Treść opublikowana przez kicaj
-
BMW x5 4.4 2000r WBAFB31030LG95271
kicaj odpowiedział(a) na michał0987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa natomiast, gdzie bym nie popatrzył to za x5 z 2000r trzeba wydać ponad 10000eur. With mobilephone sent.
-
BMW x5 4.4 2000r WBAFB31030LG95271
kicaj odpowiedział(a) na michał0987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie takie ceny? With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Jakie koła zimowe? Bo u mnie na zimowych właśnie szumi. Z tym że u mnie to jeszcze od szyb jest szum, opony swoje a szyby swoje. With mobilephone sent.
-
Akcyza F10 rok 2017
No przy najmniej jest jakaś poprawa - to już nie wina Tuska... With mobilephone sent.
-
[118d]Blad 4CE0 dpf
Ta "legenda" ma swoje uzasadnienie. Oczywiście najważniejsze jest utrzymywanie stałej prędkości przez cały czas wypalania. Natomiast żeby się filtr wypalił nie musi być proces wypalania zainicjowany przez komputer. Do tego wystarczy odpowiednia temperatura spalin, i to jest związane z wyższymi obrotami. With mobilephone sent.
-
M20B25 nierówna praca ciężki przypadek
Musisz mieć oscyloskop. With mobilephone sent.
-
navi pro - odtwarzanie plików wideo
odtwarzanie tylko na navi prof czy buss też się da?
-
E87 116i WBAUE110X0PZ48319 - PO PROSTU HIT
kicaj odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo teraz nie wystarczy napisać że auto bezwypadkowe ale trzeba też zaznaczyć że można to sprawdzić. A nuż ktoś się zdecyduje przyjechać With mobilephone sent.
-
F30 zmiana Bixenony na Ledy
Niestety nie ma jeszcze testów jak spisują się po paru latach ledy. Xenon można wymienić a co LED? Tylko całą lampę? Jak widzę jakie są problemy ze światłami tylnymi w ledach to może jednak zostanę przy xenonie, przez najbliższe parę lat. With mobilephone sent.
-
[E60]530 218KM Samochód kopci na czarno
Jak sprawdzone wtryski? Przelewem? Do sprawdzenia przepływka i dolot, czy nie ma dziury. A dpf to niepotrzebnie wywaliłeś, teraz możesz mieć problemy... With mobilephone sent.
-
Dvd na zagłówki
Z skromnego doświadczenia - lepiej kupić tablet z netem albo odtwarzacz dvd (a nawet dwa) z uchwytami niż zagłówki.
-
Nowa X1 2015
A 150KM to obecnie nie 1.6? With mobilephone sent.
-
TMC
TMC w DE jest ogólnodostępny, za free (są też płatne) To jak działa to inna historia, są ludzie co narzekają - ja sam ostatnio w okolicach Berlina miałem fałszywe zgłoszenia. W PL trzeba płacić, kiedyś był na RMF za free ale warszawka zabroniła...
-
Nowa seria 5 G30
Co za problem raz na czas nasikać do zbiornika? With mobilephone sent.
-
Nowa seria 5 G30
Są ludzie którym bajery nie są potrzebne, a przynajmniej nie tak bardzo... With mobilephone sent.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpoprosimy o link
-
Pióra wycieraczek, jakie polecacie.
Valeo miałem w isi i wytrzymały odrobinę dłużej. Zastanawiam się czy jest jeszcze jakaś marka którą można kupić. A ori to musi być jakaś firma, wie ktoś która to? With mobilephone sent.
-
Pióra wycieraczek, jakie polecacie.
Ja kupiłem Boscha żonie do auta, nawet pół roku nie wytrzymały, już piszczą. With mobilephone sent.
-
Akcyza F10 rok 2017
Ale wartość rezydualna auta po zakończeniu leasingu może ulec zmianie. With mobilephone sent.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO jakim bmw? Nie widać linka do ogłoszenia With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Tym się zajmie warsztat, ale dzięki. Chciałem się dowiedzieć czy to TTTM czy rzeczywiście coś jest na rzeczy. Wcześniej na jazdach próbnych tego nie słyszałem ale człowiek skupiał się na wielu rzeczach i mógł zwyczajnie przeoczyć. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Dzięki za info. Mam pytanko, czy przy prędkości ok. 30km/h słychać u was odgłos tarcia, jakby wału? Wersja 320dA
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
a co z akku?
-
Real Time Traffic Information (RTTI)
U mnie RTTI tak średnio działa, ale ja mam Business Navi. Po opisach spodziewałem się czegoś więcej.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
ja też poproszę na PW