Treść opublikowana przez kicaj
-
(535d '06r) INPA: zawyżone air mass 'zmierzone' na jałowym
Spróbuj zalać jakimś paliwem premium albo dodatek do paliwa, ew. czyszczenia wytrysków i popatrz na korekty. Może być że któryś wtrysk szwankuje. With mobilephone sent.
-
F11 520D VIN WBAMX11000DU48598
kicaj odpowiedział(a) na kocial536 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA nie prościej poszukać na forum i poczytać? With mobilephone sent.
-
Jaki wideorejestrator?
W Austrii nie wolno mieć w aucie gotowego do nagrywania wideorejestratora... Z tym wykorzystaniem przestępstwa też nie do końca tak jest, np w Niemczech With mobilephone sent.
-
Jaki wideorejestrator?
A komórkę można mieć i nagrywać, albo aparat ale kamerę już nie. Dla mnie to idiotyzm With mobilephone sent.
-
2.0i 184KM i przeróbka na gaz
A jest tam miejsce na butlę? With mobilephone sent.
-
Fotelik dziecięcy w E63 - proszę o pomoc !
Kiedyś mieliśmy fotelik z bazą ale bez isofix i nie zajmował dużo miejsca. Klasa 0+ With mobilephone sent.
-
Skradziono BMW X5 E70 L112944 Otwock
w DE jest to coraz większy problem, nawet ADAC zbadało auta które są najbardziej podatne na te ataki... :mad2: tak to jest gdy się wyważa otwarte drzwi...
-
Bmw 318Ci Zawiercie WBABL31020JP51043
kicaj odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to Zawiercie... to już nie pierwsza opinia tego typu o handlarzu z tego regionu. Niestety... Czyli rośnie nam drugie Gniezno... :) With mobilephone sent.
-
Sprowadzenie auta z niemiec
Jeśli od osoby prywatnej to ostrożnie ale można dobrze trafić. Warto się pytać o ostatnie dokumenty TüV i rachunki za naprawy. Co do komisów - sprawdzone znajdziesz w necie, poza nimi omijaj turków, Polaków i rosjan bo potrafią cuda. Patrz do kiedy jest ważny TüV, jeśli rok lub krócej proś o zrobienie nowego (chyba że w ogłoszeniu stoi że na eksport). Oczywiście nie musi go robić ale może o 100 obniżyć cenę. Teraz trochę pozmieniało się z tablicami - info znajdziesz w necie. Z dużymi salonami można wiele załatwić dzwoniąc lub pisząc...Mi A mówiąc o tablicach wyjazdowych - to ubezpieczenie = tablice... tak to tu działa With mobilephone sent.
-
Porównanie 5GT, 5 kombi, x5, x6
3gt Sorki że się nie rozpisałem... With mobilephone sent.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
W Polsce liczy się i podaje (po odmłodzeniu) datę produkcji. W Niemczech operuje się datą pierwszej rejestracji. Może stąd ta rozbieżność. I tak widziałem auta które salon podawał jako EZ parę lat po zakończeniu produkcji. With mobilephone sent.
-
Mam problem z silnikiem w BMW 116i
A to nie ten od peugeota? With mobilephone sent.
-
bmw 5gt 2.0l disel twinpower turbo
A na poważnie to zaglądnij na spritmonitor.de With mobilephone sent.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Lepiej spytaj kiedy był wstawiany gaz i ile km od tego czasu przejechał... gaz się wstawia tylko z 2 powodów... With mobilephone sent.
-
E87 WBAUF51070JS57711 góra kalwaria
kicaj odpowiedział(a) na bobanPL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli wjechał komuś w tyłek i poduszka wystrzeliła a gałka zużyta od kilometrów? With mobilephone sent.
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
u mnie akurat 2jka sprzedaje się świetnie...
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
no to masz szczęście do serwisu/salonu bo to co ja mam u siebie to porażka... akurat tu u mnie najlepszym salonem hyundai... koszta niewiele większe od pozostałych marek. Ale 3 krotne próby kupienia auta spełzły na niczym z winny salonu.
-
kolizja z sarenka....
A jak znak stoi "uwaga na dziką zwierzynę" też? Kosztorys się bierze z bmw i ten do ubezpieczyciela. Teilkasko też uwzględnia zderzenia ze zwierzyną With mobilephone sent.
-
kolizja z sarenka....
Co to była za bambi że takie szkody? Ja insignią to tylko na myjnię musiałem With mobilephone sent.
-
O instalacjach gazowych
Poczytaj opinie na innych forach w tym na lpg forum czy opel24 forum. Generalnie ludzie nie polecają choć można i pozytywne opinie znaleźć. With mobilephone sent.
-
BMW f34 GT 320d WBA3Y31020D348927 ARCTOS Warszawa
kicaj odpowiedział(a) na KOval81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo akurat mi w porównaniu z x3 i x1 to 3gt najbardziej pasuje. Więc kwestia wyboru jest rzeczą osobistą. Tak samo jak kolory. 320d łatwo podciągnąć choć to nie 3 litrowy diesel With mobilephone sent.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzrób zdjęcie ;) i wstaw...
-
Akcyza
kicaj odpowiedział(a) na Xpload temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWcale nie -akcyzę płaci pierwszy właściciel w kraju. Więc umowa zapewne na Niemca. Suma summarum kupujący i tak będzie ścigany za zaległe opłaty I jak to ma być cena w PLN minus wiek w latach? Rotfl With mobilephone sent.
-
E60 530i WBANA73514B811297
kicaj odpowiedział(a) na lesny11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprowadzone z USA? To wrzuć ogłoszenie i vin do odpowiedniego tematu. Może coś się dowiesz With mobilephone sent.
-
Kręcenie liczników na cenzurowanym?
Ludzie i tak muszą kupić auto, więc to trochę naciągane. Poza tym mniejsza ilość aut sprowadzanych z zachodu rekompensowane będzie większą ceną. With mobilephone sent.