Treść opublikowana przez kicaj
-
F10 iphone7
ok, u mnie pojawił się mój własny numer :) ale wiadomości niestety nie są czytane, albo nie można wyświetlić na ekranie...
-
F10 iphone7
Tak trochę inaczej - czy macie możliwość odbierania połączeń i wiadomości z whatsappa? Jaki numer się wtedy wyświetla? With mobilephone sent.
-
Ciśnienie w oponach
Czyli reasumując system pośredni nie zadziała z oponami rft. A jak zadziała to będzie za późno... A tak z ciekawości - masz może tą pracę w pdfie? Z chęcią przeglądnę. With mobilephone sent.
-
x5 e70 z usa
Zarejestrowane jest na mamę czy na ciebie? With mobilephone sent.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
A musi bmw z takim budżetem? With mobilephone sent.
-
Ciśnienie w oponach
Macie system pośredni? Bez podawania wartości ciśnienia? To działa poprzez czujniki abs przy każdym kole- monitoruje różnicę w prędkości obrotowej pomiędzy kołami tyle że jest mniej dokładny. Nigdy nie miałem okazji testować go z runflat, ale w skodzie bez rft pokazał mi na autostradzie że coś nie tak... With mobilephone sent.
-
BMW E63 645ci 2003r. MYSTICBLAU METALLIC
No rozumiem, ja też wolę opłotkami by nie płacić na a4 :) Bardziej mi chodziło że 6tką jest wygodniej... dobrze że ja nie muszę do Berlina jeździć :) With mobilephone sent.
-
BMW E63 645ci 2003r. MYSTICBLAU METALLIC
A czemu nie 6tką? With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Ano nie, ale obecnie ten trik stosuje większość producentów. Zresztą, ktoś kto chce jeszcze przed kupnem może zadzwonić do aso i się spytać o cenę. U mnie ok. 270€. Ale przecież sam olej z filtrem mogę wymienić gdzie indziej byle ll04... With mobilephone sent.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Jeśli dobrze pamiętam to 318d ma jedną rurę a 320d dwie, ale tylko jeden wydech. With mobilephone sent.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
184KM N47, 190KM B47 With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Te interwały są tylko po to by koszta dla firm były jak najmniejsze. Ja uważam że olej po tych 10-15 tys. km traci na tyle swoje właściwości smarne że nie ma co oszczędzać. Firma sprzeda auto po 3 latach, a ja chcę cieszyć się autem dłużej... Ten ręczny coś mi nie trzyma... With mobilephone sent.
-
5 F10, WBAMX11070C978475
kicaj odpowiedział(a) na mfialka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW erze osczędnych i awaryjnych... Osobiście, mi nie przeszkadzało używanie manuala choć doceniam zalety automatu. Dla tego nie widzę potrzeby by wszystkie auta były we wszystkie bajery, ulepszenia wyposażone. Im więcej osprzętu tym więcej awarii... Kiedyś wyborem był kolor auta przy kupnie... i to wystarczyło. Teraz to się ludziom poprzewracało. With mobilephone sent.
-
5 F10, WBAMX11070C978475
kicaj odpowiedział(a) na mfialka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, są jeszcze takie osoby które muszą się pokazać. A co w środku to sąsiad już nie widzi... Zresztą, gdyby nie to że codziennie muszę ręcznie przez dotyk otwierać bramę to bym wogóle nie otwierał szyb w aucie... With mobilephone sent.
-
Stuki z silnika 1.5 po wybraniu "D" lub "R"
A dali ci to pisemnie? With mobilephone sent.
-
E91 325i Drgania nadwozia przy większych prędkościach
Mówisz że opony nowe? Tzn? Ale wcześniej na tych oponach było wszystko ok? Wyważenie z jaką dokładnością? With mobilephone sent.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Co znaczy wg. ciebie "pełna prędkość"? Powyżej 200 a może 230? With mobilephone sent.
-
E61 Oświetlenie. Lewa strona świecie słabiej niż prawa...
Które światła? Auto po przygodzie? Klosze takie same? With mobilephone sent.
-
Działanie klimy
U mnie obieg wewnętrzny na A ustawiony. Są 3 możliwości, A, M i żaden. Zmienię na ostatni i zobaczymy. Co daje A w obiegu wewnętrznym? Rozpoznaje smród i przełącza? With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Ale tu nie ma co się oszukiwać. Firmy zarabiają na nowych, prawie nowych autach. Gdy auto starsze to właściciel idzie do tańszego, niezależnego warsztatu. A to się już nie opłaca producentowi. Dlatego też robi tak by po tych paru latach mógł dalej zarabiać. Np. poprzez takie usterki gdzie nie opłaca się naprawiać albo trzeba kupić nową część w salonie. Dodatkowo szybki postęp technologii wymusił by to klienci byli testerami aut, co powoduje częste zmiany, poprawki, i interes się kręci... tak jest ze wszystkim. With mobilephone sent.
-
E90 320d czy moge odessac nadmiar oleju przez rurke bagnetu
A co z odciągniętym olejem? With mobilephone sent.
-
Działanie klimy
Panie i Panowie Może to głupie pytanie ale w innych markach tego nie uświadczyłem. Co jakiś czas w trybie auto klimatyzacja na chwilę się przełącza i zaczyna jakby przedmuch - z większą intensywnością. O ile wcześniej poza większym szumem nie było problemu to teraz szyby przy tym parują i to dość mocno. U was też tak jest? Po co to jest? Wczoraj musiałem ratować się nawiewem na maks na szybę - jak mi wszystkie szyby nagle całkiem zaparowały przy 120 na ekspresówce. With mobilephone sent.
-
F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37
A kiedy ta obwodnica została oddana? With mobilephone sent.
-
PZU Wojna o odszkodowanie.
kicaj odpowiedział(a) na Patrol1987 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneAle to szkoda z oc sprawcy, to chyba nie ma ograniczenia kwotowego ? With mobilephone sent.
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
Trochę szukałem i znalazłem jeden wykres b47. Z tego co pamiętam to tuning dodaje ok 40Nm oraz ok 20KM. Czyli ok 10% przyrostu. Nominalnie miał 184 kuce. Na innym forum też widziałem wpis że bmw jako jedyne sprawdza podczas podpięcia kompa mapy, pod kątem zawirusowania... With mobilephone sent.