatnich znaków z VINu i będzie wszystko wiadomo.
-
ile oleju biora wasze bmki??
Z rana to moze byc para wodna.
-
zawieszenie z tyłu w compacie
mattiss, powiedz mi, tuleje tylnej belki wymienić samemu się da? czy to jakas wieksza filozofia? robiles to kiedys? Przyzwyczajony do grzebania w moim drugim aucie, golfie III gti - skomplikowany nie jest, z checia i tu bym podłubał...
-
zawieszenie z tyłu w compacie
Pora zająć się tyłem w moim compacie, wiec mam pytanie. Czuje ze np. podczas jazdy po łuku, gdy na jezdni jest przykładowo studzienka to tył mi jakby odpływa na bok. http://img1.aukcjoner.net/images/1/3/f/139528_f.jpg Jak myślicie, co należało by wymienić? Tak wstępnie - pod kanał jeszcze nie schodziłem. Element nr 3 do wymiany? Czy nr 8 też może z czasem dostawać luzów?
-
tapicerka z sedan'a do compact'a
Z sedana do compacta nie podejdzie.
-
Swiece bosch
wejdz na http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe otworz katalog on-line i zobacz jakie są w twoim aucie...
-
318ti 1998 - gdzie jest przekaźnik i moduł do ABS & ASC+
Z tego co wiem to nie ma (E36 nie mają ESP wiec po co mialby byc w nich czujnik skretu kierownicy).
-
Pytanie o BMW 316, 318 z roku 1995
Przerobiłem juz tez m.in. hondy, mozna gadac na temat korodujacych tylnych blotnikow, mozna narzekac ze nie maja wygluszen, mozna mowic ze dzwignia kierunkowskazow sie nie zmieniala sie przez trzy generacje. Ale zapierdzielac to one zapierdzielaja w sprincie. Chodzi o starsze modele, nawet v-teca nie musza miec. Do sprintow spod swiatel sie nadaja. Tylko ze nie kazdy z nas musi chciec sie ciac tylko spod swiatel :twisted:
-
Pytanie o BMW 316, 318 z roku 1995
Jesli chodzi o sprinty to sobie kup kolejną Hondę... a nie BMW 316 czy 318is. Czego sie spodziewasz po aucie o mocy 102KM z wagą 1370kg?
-
sprężyny H&R i seryjne amory
Mam na oku sprezyny H&R ktore obnizaja przod o -35mm a tył o -15mm. Czy do sprezyny ktora obniza o 35mm mozna zalozyc seryjny amortyzator tak, aby go szlag nie trafił po paru tysiacach kilometrow?
-
luzy w układzie napędowym
Czuje u siebie cos takiego jakbym mial gumowy uklad napedowy. Odpuszczam noge z gazu i po chwili jakby delikatne szarpniecie. Podobnie przy dodawaniu gazu. Co to jest? Element nr 1 na ponizszym rysunku do wymiany? Puduszki pod silnikiem? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/3464_p.png
-
Jakie świece.
Ok, mam katalog boscha: http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe/ Przykładowo świece do ISa za szt.: NGK na allegro po 11zł Bosch w/g katalogu 21zł.
-
Jakie świece.
Czy jest w sieci jakis katalog ze swiecami bosha bo chalbym cos dobrac do swojego M44...?
-
buczenie po wlączeniu zapłonu
To powoduje bzyczenie: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/f/3/c/107436_f.jpg
-
318ti 1998 - gdzie jest przekaźnik i moduł do ABS & ASC+
Przycisk ASC jest przyciskiem niepodświetlanym.
-
318ti 1998 - gdzie jest przekaźnik i moduł do ABS & ASC+
Ja bym zaczal od podlaczenia auta do kompa. Obstawiam ktorys z czujnikow ABSu...
-
318ti 1998 - gdzie jest przekaźnik i moduł do ABS & ASC+
Tak wygląda to u mnie, ABS i ASC działa. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/5/4/a/107337_f.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/e/c/6/107336_f.jpg
-
buczenie po wlączeniu zapłonu
U mnie tez brzeczy. Normalna sprawa...
-
318ti 1998 - gdzie jest przekaźnik i moduł do ABS & ASC+
Mam to samo auto, z ASC, tez z 1998 roku i jestem z trojmiasta. Jak chcesz to mozemy gdzies sie spiknac i zobaczymy.
-
E36 Compact: jak dobrać się do tylnych głośników?
Co do przodu - masz drozszy system glosnikow za doplata, dlatego sa po 2 glosniki w drzwiach. Co do tylu to nie wiem... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/9152_p.png
-
Lampy tylne z białym kierunkiem (Coupe)
No i super. Lepszych lamp nie ma. :cool2:
-
jaki dobór lamp do tego koloru e36 coupe
Takie ladne oryginalne coupe i chcesz ja popsuc :( Jedyna rzecz jesli juz chcesz cokolwiek zmieniac to biale kierunki z przodu i tylne lampy bialo-czerwone...
-
Kupno 323i
Hehe, co kto lubi, ja od takich tuningowanych gniotów trzymam sie z daleka. :roll: