Treść opublikowana przez kicaj
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Poinformuj o tym fakcie ubezpieczyciela przy zawieraniu umowy. Jeśli nie odmówi zawarcia to jesteś ubezpieczony. Oczywiście pisemnie na umowie, albo z potwierdzeniem. Inna sprawa to ustalenie według której daty jest wyznaczona cena auta. I to też trzeba ustalić, pisemnie... With mobilephone sent.
-
DSC DBC FLAT TYRES komunikaty ??
Sprawdź kabel od absu przy tym kole With mobilephone sent.
-
Działanie czujników parkowania
No jest jeszcze przycisk. A jak auto ma rozróżnić to czy parkujesz od stania na światłach? Problem w tym że aktywacja czujników wiąże się z aktywacją graficznej reprezentacji na ekranie monitora. With mobilephone sent.
-
Prośba o materiały do bloga o bmw e60/e61
Chyba nie rozumiesz na czym polega różnica pomiędzy blogiem a forum. With mobilephone sent.
-
Nowa seria 5 G30
No to zrób sobie badanie słuchu, i mówię to z troską o Ciebie i innych użytkowników dróg. With mobilephone sent.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kicaj odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża VIN wpisz w wiadomości a nie link do aukcji 5UXWZ7C59F0M82961
-
[320d] Pompa wspomagania - pomoc w wyborze
No niestety tak to jest z używanymi częściami. Szukaj z gwarancją rozruchową. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
W Berlinie kupujesz auto? Dziwne, bo wszyscy z Berlina kupują poza... BTW jak będziesz w Berlinie daj znać może podjadę :) With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Ale też inne podatki i ubezpieczenie. :) With mobilephone sent.
-
Connected drive- aplikacja
Nowa wersja, nie było ostatnio updatu aplikacji? With mobilephone sent.
-
Hamulce sportowe M - piszczenie
A mi piszczą zwykłe hamulce jak wysiadam z auta na zaciągniętym. Odpowiedź z bmw: tak ma być. With mobilephone sent.
-
Awaryjność F15
Mi to wygląda na wypalanie dpf. With mobilephone sent.
-
Silnik B47 opinie
Na zimnym, u mnie. Zastanawiam się czy to może mieć coś wspólnego z temp oleju w skrzyni. A ja coś pisałem że na ciepłym? With mobilephone sent.
-
Silnik B47 opinie
Co konkretnie masz na myśli? Czy obrazowo można ująć to tak, że tuż przed zmianą biegu jakby "naciąąąąga się guma" :wink: i dopiero wskakuje wyższy bieg? dokładnie, jakby coś w tym stylu. Normalnie zmienia biegi szybko i płynnie a tu jakby dłużej potrzebował się namyślić czy zmienić,
-
Nowa seria 5 G30
No nie wszyscy, ja byłem dzisiaj, bo dziś oficjalna premiera. Fajne zegary reszta ok, nadal stwierdzam że u mnie więcej miejsca :) Sorki ale dla mnie jako dla zwykłego użytkownika aut nie było to pozwalające doświadczenie. Nowy system multimedialny fajnie wygląda. Ot i tyle. Sorki że nie jestem zachwycony... :P With mobilephone sent.
-
nie mam prądu w pompie w zbiorniku paliwa 320d
Sprawdź czy do przekaźnika dochodzi napięcie With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Nie neguję wyższości napędu na 4 koła od ośki, tylko stwierdzam że dla moich potrzeb wystarczy. Przebieg 30tyś km, wymiana uszczelnienia gdzieś przy tylnej osi, z obu stron. Objaw chrobotanie, odgłos tarcia pomiędzy 20-30km/h przy przyspieszaniu i hamowaniu. Czy to prawda że spryskiwaczy się nie ustawia? Mój pasażera za nisko pryska. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Ładne miasto, fajna okolica. Jeżdżę bez X z B48 i co chwila włącza mi się trakcja jak mocniej depnę. Ale to normalne. Byłem w górach (moja pierwsza zima tym autem, i pierwsza od ponad 20 lat z napędem na tył), śnieg był, lód był, ślisko było ale dało radę bez problemów. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
A gdzie w de? :) Właśnie się dowiedziałem od serwisu że dwustrefowa klimatyzacja z oddzielnie działającymi sterowaniami zostanie ze względu na pozycjonowanie 3jki. Hamulce z tyłu szybciej się kończą ze względu na kontrolę trakcji. With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
I nie tylko na nogi. Nawet na szerokość. Sprawdzone przez 2+1 osoby :) With mobilephone sent.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
To już kwestia indywidualna, f11 więcej na ulicy. F34 bardziej sportowa... With mobilephone sent.
-
Silnik B47 opinie
Dla mnie to odczucie nie że zbyt późno zmienia biegi tylko że ociąga się ze zmianą, wtedy słychać charakterystyczny dźwięk. Ale ja jestem przewrażliwiony na punkcie auta i słyszę to czego inni nie... :) With mobilephone sent.
-
m47 nie odpala. 2.0 136km
Parę rzeczy - zepsuty egr, zwłaszcza w pozycji otwartej może utrudnić oddalenie auta, zepsute świece żarowe też. Zapowietrzony układ paliwowy też może swoje zrobić. Masz parę rzeczy do sprawdzenia na początek. With mobilephone sent.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
i według serwisu poprawiony rozrząd, ale czy to prawda to się przekonamy za parę lat...
-
Wysokie spalanie M47 320d
u mnie przy -10°C spalanie w trasie do pracy to było ok 8.5-9 litrów. silnik się nie zagrzał, nie wiem czy 80C się pojawiło...