Treść opublikowana przez nygus7
-
Kupiłem 318ti, witam w klubie
Przejrzalem allegro i zglupialem, nie wiem od czego to zalezy dwa przyklady, dwie rozne listwy, zderzaki zwykle http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1904033 http://moto.allegro.pl/item168626661_bmw_316_i_compact.html
-
Kupiłem 318ti, witam w klubie
Dobre spostrzezenie, sprawdze zderzaki jak będę w garażu, chociaz auto jest bezwypadkowe na 99,9%. A moze szerokie listwy miały serynie modele z ostatnich lat produkcji? Jeszcze jedna ewentualnosc - moze jest to comfort lub exclusiv pakiet (nie wiem jakie w nich byly listwy), choc raczej watpie.
-
opcja: poduszka pasazera
Jesli cala deska byla wymieniana to popatrz na sruby, napewno by byly jakies slady dłubania.
-
opcja: poduszka pasazera
A gdzie sprawdzaliście VIN ze pokazalo wam nawet wyposazenie auta?
-
Gałka zmiany biegów - jak zdjąć?
Czyli odczepiamy ramkę ze skórką od konsoli, następnie łapiemy oryginalną gałkę w obie ręce i ciągniemy silnie w górę? zgadza się?
-
Kupiłem 318ti, witam w klubie
Zmacałem wszystkie plastki jakie się dało pod kierą, wajchy zadnej nie znalazlem. :)
-
Kupiłem 318ti, witam w klubie
Ano były: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.digikom.pl/gallery/albums/album112/stare_stycze_324_120.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.digikom.pl/gallery/albums/album112/stare_stycze_324_121.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.digikom.pl/gallery/albums/album112/stare_stycze_324_122.jpg
-
Kupiłem 318ti, witam w klubie
Bo miało być BMW bezwypadkowe. A bezwypadkowe BMW E36 z oryginalnym lakierem to jak szukanie białego kruka. :lol:
-
Kupiłem 318ti, witam w klubie
Powiedzcie mi taka rzecz, czy to mozliwe zeby w moim kompakcie z 1998 roku nie bylo zadnej regulacji kierownicy?
-
Charakterystyczny gwizd w 1,8 is!!!
U mnie w M44 nic nie gwizdze.
-
Kupiłem 318ti, witam w klubie
Dzis w koncu kupilem to wlasciwe auto - BMW 318ti compact, M44, 1998 rok, wyposazenie nieliche: ASC, listwy i progi w kolorze, klimatyzacja, siatki na siedzeniach, komputer, podwietlane nogi, alusy. Brak M-pakietu ale nie wszystko naraz. Wiec kilka pytan od razu: - mam troche za niskie obroty na luzie, tak na oko z 700obr/min, na calej budzie czuc lekkie wibracje. Co to? - czy wszystkie mialy czarna podsufitke? - ile wchodzi do baku w compacie? - drgania na pedale hamulca przy hamowaniu - czyli tarcze do wymiany? - były wersje specjalne: komfort, sport, exclusiv - czym one sie roznily? - czy przeciwmgielne z przodu były identyczne dla wszystkich wersji we wszystkich rocznikach? Wrazenia sa niezle, przesiadlem sie z trojki GTI, myslalem ze 318ti szybszy nie bedzie, a jednak troche jest. Ogolnie miska mi sie jarzy, zadowolony z zakupu jestem na maksa. Nie ma to jak naped na tyl. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/8/f/f/33693_f.jpg
-
compact - prosze o rade
Ja jade jutro kupić 318ti Compact z 1998 roku. Powiedz mi czy w tym aucie pali sie kontrolka oleju po przekreceniu kluczyka w stacyjce? Cos w nich lubi jeszcze padac? Ile ci pali jezdziac po wawie?
-
M technik 270 koni - PROBLEMY
Jedno male pytanie - taki chromowany napis airbag na kierownicy to seryjny jest czy mozna to sobie dokupic?
-
Nie ma (nie dziala) kontrolka cisnienia oleju???
Mnie ten temat tez akurat interesuje. Niech inni userzy benzynowych E36 powiedza czy im sie pali kontrolka od oleju. W instrukcji jest napisane: http://images20.fotosik.pl/74/ded64fe9dca55e9f.gif Czy wiec ta kontrolka jest tylko w dieslach?
-
coś mi buczy po wyłączeniu silnika w -nagrzewnicy?
Jesli masz klime to pobuczy dluzsza chwile (2-3 min) po wylaczeniu stacyjki i przestaje.
-
jak zetrzeć szare progi i dostać się do oryginalnego lakieru
Mysle ze wszystkim chodzi o "wypiaskowanie" progow. Wiadomo, woda z przednich kol wali prosto po progu i rzeczywiscie ten element bedzie bardziej podatny na rdze niz nadkole. Warto, nie warto, wyglada fajnie :lol:
-
Przycisk przy komputerku, do czego on sluzy?
i dodatkowo chyba piszczy gdy temp schodzi ponizej 3 stopni... ale na 100% pewny nie jestem.
-
komputer w Compact'cie
Takiej informacji szukalem. Dzieki.
-
jak zetrzeć szare progi i dostać się do oryginalnego lakieru
Na baranku tak, gorzej.
-
komputer w Compact'cie
A ja dalej szukam E36, w weekend juz robie wylot na Niemcy... ale mam jeszcze pytanie, co oznacza bordcomputer w takim compakcie 318ti... zegarek i temp? a moze srednie spalanie tez pokazuje? W compactach tez sa rozne wersje komputerow jak w sedan/coupe?
-
jak zetrzeć szare progi i dostać się do oryginalnego lakieru
Z drugiej strony sami zobaczcie na efekt zdzierania konserwacji, auto wygląda ślicznie... http://img79.imageshack.us/img79/6685/obraz029bw6.jpg http://img49.imageshack.us/img49/2360/obraz041aia3.jpg * fotki kogoś z forum
-
co jest szpera ???
Tak z ciekawosci... dyfer ze szpera... jesli ktos chce sobie wymienic, jakiego rzedu sa to kwoty? Ciezko to znalezc?
-
co jest szpera ???
Gdyby miał szperę to na podnośniku oba tylne koła kręciły by się w tym samym kierunku?
-
co jest szpera ???
A powiedzcie ktore modele z E36 mialy szpere?