Treść opublikowana przez kicaj
-
Głośno, głośniej, f30
Za połowę... A tak w ogóle co to znaczy być premium? With mobilephone sent.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
W Niemczech na przykład. Chcesz stracić prawo jazdy - twoja sprawa :) Ja sam nie jestem święty, i nie chcę nikogo pouczać, tylko się pytam "gdzie ta policja w cywilu gdy potrzeba?" With mobilephone sent.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Raz - wyprzedzanie z prawej strony nie wszędzie jest dozwolone na autostradach. Dwa - nawet ten "gamoń" ma prawo wyprzedzić, a Ty jak jedziesz z tyłu, oczywiście prawym pasem, i tak musisz mu ustąpić. Oczywiście nie bronię i nie popieram jazdy zbyt wolnej, jazdy ciągle na lewym pasie, czy też zajeżdżanie w ostatnim momencie. With mobilephone sent.
-
E39 m52b28 klekotanie na gazie
Osłuchaj wtryski LPG. With mobilephone sent.
-
[F34] Pytania początkującego
Muszę sprawdzić następnym razem czy jak zostanę z niemieckim to będzie to działać. Tak się zastanawiam czy to może być jakaś opcja albo trzeba jakoś aktywować? With mobilephone sent.
-
[F34] Pytania początkującego
Po angielsku, niemiecku, polsku. With mobilephone sent.
-
[F34] Pytania początkującego
Ja się uczę obecnie tylko doświadczalnie oraz z instrukcji jaką przesłało mi bmw Polska. Za co Im serdecznie dziękuję. Próbowałem różnych komend ale bez odzewu. Przypominam auto niemieckie, z niemieckiego salonu ale menu przestawiłem na polski. With mobilephone sent.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
A mnie zawsze interesuje dlaczego tak wielu królów lewego pasa... Nawet jadąc 200 znajdzie się szybszy. Wydaje się wam że jak jedziecie TYLKO lewym pasem to wam wszystko wolno? A nie daj boże, że ktoś wcześniej zasygnalizuje zamiar zmiany pasa to od razu przyspieszacie by nie wpuścić... A odpowiadając na pytanie powyżej - ano dla tego iż w Europie jeździmy prawym pasem, lewy jest do wyprzedzania a nie do ciągłej jazdy. To samo tyczy się na trójpasmówkach. With mobilephone sent.
-
F30 320i Xdrive, 8AT czy manual
Ja nic na pw nie dostałem... With mobilephone sent.
-
Bmw 320i e92 po odpaleniu wysokie obroty
Albo akku - jest niedoładowany... With mobilephone sent.
-
[F34] Pytania początkującego
zauważyłem iż to jak głośno zależy przede wszystkim od opon i nawierzchni - a jeździłem już paroma. w gt w dieslu jest ciszej niż w insignii w benzynie 1.4t przy prędkościach przelotowych (powyżej 140) Przy prędkości ok 120 jest 1-2 decybele cichsze według mojej komórki... Nie mam porównania do twojego auta ale jedynie do q3 ale też w dieslu oraz do xe 2.0t (no i do paru innych) Nie jest głośno choć szumy słychać, zwłaszcza powyżej 160.
-
Gigantyczne spalanie BMW e38 3.5 V8 235km manual
Jeśli bez przepływki gaśnie znaczy że mieszanka zapewne zbyt bogata. Ja bym sprawdził sondy. With mobilephone sent.
-
Zlot KRAKOW
Ja się wstępnie piszę. Gdzie i o której? Plazza? Wstępnie bo na 100% będę wiedział w ten sam dzień. With mobilephone sent.
-
520d Płacić za przeglądy czy wykupić Service Inclusive
Proszę napisz że masz albo wadę wzroku albo zdiagnozowane upośledzenie w czytaniu ze zrozumieniem. Wszak w pierwszym poście jest napisane iż auto zostało kupione jako roczne w ramach premium selection.. With mobilephone sent.
-
ZAKUP X1 w salonie BMW - porady i pomysły...
Q3 odradzam w dieslu 2 litrowym. Straszne wibracje... hałas też duży. GLA tam nie ma miejsca z tyłu... With mobilephone sent.
-
Skąd takie rewelacyjne przyśpieszenie w bmw?
A jaki moment i jego rozkład? Jakie przełożenia skrzyni biegów? With mobilephone sent.
-
Nowe BMW 330i - jakie wyposazenie dodatkowe?
Wyposażenie, stan licznika, stan lakieru, opony (ich stan i data produkcji) szyby (data produkcji) dodatki, bukiet kwiatów dla żony, zabawki dla dzieci... With mobilephone sent.
-
F30 320i Xdrive, 8AT czy manual
Można wiedzieć jaki rabat i gdzie? With mobilephone sent.
-
Dostęp Komfortowy - awaria i wymiana na gwarancji.
Ile taka przyjemność? With mobilephone sent.
-
[F34] Pytania początkującego
Autem jeździłem w Niemczech, choć język menue zmieniłem na polski. Czyli mam zmienić język na niemiecki albo angielski? Muszę mieć podpiętą komórkę? Żeby to działało? Wybacz ale IPhone to dla mnie żaden telefon... coś co ogranicza moją swobodę wyboru oraz wyzyskuje innych przy produkcji nie jest dla mnie opcją... With mobilephone sent.
-
[F34] Pytania początkującego
A to może być. Dzięki za cynk. Spróbuję jak się znów do jakiejś dorwę. Ciągle się uczę tego auta ale wciąż wychodzą kwiatki, np. jak ustawić głośność wiadomości TP? Bo gdy reguluje podczas wiadomości TP to się za każdym razem resetuje. Albo jak sterować tymi komendami głosowymi? Coś trzeba powiedzieć, jest jakaś instrukcja do tego? With mobilephone sent.
-
[F34] Pytania początkującego
Mam jeszcze jedno pytanie - jak zapisać stacje pod konkretny przycisk (od 1 do 8) w radiu? Pod przyciski 1-3 bez problemu mogłem zapisać, ale próbowałem pod 7 zapisać jeszcze jedno radio i zapisuje się wszystko tylko nie ta stacja radiowa - od nawigacji poprzez listę stacji radiowych do listy zapisanych stacji radiowych. A konkretną stacje nie mogę zapisać. Co robiłem źle? With mobilephone sent.
-
Jak sprawdzić bezwypadkowość salonowego auta
Zacznij od kontaktu z bmw Bawaria z zapytaniem czemu ta lampa ma inną datę produkcji. Powinni ci udzielić informacji oraz udostępnić dokumentację. With mobilephone sent.
-
Koszta utrzymania F10 / F30
Ja na szybkiego porównywałem samo ubezpieczenie w DE. Oc/Ac w f10 jest około 500 euro droższe na rok przy moich zniżkach od f34. With mobilephone sent.
-
E39 Puławy 530i WBADT620X0CE65389
kicaj odpowiedział(a) na methanex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTyle ile ktoś jest w stanie wydać. Dla mnie np. wart jest mniej niż 0. With mobilephone sent.