Skocz do zawartości

nygus7

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nygus7

  1. nygus7 odpowiedział(a) na bartek1351 temat w E36
    Most jest taki sam 316ti i 318ti.
  2. nygus7 odpowiedział(a) na nygus7 temat w E36
    A tak, zapomnialem ze jest oznaczany jako ASC
  3. nygus7 opublikował(a) temat w E36
    Mam pytanie - czy przysisk od ASRu jest podswietlany? Jesli tak to w ktorym miejscu jest podswietlany? U mnie nic nie swieci, nie wiem czy zarowka jest spalona. Ale jak go wyjalem to nigdzie nie widzialem w nim zarowki...
  4. Na Twoim miejscu bym nie kombinował, oryginalne CD + dobre reszta to jest to w E46 :8) http://www.extreme-ca.home.pl/zd.php?mode=pokaz&idkat=1&idpodkat=100&a=1 http://www.extreme-ca.home.pl/zdjecia/100/c.jpg
  5. nygus7 odpowiedział(a) na Hiv temat w E36
    A to ciekawa sprawa bo np. Eibach Pro Kit ma inne dla obu modeli.
  6. Wydaje mi sie ze wyswietlacz jest uniwersalny, a to czy masz zewnetrzna temp zalezy czy masz boardcomputer
  7. A zewnetrzna temperatura nie jest tylko w pełnym komputerze? Jesli masz pelny komputer to masz dodatkowy przelacznik w kierunkowskazach - naciskasz go w kierunku "do kierownicy". Z zegarka przelaczy ci sie na temp. zewnetrzna. Nastepnie wciśniecia: srednie spalanie, pozostaly dystans na paliwie, srednia predkosc. Tak wyglada boardcomputer w compacie: http://www.allegro.pl/item180187261_kompletny_boardcomputer_bmw_3_e36_compact_.html
  8. On ma compacta wiec zupełnie co innego. :nienie:
  9. BMW 318ti compact, M44, bezyna http://images.spritmonitor.de/169526.png
  10. Widze ze sporo z naszych robi notatki ze spalania na stronie http://www.spritmonitor.de/en/ . Proponuje aby kazdy w odpowiedzi napisal jakie ma auto, benzyna/diesel/LPG i podal ikonke ze spalaniem (bedzie sie ona automatycznie aktualizowac). Watek proponuje podwiesic.
  11. nygus7 odpowiedział(a) na bmaci3k temat w E36
    Dlatego dziwne ze masz aku z tylu...
  12. nygus7 odpowiedział(a) na bmaci3k temat w E36
    Bo 6 cyl maja z tylu, 4 cyl z przodu.
  13. nygus7 odpowiedział(a) na GR temat w E36
    A ja mam w M44 zasłonietą całość. Wkurza troche jak trzeba cos od dołu robić. http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG71&mospid=47455&btnr=51_2195&hg=51&fg=70 http://realoem.com/bmw/diagrams/o/n/219.png
  14. Jak zdjąć boczek w drzwiach? Bierzesz torxa, jest jedna sruba pod podlokietnikiem widoczna od razu. Wykrecasz ja. Potem zdejmujesz elektryczna regulacje lusterek (podwazasz plaskim srubokretem i wyjdzie - jest na wcisk, po czym go odczepiasz od kabla) - pod tym przelacznikiem jest druga sruba. Wykrecasz ja. Nastepnie lapiesz boczek drzwi od dolu - w sumie nie istotne w ktorym miejscu i odciagsz go (najlepiej gdzies z rogu na poczatek). Moze isc ciezko ale nie szkodzi - kolki musza puscic. Odciagasz dol, potem boki, sam zobaczysz. Na koncu caly boczek bedzie trzymac juz tylko od gory, wtedy wysuwasz go w gore. Nie za mocno bo jak pusci to musisz jeszcze odczepic kabel od glosnika. Grzybka od zamka nie ruszamy, on sie sam wysunie przy unoszeniu boczka do gory. Gotowe. Instrukcja dotyczy przednich drzwi.
  15. Co do tego resetu to zastanawiam sie czy on rzeczywiscie wogole cokolowiek kasuje. Zrobilem kiedys taki reset wg opisu, po tygodniu jechalem do serwisu i przy okazji podlaczalem do kompa. Komp zwykly wogole sie nie polaczyl, wiec mechanik podlaczyl go do jakiegos duzego Modic'a. No i wykazal on... dodatkowy błąd... "bład braku napiecia w instalacji" czy cos w ten deseń. Mysle ze komp w BMW trzyma bledy w jakies pamieci ktora wykasowac mozna jedynie komputerem (niezaleznie od tego czy sobie klemki zewrzemy czy aku odlaczymy). Wydaje mi sie tez ze jedyne co mozemy wykasowac w ten sposob to tymczasowe parametry pracy silnika. Wszystko to sa moje domysly, ktore daje wam do przemyslenia...
  16. nygus7 odpowiedział(a) na bmaci3k temat w E36
    Motory były dwa w ISach M42 i M44 od 1995 roku. Moc ta sama, moment minimalnie wiekszy w M44. W M44 pojemnosc 1900, w M42 1800ccm.
  17. Nie chcialem kombinowac :) Hehhe, chcialem sie zapytac bo mam ciezki tylek ostatnio i wolalem zamowic z allegro zamiast chodzic do sklepu. Ale fakt, 3W to to samo co 5W.
  18. Czy do oswietlenia zegarów sa zarwki jak na tej aukcji http://moto.allegro.pl/item178198998_zarowki_kolorowe_do_auta_motoru_paneli_radia.html oznaczone symbolem R10 (10mm)?? Maja 5W - czy przypasuja?
  19. nygus7 odpowiedział(a) na bodziotx temat w E36
    A silnik na luzie - na postoju chodzi ci rowno? Jak siedzisz w aucie to wyczuwasz wibracje na budzie?
  20. Jak nie telepie calym silnikiem od zbyt niskich obrotow to bym wogole to olal. A do zimy jeszcze daleko, zobaczysz co wtedy sie bedzie dzialo...
  21. No wlasnie, chodzi mi o korekty w torze jazdy. Minimalnie szybciej lapiaca strona od razu jest wyczuwalna jako sciaganie, czy roznica w przyczepnosci. Wole juz takich testow nie robic, bo pompa mi wtedy za szybko bije :lol:
  22. Dokladnie, tym bardziej ze 6,5 litra w 6ciu cylindrach przy pelnym syntetyku wymienianym co 10 tys to robia sie koszty. Tez zalewam Castrolem 10W-40, w hipermarketach po 135zl za 4l, a na allegro do wyrwania za 89zl+koszt przesylki.
  23. Jesli dales przy 240km/h pelne hamowanie tak, ze przy tej predkosci ABS ci sie wlaczyl to dla mnie jestes Kozak przez duze "K". :shock: Co do samych tarcz glosu nie zabieram. Kazdy wsadza to co lubi, ja kupilem na przod tarcze BREMBO za 300zl/komplet. Duzo czy nie to nie wiem, ale zadowolony z nich jestem.
  24. Auto stoi jak koza - jest wysokie; ma duzy przeswit; ma dużą przestrzen nad kołami. Taki skrot myslowy ;)
  25. Auto bardzo ladnie wyglada, nie przesadzone jak na polskie drogi. Kiedys do siebie tez wstawie sprezyny eibacha pro kit bo w serii jest duzo za miekko, za bardzo buda sie wychyla.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.