Skocz do zawartości

kicaj

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kicaj

  1. Poinformuj o tym fakcie ubezpieczyciela przy zawieraniu umowy. Jeśli nie odmówi zawarcia to jesteś ubezpieczony. Oczywiście pisemnie na umowie, albo z potwierdzeniem. Inna sprawa to ustalenie według której daty jest wyznaczona cena auta. I to też trzeba ustalić, pisemnie... With mobilephone sent.
  2. Sprawdź kabel od absu przy tym kole With mobilephone sent.
  3. No jest jeszcze przycisk. A jak auto ma rozróżnić to czy parkujesz od stania na światłach? Problem w tym że aktywacja czujników wiąże się z aktywacją graficznej reprezentacji na ekranie monitora. With mobilephone sent.
  4. Chyba nie rozumiesz na czym polega różnica pomiędzy blogiem a forum. With mobilephone sent.
  5. kicaj odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    No to zrób sobie badanie słuchu, i mówię to z troską o Ciebie i innych użytkowników dróg. With mobilephone sent.
  6. a VIN wpisz w wiadomości a nie link do aukcji 5UXWZ7C59F0M82961
  7. No niestety tak to jest z używanymi częściami. Szukaj z gwarancją rozruchową. With mobilephone sent.
  8. W Berlinie kupujesz auto? Dziwne, bo wszyscy z Berlina kupują poza... BTW jak będziesz w Berlinie daj znać może podjadę :) With mobilephone sent.
  9. Ale też inne podatki i ubezpieczenie. :) With mobilephone sent.
  10. Nowa wersja, nie było ostatnio updatu aplikacji? With mobilephone sent.
  11. A mi piszczą zwykłe hamulce jak wysiadam z auta na zaciągniętym. Odpowiedź z bmw: tak ma być. With mobilephone sent.
  12. kicaj odpowiedział(a) na radski temat w X5 (F15, F85)
    Mi to wygląda na wypalanie dpf. With mobilephone sent.
  13. kicaj odpowiedział(a) na stablo temat w F10, F11
    Na zimnym, u mnie. Zastanawiam się czy to może mieć coś wspólnego z temp oleju w skrzyni. A ja coś pisałem że na ciepłym? With mobilephone sent.
  14. kicaj odpowiedział(a) na stablo temat w F10, F11
    Co konkretnie masz na myśli? Czy obrazowo można ująć to tak, że tuż przed zmianą biegu jakby "naciąąąąga się guma" :wink: i dopiero wskakuje wyższy bieg? dokładnie, jakby coś w tym stylu. Normalnie zmienia biegi szybko i płynnie a tu jakby dłużej potrzebował się namyślić czy zmienić,
  15. kicaj odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    No nie wszyscy, ja byłem dzisiaj, bo dziś oficjalna premiera. Fajne zegary reszta ok, nadal stwierdzam że u mnie więcej miejsca :) Sorki ale dla mnie jako dla zwykłego użytkownika aut nie było to pozwalające doświadczenie. Nowy system multimedialny fajnie wygląda. Ot i tyle. Sorki że nie jestem zachwycony... :P With mobilephone sent.
  16. Sprawdź czy do przekaźnika dochodzi napięcie With mobilephone sent.
  17. Nie neguję wyższości napędu na 4 koła od ośki, tylko stwierdzam że dla moich potrzeb wystarczy. Przebieg 30tyś km, wymiana uszczelnienia gdzieś przy tylnej osi, z obu stron. Objaw chrobotanie, odgłos tarcia pomiędzy 20-30km/h przy przyspieszaniu i hamowaniu. Czy to prawda że spryskiwaczy się nie ustawia? Mój pasażera za nisko pryska. With mobilephone sent.
  18. Ładne miasto, fajna okolica. Jeżdżę bez X z B48 i co chwila włącza mi się trakcja jak mocniej depnę. Ale to normalne. Byłem w górach (moja pierwsza zima tym autem, i pierwsza od ponad 20 lat z napędem na tył), śnieg był, lód był, ślisko było ale dało radę bez problemów. With mobilephone sent.
  19. A gdzie w de? :) Właśnie się dowiedziałem od serwisu że dwustrefowa klimatyzacja z oddzielnie działającymi sterowaniami zostanie ze względu na pozycjonowanie 3jki. Hamulce z tyłu szybciej się kończą ze względu na kontrolę trakcji. With mobilephone sent.
  20. I nie tylko na nogi. Nawet na szerokość. Sprawdzone przez 2+1 osoby :) With mobilephone sent.
  21. To już kwestia indywidualna, f11 więcej na ulicy. F34 bardziej sportowa... With mobilephone sent.
  22. kicaj odpowiedział(a) na stablo temat w F10, F11
    Dla mnie to odczucie nie że zbyt późno zmienia biegi tylko że ociąga się ze zmianą, wtedy słychać charakterystyczny dźwięk. Ale ja jestem przewrażliwiony na punkcie auta i słyszę to czego inni nie... :) With mobilephone sent.
  23. kicaj odpowiedział(a) na Kristof89pl temat w E46
    Parę rzeczy - zepsuty egr, zwłaszcza w pozycji otwartej może utrudnić oddalenie auta, zepsute świece żarowe też. Zapowietrzony układ paliwowy też może swoje zrobić. Masz parę rzeczy do sprawdzenia na początek. With mobilephone sent.
  24. i według serwisu poprawiony rozrząd, ale czy to prawda to się przekonamy za parę lat...
  25. u mnie przy -10°C spalanie w trasie do pracy to było ok 8.5-9 litrów. silnik się nie zagrzał, nie wiem czy 80C się pojawiło...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.