Treść opublikowana przez nygus7
-
Czy ta kierownica może mieć AIR BAG?
Pierd...nie o szopenie. Juz widze jak ktos zmienia co 6 tys olej
-
Czy ta kierownica może mieć AIR BAG?
Tak, ta kiera ma Airbag. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia... nie przypominam sobie zeby compact mial montowana wlasnie taka kiere. Moze przekladka? A moze sie myle...?
-
Porady co wymienic jaki tiuning jak uzytkowac 318is coupe
Jak widze ze ktos zaraz po kupnie auta pyta o spoilery to mi sie "cieplej robi"... A powaznie... doprowadz to auto do porzadku zanim zaczniesz je stroić. W aucie z 1992 roku napewno znajdzie sie wystarczajaco duzo rzeczy zebys mial zajecie na najblisze 2 miechy... Mowisz ze wszystko z autem ok tylko swieci sie kontrolka oleju? W czasie jazdy tak?
-
czy to jest orginalan dokladka?
Sorry, zle zadalem pytanie. Ja nie wiem czy bedzie pasowac. Wydaje mi sie ze oryginalna dokladka jest tylko do zderzakow m-pakietowych.
-
czy fotele i kanapa od compakta e36 pasuja do coupe e36?
mysle ze tylna kanapa i boki kanapy nie podpasuja
-
Obroty...
Czy ktos moze wskazac mi gdzie znajduje sie silnik krokowy bo nie wiem? Najlepiej w M44.
-
COMPACT -zgrzyty podczas hamowania ABS
Jesli czules ze kola juz mogly sie blokowac to znaczy ze wlacza sie ABS i odczcie grzechotania - tak, to normalny objaw. Jesli szorowanie, cos jakby "piasek w hamulcach" to znaczy ze koncza sie klocki.
-
czy to jest orginalan dokladka?
Oryginalna dokładka bedzie pasowac do zderzaka zwyklego czy M-pakietowego - bo roznica chyba jest zasadnicza...? Oryginalna dokladka w M3: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images22.fotosik.pl/55/c129ca87aea62556.jpeg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images21.fotosik.pl/89/c68dabf8cae25b6d.jpeg
-
wymiana szkła halogenu
W Fiacie Brava przy soczewkach ludzie rozklejali szklo wsadzajac reflektor do piekarnika - klej szybko puszczal tylko trzeba bylo uwazac zeby nie przesadzic :lol: :lol: Ale w sztuce kulinarnej jestem slaby wiec metody z piekarnikiem bym sie nie podejmowal :lol: :lol: :roll2:
-
wymiana szkła halogenu
Czyli co? od razu wymieniać mam 2 halogeny zeby nie bylo widac roznic?
-
wymiana szkła halogenu
Tez racja. Tak mozna szybciej to zrobic.
-
wymiana szkła halogenu
Mam to samo u siebie do zrobienia. Wyjecie: Odkrecasz od spodu oslone (3 srobki chyba) i wsadzasz reke od dolu - od wewnetrznej jest taka jakby dzwignia, pociagasz ja halogen wyskakuje. Aha, nie jest taka latwa do znalezienia. Jak patrzylem u siebie to raczej nie widzialem mozliwosci wymiany samego szkla, choc na allegro mozna samo szklo kupic za 25zl, a caly halogen od 70zl nieoryginalny. No chyba ze jest jakis patent na zdjecia samego szkla...
-
E-36 Kupiłem koła,czy dobre ET???
Patrzylem ostatnio na felgi 7Jx16 do E36. Felgi te mozna bylo wybrac w trzech roznych rozmiarach ET. Bylo nawet ET15 - czyli mocno wysuniete na zewnatrz. Czy nie beda obicerac o blotniki/nadkola?
-
Naklejka na tylnej klapie... oryginal czy podroba?
Tez tak sadze, Niemcy sie lubowali w naklejaniu nazwy salonu z ktorego auto wyjechalo. Zadnej wersji specjalnej bym sie w tym nie doszukiwał. :wink:
-
zbiornik spryskiwaczy
Ja mam compacta ze zbiornikiem 5l a spryskiwaczy lamp nie mam.
