Treść opublikowana przez kicaj
-
Wysokie spalanie M47 320d
Ja? f34 ale w porównaniu do f10 nie powinno być dużej różnicy w spalaniu With mobilephone sent.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
B47 to 190KM od 07/2015 With mobilephone sent.
-
Wysokie spalanie M47 320d
Właśnie wróciłem z trasy - 4 osoby na pokładzie + pełen bagażnik. Góry. Jazda drogami lokalnymi w trybie sport pokazał 5.1l/100km średnia prędkość ok 60km/h. Potem doszła autostrada i przez pewien czas było 160 na tempomacie, potem duża mgła, korki i ograniczenie do 120- wyszło w sumie z całej trasy 5.5 i średnia ponad 80. Jeżdżąc u siebie mam średnie spalanie teraz prawie 8, prędkość 30. Do pracy mam 10km, z czego połowa to poza miastem z ograniczeniami, drugą połowa to ekspresówka, jadę 10-15 min silnik prawie się zagrzewa przy temp w okolicy 0. Spalanie pokazuje mi ok. 7. B47 190KM f34 With mobilephone sent.
-
Bluetooth łączy sie z tel. ale nie słychać w głośnikach.
Jeśli 10A pali a taki powinien być to oznacza że gdzieś ma zwarcie. Może być że moduł jest zepsuty a poprzednik wykodował żeby nie było problemu przy sprzedaży. Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik B47 opinie
Ale przeciąganie biegów nie ma nic wspólnego z adblue With mobilephone sent.
-
Bluetooth łączy sie z tel. ale nie słychać w głośnikach.
A z fabryki jak wyszedł? Z bluetoothem? Jaki tam powinien być bezpiecznik? With mobilephone sent.
-
Demontaż DPF
No ok, inaczej to zrozumieliśmy. Zwracam honor. With mobilephone sent.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Jechałem q3 2.0 tdi w automacie na jeździe próbnej. Wibracje i hałas że szkoda gadać. Oplowski czy peugeota diesel jest już o wiele lepszy, a klasyczne automaty bezproblemowe. W dodatku jeśli chcesz paru letnie audi w automacie to tylko awd... With mobilephone sent.
-
Silnik B47 opinie
U mnie nie ma adblue. With mobilephone sent.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
B47 ma najlepszą kulturę pracy z dostępnych dwulitrowych dieslu na rynku, a przy najmniej z tych co testowałem. Co do jakości materiałów i wielkości miejsca to astra, Focus. Nic więcej. With mobilephone sent.
-
Demontaż DPF
A potem co? Zostawił otwarty wydech? Może dpf z katem pomylił? Dpf to specjalna ceramika, ciekawe jak mu wyszła przez mały otwór. Dłubał, kuł ? With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
https://img39.otomoto.pl/images_otomotopl/825790457_10_1080x720_335i-xdrive-gt-m-sport-f34-3-miesieczna-gwarancja-w-cenie-auta-_rev001.jpg Proponuję też wsiąść z tyłu w obu modelach... Prawda jest taka że każdy ma inne oczekiwania, kryteria i inne... With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
F34 jest droższe, ale ponoć ma większy bagażnik niż kombi. Nie ma co się zastanawiać... spoiler i bezramkowe szyby robią swoje... With mobilephone sent.
-
Silnik B47 opinie
Wydaje mi się że taki ich urok, zwłaszcza gdy silnik zimny. With mobilephone sent.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie w Berlinie? Daj linka Inna sprawa że w Berlinie aut się nie kupuje - są droższe niż w innych regionach de. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Jest jeszcze jeden aspekt - pozycja za kierownicą. W suv siedzi się jednak bardziej pionowo, a w gt jednak bardziej kanapowo. Z tyłu też Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie F20 / F21
Służy, ale jedynie spalaniu na papierze i podczas symulacji. W rzeczywistości już tak różowo nie jest, ale jeśli ktoś nie szaleje to jednak oszczędność jest - mniejsze opory oraz niższe spalanie biegu jałowego. Nie są to oszałamiające różnice ale jednak. W przypadku jazdy z wykorzystaniem maksymalnej mocy jednak powiedzenie że turbo lubi pić się sprawdza. With mobilephone sent.
-
Trzeszczące zgrzewy karoserii w BMW 4 GC / jakość BMW
Tu na forum a5 to porażka, ale na forum audi to czwórka jest porażką - bo to kwestia gustu :) Jeździłem 20tdi w q3 i to była porażka - przez pół dnia noga mnie swędziała od drgań, tego nie ma w 20d. A co do wnętrza każdy sobie wybiera co mu się podoba. Kiedy trzeszczy ten boczek? With mobilephone sent.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Szczerze, nawet na niemieckiej autostradzie nie ma gdzie i kiedy szybko jechać. Jak jest kawałek wolnego to i tak znajdzie się zawalidroga. Tak że szybciej (na krótkim odcinku) nie pojedzie się. 140-160 to jeszcze pójdzie. W pl to wiadomo 140-150... I to wszystko. W Austrii jeszcze wolniej, Czechy Słowacja też nie... oprócz tego że 3.0 ma lepsze przyspieszenie to nic wiele nie pomoże. A do takich prędkości jak wyżej to i 1.4t w benzynie wystarczy, choć 2.0d jak najbardziej pasuje. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
No to się pomyliłem i automat też nie ma With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
A to nie jest podjeżdżanie pod górkę bez staczania? With mobilephone sent.
-
F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37
Też mam wrażenie że Navi żyje swoim życiem i wyznacza swoje trasy, trasa którą od 5 lat robię co roku, 4 różne nawigacje ale najgorsze rozwiązania proponuje ta z bmw - dogi te same, bo nic nie było robione, oddawane... Co do skóry, też mam dakotę. To moja pierwsza i ostatnia skóra. Lepsza połskóra... A dwie małe pociechy już wyrosły i nigdy nie było problemu z ewentualnym myciem. Jak się ktoś naprawdę boi to polecam citroena z odpinanym pokryciem. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Autohold masz w automacie z automatu :) A ręczny tylko manual. With mobilephone sent.
-
F31 330i M Sport Estoril Blue be..mw
Kurcza a jak to zrobić? With mobilephone sent.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie małe puknięcie i salvage? With mobilephone sent.