Skocz do zawartości

nygus7

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nygus7

  1. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    Przejrzalem allegro i zglupialem, nie wiem od czego to zalezy dwa przyklady, dwie rozne listwy, zderzaki zwykle http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1904033 http://moto.allegro.pl/item168626661_bmw_316_i_compact.html
  2. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    Dobre spostrzezenie, sprawdze zderzaki jak będę w garażu, chociaz auto jest bezwypadkowe na 99,9%. A moze szerokie listwy miały serynie modele z ostatnich lat produkcji? Jeszcze jedna ewentualnosc - moze jest to comfort lub exclusiv pakiet (nie wiem jakie w nich byly listwy), choc raczej watpie.
  3. nygus7 odpowiedział(a) na KSU temat w E36
    Jesli cala deska byla wymieniana to popatrz na sruby, napewno by byly jakies slady dłubania.
  4. nygus7 odpowiedział(a) na KSU temat w E36
    A gdzie sprawdzaliście VIN ze pokazalo wam nawet wyposazenie auta?
  5. Czyli odczepiamy ramkę ze skórką od konsoli, następnie łapiemy oryginalną gałkę w obie ręce i ciągniemy silnie w górę? zgadza się?
  6. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    Zmacałem wszystkie plastki jakie się dało pod kierą, wajchy zadnej nie znalazlem. :)
  7. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    Ano były: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.digikom.pl/gallery/albums/album112/stare_stycze_324_120.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.digikom.pl/gallery/albums/album112/stare_stycze_324_121.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.digikom.pl/gallery/albums/album112/stare_stycze_324_122.jpg
  8. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    Bo miało być BMW bezwypadkowe. A bezwypadkowe BMW E36 z oryginalnym lakierem to jak szukanie białego kruka. :lol:
  9. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    Powiedzcie mi taka rzecz, czy to mozliwe zeby w moim kompakcie z 1998 roku nie bylo zadnej regulacji kierownicy?
  10. U mnie w M44 nic nie gwizdze.
  11. nygus7 opublikował(a) temat w E36
    Dzis w koncu kupilem to wlasciwe auto - BMW 318ti compact, M44, 1998 rok, wyposazenie nieliche: ASC, listwy i progi w kolorze, klimatyzacja, siatki na siedzeniach, komputer, podwietlane nogi, alusy. Brak M-pakietu ale nie wszystko naraz. Wiec kilka pytan od razu: - mam troche za niskie obroty na luzie, tak na oko z 700obr/min, na calej budzie czuc lekkie wibracje. Co to? - czy wszystkie mialy czarna podsufitke? - ile wchodzi do baku w compacie? - drgania na pedale hamulca przy hamowaniu - czyli tarcze do wymiany? - były wersje specjalne: komfort, sport, exclusiv - czym one sie roznily? - czy przeciwmgielne z przodu były identyczne dla wszystkich wersji we wszystkich rocznikach? Wrazenia sa niezle, przesiadlem sie z trojki GTI, myslalem ze 318ti szybszy nie bedzie, a jednak troche jest. Ogolnie miska mi sie jarzy, zadowolony z zakupu jestem na maksa. Nie ma to jak naped na tyl. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img1.aukcjoner.net/images/8/f/f/33693_f.jpg
  12. nygus7 odpowiedział(a) na BamBam temat w E36
    Ja jade jutro kupić 318ti Compact z 1998 roku. Powiedz mi czy w tym aucie pali sie kontrolka oleju po przekreceniu kluczyka w stacyjce? Cos w nich lubi jeszcze padac? Ile ci pali jezdziac po wawie?
  13. nygus7 odpowiedział(a) na Skylinegtr temat w E36
    Jedno male pytanie - taki chromowany napis airbag na kierownicy to seryjny jest czy mozna to sobie dokupic?
  14. Mnie ten temat tez akurat interesuje. Niech inni userzy benzynowych E36 powiedza czy im sie pali kontrolka od oleju. W instrukcji jest napisane: http://images20.fotosik.pl/74/ded64fe9dca55e9f.gif Czy wiec ta kontrolka jest tylko w dieslach?
  15. Jesli masz klime to pobuczy dluzsza chwile (2-3 min) po wylaczeniu stacyjki i przestaje.
  16. Mysle ze wszystkim chodzi o "wypiaskowanie" progow. Wiadomo, woda z przednich kol wali prosto po progu i rzeczywiscie ten element bedzie bardziej podatny na rdze niz nadkole. Warto, nie warto, wyglada fajnie :lol:
  17. i dodatkowo chyba piszczy gdy temp schodzi ponizej 3 stopni... ale na 100% pewny nie jestem.
  18. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    Takiej informacji szukalem. Dzieki.
  19. Na baranku tak, gorzej.
  20. nygus7 opublikował(a) temat w E36
    A ja dalej szukam E36, w weekend juz robie wylot na Niemcy... ale mam jeszcze pytanie, co oznacza bordcomputer w takim compakcie 318ti... zegarek i temp? a moze srednie spalanie tez pokazuje? W compactach tez sa rozne wersje komputerow jak w sedan/coupe?
  21. Z drugiej strony sami zobaczcie na efekt zdzierania konserwacji, auto wygląda ślicznie... http://img79.imageshack.us/img79/6685/obraz029bw6.jpg http://img49.imageshack.us/img49/2360/obraz041aia3.jpg * fotki kogoś z forum
  22. Tak z ciekawosci... dyfer ze szpera... jesli ktos chce sobie wymienic, jakiego rzedu sa to kwoty? Ciezko to znalezc?
  23. Gdyby miał szperę to na podnośniku oba tylne koła kręciły by się w tym samym kierunku?
  24. A powiedzcie ktore modele z E36 mialy szpere?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.