Dla mnie ten panoramiczny wyświetlacz przypomina trochę touch bar, który kiedyś na krótko pojawił się w MacBookach. Apple ogłaszało go jako rewolucję, ale ostatecznie się nie przyjął i na pewno nie stał się standardem. Podobnie miałem doświadczenia z Samsungiem Flipem i Foldem, po pewnym czasie wróciłem do zwykłego telefonu z jednym ekranem, bo jest po prostu bardziej ergonomiczny i nie potrzebuję kilku wyświetlaczy.
Obecnie jest moda na ilość ekranów w samochodach. BMW rozwiązało to inaczej niż Audi, które stosuje trzeci ekran, niedostępny w standardzie, a jeśli go nie masz, to jest tam plastikowa zaślepka psująca wygląd deski rozdzielczej. W każdym nowym BMW znajdziemy panoramiczny wyświetlacz „Vision”. Jego funkcjonalność będzie raczej ograniczona, będą tam pokazywane głównie podstawowe dane, takie jak prędkość, pogoda, muzyka, informacje z trasy, czy jakieś kolorowe dodatki, które mogą raczej rozpraszać na wysokości wzroku w czasie jazdy. Co innego jak masz wyświetlany headup display, który jest funkcjonalny, a wyświetlane dane ograniczone do tego, co naprawdę potrzebujesz. Jestem bardzo ciekawy, jak to rozwiązanie będzie działać, choć mam pewne rezerwy wobec tego typu technologii.
Patrząc na wnętrze iX3, wolę jednak ekran z G20 LCI2. Zastanawiam się też, czy BMW nie zrobiło sobie krzywdy takim podejściem że w LCI wprowadzili taki duży panoramiczny ekran na desce. Teraz chcą wprowadzić nową, innowacyjną linię, żeby była faktycznie nowa muszą coś zmienić i dać coś faktycznie nowego, tylko pytanie czy nie na siłę. Te trzy lata temu lepiej byłoby zostawić klasyczne zegary z daszkiem, dołożyć obecny fenomenalny, oledowy wyświetlacz i znacznie unowocześnić resztę deski, dając również drugi oledowy ekran. Dopiero w kolejnej generacji można by zrobić to, co zastosowano w LCI/LCI2 – dobrze zintegrować ekran, by nie wyglądał na doklejony z super jakością bo działa ten w LCI2 jeśli chodzi o płynność extra.
Kolejna sprawa to oświetlenie ambiente. Już nie będzie ładnych pasków świetlnych, które subtelnie rozpraszały światło po kabinie, jak to jest w G20, gdzie jest ich idealna ilość. Teraz mają być tylko jakieś LED-y wtopione w tkaninę – czy to rzeczywiście jest lepsze? Mi się to nie podoba.
Wklejam zdjęcie poniżej, ten tablet na środku w ix3 wygląda średnio, też jest jakiś doklejony jakby lewitował. Moim zdaniem najładniejsze nowe wnętrze na 2026 ma zdecydowanie Porsche, szkoda że jest 3 ekran i nie mogli zrobić ładną czysta deske + brak dźwigni do skrzyni biegów. Wiem, to inna klasa samochodu, ale przecież mamy coraz więcej unifikacji i już nie jest tak, że topowe rozwiązania trafiają tylko do najwyższych modeli. Wnętrze iX3 jest więc zdecydowanie poniżej Porsche jeśli chodzi o design. Gdyby nie znaczek BMW to wygląda jak nowy innowacyjny model BYD.