Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.03.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Jak ktoś nie chce super jakość organizera do bagażnika wystarczy wpisać w aliexpress organizer bagażnik bmw.
  2. Opcja to "Pakiet akcesoriów do bagażnika"
  3. Ok. Zamówię arnott. Dzięki za pomoc
  4. Tak, kupujesz BimmerUtilities, kabel ENET. Mając to, zmieniasz kilka kodowań w sterownikach: HU_MGU, KAFAS4 i w DKOMBI4. Bez problemu odnajdziesz w sieci, np. tutaj: https://drive.google.com/file/d/1HADp8Hd98pkuSrOJu8jkC7LQ2Z5Slv7d/view
  5. BMW ma taką fajną skrzynkę 51472303796, używam od kilku lat i mnie wystarcza ale ludzie mają różne potrzeby 😉 Na szajsungu nie działa niestety, ale pixele podobno obsługują i chyba tylko one? Czy ja wiem? Według mnie przyjemna w dotyku jest, natomiast to że na poduszce jest plastik teraz zamiast skóry jak kiedyś to już inny temat 😉
  6. Mam jedno z aut z silnikiem N20 od nowości z przebiegiem 220 000 km i to raczej ja nie sprzedam w przeciwieństwie do Ciebie. 🙂
  7. Ale z Was dziadki 😉 przy tak zaawansowanym headupie nie ma jakieś wielkiej potrzeby żeby mieć jeszcze pełen wyświetlacz za kierownicą 😉 a centralnie co tam miałoby być? Staroświecka konsola z guzikologią? Auto wygląda nowocześnie jak ktoś szuka tradycji to niech nie zmienia obecnego auta 😉
  8. Dziękuje 👍😎 samochód jest naprawdę bardzo dobrze utrzymany... Zapraszam do kontaktu
  9. W Gxx nie ma osobnego kodu FA do SLI.
  10. Tak patrząc na to audi to jak po stłuczce ktoś wstawi zderzak z czarnego to nawet się nie zauważy.
  11. Update z mojej strony w tym temacie. Udało się problem rozwiązać. Ale od początku: - Skorzystawszy z pomocy ChatGPT dowiedziałem się że błąd S 0390 może być spowodowany niewłaściwą wersją E-sys która mogłaby namieszać w module BDC i że będzie konieczność kodowania aby błąd zniknął. - W międzyczasie wpadła mi w ręce nowsza wersja, ISTA 4.53, więc ją zainstalowałem i jeszcze raz przeskanowałem samochód. - Oczom mym ukazał się inny błąd - S 0014. - Już na ten błąd ChatGPT odpowiedział inaczej. Została niezamknięta sesja połączeniowa z modułem i należy zrobić reset. Albo zamknięcie samochodu na kilkadziesiąt minut albo odłączenie akumulatora. - Pierwsza opcja nie zadziałała, ale odpięcie akumulatora już tak. - Po podłączeniu ISTA pojawiły się, owszem, nowe błędy związane z odpięciem akumulatora, ale wszystko udało się skasować. Błędów zero i wszystko na zielono 🙂 Pozdrawiam, temat do zamknięcia.
  12. Ja na szczęście nie używam... Trzymanie linii stale wyłączone. Taaa, człowiek coraz bardziej jest po stronie szaleństwa w stosunku do czasów....
  13. Tak nie miałem ale miałem kiedyś tak że mając włączony aktywny tempomat chciałem się zatrzymać na czerwonym a auto zamiast hamować dalej dodawało gazu i musiałem się z nim siłować dopiero wyłączenie systemu z poziomu kierownicy uspokoiło auto. Niestety tak jak człowiek popełnia błędy tak i błędy pojawiają się w oprogramowaniu. Co więcej rzeczywistość bywa tak złożona ze nie wszystko jest wstanie być przeanalizowane przez technologię tak aby podjąć odpowiednią reakcję.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.