Treść opublikowana przez SYLWEK28
-
Dziwny zapach po włączeniu ogrzewania 320d
.. filtr przeciw przeciwpyłkowy jest nowy, do tego z aktywnym węglem, klima jest ok teraz 11 maja wszystko bylo czyszczone i odgrzybione plus nowy gaz i olej, zadnego niebieskiego dymku nie widać, problem jest tylko wtedy gdy jest włączone cieple powietrze, jak zimnę o sprawie zapominam nie ważne czy jadę czy stoję, grysie w nos a wieczory chłodne więc włączam ciepły nadmuch zresztą chyba jak każdy :wink:
-
Dziwny zapach po włączeniu ogrzewania 320d
Mam taki problem do póki nie włącze ogrzewania wszystko jest ok jak go tylko włącze to przez kilka sekund wręcz śmierdzi z nawiewów gryzącyn zapachem później jest już prawie dobrze, co to moze być, zaczęło się niedawno ale jazda staje się uciążliwa...
-
INPA
Dzięki Nerwus w sobotę sprawdze i dam znać w sumie napisane jest DDE 7 803 369 może się uda :wink:
-
INPA
.. czyli inpa 5.02 i instalator 10-ka ? dobrze rozumiem?
-
Cicha , miękka opona zrantem ochronnym 225/40ZR18
Co mozecie polecić?
-
INPA
Inpę mam tę : Instalator inpa (5.02 nowsze auta) http://rapidshare.com/files/174055661/Inpa_2008.part1.rar http://rapidshare.com/files/174058965/Inpa_2008.part2.rar a instalator 9.0.7
-
INPA
Mam problem ,zeby połączyć się ze sterownikiem silnika w e60 530d przez INPE, wersja M57N2 231kKM , NR sterownika 0281 013 500 DDE 7 803 369. Wybieram model e60, następnie Engine i tu pokozauje mi sie jedynie DDE 5.0 for M57 i niestety wyskakuje błąd,że nie moze się połączyć.. może coś podpowiecie co dalej z tym robić?
-
Czy nie bedzie obcierać, 235/40R18 w e46
..często jeżdze w 4 osoby a jakie są polskie drogi chyba każdy wie.. :lol: najbardziej boję się nie tyle wyrw co wzdłużnych nierówności gdzie zawias czasami lubi dobić, rozumiesz.. na serii 8cali et47 nic takowego nie było więc dlatego pytam :D :D
-
Regeneracja DPF w 530d 231KM, co ile km ?
..akurat nie o to pytam :wink: ale dzięki.. ..chodzi mi o to ,co jaki czas lub przebieg sterownik daje polecenie oczyszczania termicznego filtra i w jaki sposób to się fizycznie odbywa.
-
Regeneracja DPF w 530d 231KM, co ile km ?
Co jaki czas lub co ile km regeneruje (oczyszcza) się filtr cząstek stałych w tym modelu, w jaki sposób się to odbywa?
-
Klimatyzacja automatyczna, problem z temperaturą
..dołączam sie do tematu, mam to samo :)
-
Amortyzatory z 330d do 320d czy pasują?
Witam, jak w temacie , prosze o pomoc.
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
Tudm jesteś wielkim i konkretnym człowiekiem!! :D :D :D :D Bardzo dziękuje za pomoc!! :D :D :D :D ..u mnie występuje tylko jedna 50-tka nr 37 i wsio jasne :wink:
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
brak czasu a po nocy nie mam juz siły.. dlatego pytam od czego ten pierwszy 50-amperowy bezpiecznik po lewo na górze ten duży czerwony..?
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
Panowie elektro-luft to który wentylator? chłodnicy czy nawiewu wewnętrznego?
-
INPA
Koledzy podpowiedzcie czy face od Nerwusa ogarnie wraz z Inpą e60 530d 231KM z końca 2006r ??
-
Klimatronik szaleje, żar w środku..
Środkowy nawiew na 3 czerwone,ustawienie klimatronika na manual, temperatura na 17st.. diagnozowany był i nic nie pokazuje a w jaki sposób to już tego nie wiem. Do tej pory dobrze cieplo zaczynalo się od 24st więc coś jest na rzeczy.. ze wszystkich nawiewów leci jednakowo gorąco
-
Klimatronik szaleje, żar w środku..
Boggy e36 to nie może tak być , znam swoje auto juz 3-ci rok i kiedyś tak nie miałem, na diagnostyce zero błędów. :wink:
-
Klimatronik szaleje, żar w środku..
..w/g vin-u jest klimatronik i tak jest, wyjąłem panel klimatyzaji i wiatraczek działa, cały był w kurzu i czujnik podejrzewam ,że także przeczyściłem to sprężonym powietrzem (wyleciało kilo kurzu) ale nic nie pomogło, nawet na 17st grzeje jak choroba.. :?
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
Panowie udało się w końcu :D bezpiecznik 50A nr 37 wyczytałem że to wentylator luftu, czyżby to jeż???
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
..ja mam w swojej większe turbo z m47n i cooler ori na loozie daje radę gdyż ma gęsty rdzeń i wręcz idealne umiejscowienie, pamiętaj,że duży cooler długo się pompuje i po dodaniu gazu przez chwile będzie brak reakcji.. :wink: jak masz chwilkę to zerknij na to: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=76868&highlight=
-
długie świecą za wysoko a mijania dobrze. Jak to ustawic?
ja obstawiam źle obsadzone lampy,nie symetrycznie i dostrojone do nich mijania wówczas tak jest ,że nie świecą równo mijania i drogowe ja tak mam u siebie po wymianie na xenony :wink:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
cooler jest ten sam co w 3.0d więc loozik :D
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
...wydech nie stanął na wysokości zadania :D potrzebna błękitna tabletka.. :mrgreen:
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
a więc dziś pomierzyłem i jest problem bo raz jest dobrze a raz źle, na początku było 0,47A następnie 0,32A później długo, długo 0,13A następnie 0,01A a póżniej 0,30A wyjmowałem po koleji wszystkie bezpieczniki i bez zmian, czasami jakaś 0.01A się zmieniła i tyle, dlej nic konkretnego nie znalazłem..