Drutowania ciąg dalszy. Po 5 latach zebrałem się i dołożyłem drugi wzmacniacz na tył i głośnik centralny. Na centralny i tylne drzwi wleciały głośniki b&w. Deska wycięta z szablonu. Dołożone tweetery w tylnych drzwiach. Trzeba jeszcze tylko jakimś szprajem poprawić bo kolor się nie zgadza. Wzmacniacz najmniejszy jaki znalazłem w normalnych pieniądzach. Tylne głośniki podłączone pod NBT, a centralny zrobiony z przednich z gladena z racji tego, że on ma dsp 4to6. Długo zastanawiałem się jak to zrobić z drugim wzmacniaczem ale okazało się, że jak mosconi wybudza się na podstawie wejścia audio to jego sygnał REM zamienia się w wyjście, więc to REM wykorzystałem do drugiego wzmacniacza. Może to oczywiste dla kogoś kto się tym zajmuje ale dla mnie miła niespodzianka. Najbardziej wkurza mnie ta maskownika z harman kondon, której napis odbija się w szybie... .