-
Jak wyjąć kierownice
Podłącze sie do pytania... U mnie kontrolka od pasow sie zapala przy zapalaniu ale gasnie od razu. Przy powinien byc klamrach jest czujnik zeby to dzialalo czy jak?
-
inspekcja
Ameryki kolego nie odkryłeś. Najlepszy sposób jaki widziałem tu opisany to taki: SPOSÓB TESTOWANY I PEWNY NA KILKU SAMOCHODACH: 1. Otwieramy maskę i wtyczkę diagnostyczną z pinami. Włączamy zapłon nie odpalając silnika (kluczyk w pozycji 2). 2. Wysiadamy z samochodu i zamykamy drzwi (nie zawsze ale w niektórych modelach bardzo ważne). 3. Bierzemy kawałek drucika czy kabla i łączymy piny 7 i 19. Lepszy niż kabel jest próbówka samochodowa (mamy jakąś gwarancję że nic nie spalimy). Cool 4. Liczymy do 12 - około 12 sekund: - po 3-5 sekundach pojawią nam się zielone kwadraciki (nie musimy lecieć oglądać do środka) - skasowaliśmy oil service ale nie inspekcje z ładnym zegareczkiem. - czekamy jeszcze chwile (licząc do dalej 6,7...12) i odłączamy kabelek (na 3-5 sekund ) - ale nie zapłon ((kluczyk)). --- Czyli dalej na włączonym zapłonie --- podłączamy ponownie kabel, drut, próbówke (jedno z tych) do tych samych pinów (czyli 7 i 19) na małą chwilkę (1-3 sekundy) i mamy skasowaną inspekcję z zegareczkiem. 5. Wyciągamy kabel --> wyłączamy zapłon --> zakręcamy wtyczkę --> zamykamy maskę --> cieszymy się ładnym widokiem wyświetlacza http://www.bmwmpowerclub.com.pl/serwis/sil.gif http://www.bmwmpowerclub.com.pl/serwis/2.gif Przepraszam, ale już nie pamiętam kto był autorem tego tekstu.
-
OIL INSPECTION po 7.000 km
Na właśnie, na jakiej zasadzie wyliczana jest wymiana oleju? Czas pracy silnika? ilość rozruchów?
-
Zdejmowanie pokrywy zaworow w 1.8IS
Ja to samo robiłem w piątek, tyle ze w compacie. Ogolnie ciezka robota jesli sie niechce ruszac podszybia bo uszczelka zlazi z pokrywy przy zakladaniu. Jedynie podstawe akumulatora trzeba bylo zdjac zeby sie dostac do tych srub podtrzymujacych z boku.
-
lampy m3 tył
Rzekłbym że nawet wyglądają zacnie :lol: :lol:
-
Gałka zmiany biegów - jak zdjąć?
Mialem oryginal, element na rysunku: 3 i 4. http://realoem.com/bmw/diagrams/g/e/224.png
-
Gałka zmiany biegów - jak zdjąć?
No i sie rozprawilem. Tyle ze koledzy nie wspomnieli o jednym ale... Zeby sciagnac galke to trzeba najpierw odkleic emblemat z ukladem biegow a pod emblemtem jest srubka ktora wykrecamy. Moglem ciagnac do usr..j smierci... Ps. Pret ma 12mm.
-
Gałka zmiany biegów - jak zdjąć?
Sprobuje jeszcze tak jak mowisz, trzymajac kombinerami pret i krecic galka. Jak to nie pomoze to podchdze do tematu z piłką...
-
Gałka zmiany biegów - jak zdjąć?
Albo ja krzepy nie mam, albo nie wiem co jest. Ciagne w gore i ani drgnie. A galke chce raczej przypasowac jakas z innego auta, najlepiej taka http://www.allegro.pl/item171008873_audi_a3_galka_s_line_ze_skorzanym_mieszkiem_oryg.html Co do galki podswietlanej - kabelek jest tam jakos ukryty?
-
Gałka zmiany biegów - jak zdjąć?
Moja jest juz nieco zmeczona, bede chcial podpasowac z innego auta. ktos wie jaka srednice ma pret?