Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Dołączył do społeczności: Mumin78
- Dzisiaj
-
G50 SOP 11/26...
Wystarczy trochę uważać i nie parkować równolegle do krawężnika jak się nie umi 😂
-
G50 SOP 11/26...
Ja mam kamery 360 i zawsze radziłem sobie z lusterkiem opuszczanym, ale żona jeździ też samochodem i wszystkie felgi podrapane, splitter demontowałem połamany, będą montował nowy, ciekawe ile wytrzyma. Felg nawet nie będę oddawał do regeneracji bo nic to nie da.
-
Folia PPF
Również okleiłem moje BMW. Wybrałem pakiet full front + elementy dodatkowe, a na pozostałe elementy karoserii zleciłem położenie powłoki elastomerowej. PPF: zderzak przedni, reflektory, maska, nadszybie, błotniki przód, lusterka boczne, słupek A dodatkowo wszystkie słupki piano black, wnęki klamek, próg załadunkowy (bagażnik), progi wewnętrzne, piano progi zewnętrzne, dyfuzor. Pozostałe elementy karoserii - powłoka elastomerowa. koszt: 8 tys.
-
G50 SOP 11/26...
Słonik tzn że w Twoim przypadku nic innego jak 195/65 niestety nie pomoże :(.
-
G50 SOP 11/26...
Ajaj pisze ze po 9 Pisze również że jesteś hedonistą i nie zważasz na pierdółki 😃
-
Dołączył do społeczności: Mariusz e61Boleslawiec
-
Aktualizacja oprogramowania 03/2026
A to nie było tak zawsze tylko uzależnione od tego czy patrzysz się na drogę (rusza), czy w telefon (wymaga pogonienia)?
-
G50 SOP 11/26...
A ja mam prawko 27 lat, kamery 36 i zawsze w każdym aucie wszystkie felgi obdrapane. Czy to znaczy że za 7 lat się nauczę?
-
Wszystkie wersje nawigacji EVO/LIVE/MOTION/MOVE/NEXT/PREMIUM/ROUTE/WAY
Witam , Czy jest dostępna mapa NEXT 2026 ? Szukam ale jakoś nie mogę nic namierzyć ? Pozdrawiam
-
Co tak piszczy?
Witajcie, Wczoraj się wybrałem do sklepu i się zdziwiłem bo coś mi zaczęło piszczeć pod maską. Żeby było śmieszniej, piszczy tylko jak wrzucę D albo R, a na neutralu albo parku po chwili przestaje. Ktoś ma pomysł co to może być? F10 / N55B30. Nagrałem to dyktafonem: JumpshareGłos 260627_185823.mp3Shared with Jumpshare
-
sebxx4 obserwuje zawartość Co tak piszczy?
-
BMW x5 G65 - nowy model, opinie, informację , dyskusja
Dlaczego mieliby tego nie wprowadzić, skoro obecny model handlowy generujący bardzo duże obciążenie po stronie handlowców, nie przekłada się na marżę? Urealnią ceny katalogowe, obniżą koszty sieci ścinając pensje i prowizje handlowców, skasują wojny cenowe, trochę zlojalizują klientów mocniej wiążąc ich z lokalnymi ASO (sam przykładowo nigdy nie kupiłem lokalnie), dokręcą śrubę na serwisie. Konkurencja się dostosuje i zrobi to samo.
-
Dołączył do społeczności: stabbinthedrama
- Wczoraj
-
G50 SOP 11/26...
Egzamin był kiedyś, teraz jest życie i technologia. Kilka razy uratowało przed słupkiem, kilka razy pomogło szybciej skądś wyjechać albo wjechać. Nie obrażam się. Jest, korzystam, cenię. JA. Ktoś woli coś innego. Wolność. Ja np. teraz cieszę się otwieranym dachem.... Dzieciaki moje zresztą też. Tak w ramach ciekawostki.
- Problemy z pracą silnika M50B20
-
BMW x5 G65 - nowy model, opinie, informację , dyskusja
Wiesz, wielu firmom zyski w dol polecialy. Juz wiele widzialem i sam jestem ciekaw czy to wprowadza.
-
BMW x5 G65 - nowy model, opinie, informację , dyskusja
Nie, ceny spadna i beda na poziomie rabatu 10-15%. Mini ma juz sprzedaz agencyjna i jakos im zle nie idzie.
-
Dołączył do społeczności: TOD
-
Montaż skrzyni BMW F30 335iX zf8hp GA8HP45Z
Cześć, pacjent: BMW F30 335ix 306km USA, 2013 rok poszukuję informacji z jakim momentem powinny być dokręcone śruby mocujące skrzynie zf8hp z silnikiem 335ix n55 306hp śruby: M12X50-8.8-ZNS3 - 23 00 1222891 M12X75 - 23 00 1222893 (aluminiowa) M8X50-8.8-ZNS3 - 23 00 1222887 oraz z jakim momentem powinny być dokręcone śruby mocujące koło zamachowe z konwerterem (przekładnią hydrokinetyczną) Bardzo proszę o pomoc bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji a chciałbym przykręcić skrzynie zgodnie z wytycznymi BMW
-
Drzwi kierowcy
Witam wszystkich, zwracam się do was z pytaniem dot. poprawności zamykania się drzwi kierowcy w waszych autach. Krótka historia: w kwietniu odebrałem swoje X1 xdrive23i. Od samego początku zauważyłem, że drzwi kierowcy ciężko się zamykają tzn. do ich zamknięcia trzeba użyć zwiększonej siły. Przy zamknięciu z normalną siłą zamek nie zatrzaskuje się prawidłowo – po zamknięciu drzwi i pociągnięciu za wewnętrzny uchwyt drzwiami można poruszać. Na początku aż tak się tym nie przejmowałem, ponieważ mówili, że to kwestia niewyrobionych uszczelek, ale nie dało mi to spokoju wiec udałem się do serwisu: 17.06.2026 r. – zgłoszono problem z zamykaniem drzwi kierowcy. Po wykonanej naprawie drzwi zostały wyregulowane zbyt wysoko. Obecny szum powietrza podczas jazdy. 22.06.2026 r. – wysokość drzwi została skorygowana, co częściowo poprawiło sposób ich zamykania, jednak drzwi nie były prawidłowo spasowane względem drzwi tylnych, co skutkowało nieprawidłowym licowaniem elementów nadwozia. Szum powietrza podczas jazdy. 26.06.2026 r. – przywrócono prawidłowe spasowanie drzwi względem nadwozia, jednak ponownie występuje pierwotny problem polegający na konieczności używania nadmiernej siły do ich zamknięcia. Brak szumu. Czy komuś przydarzyła się podobna sytuacja? Co mam zrobić w tej kwestii? Jest to bardzo kiepska sytuacja z uwagi na to, że byłem tam już trzy razy i będę musiał jechać kolejny.
-
mateusz158 obserwuje zawartość Drzwi kierowcy
-
Dołączył do społeczności: mateusz158
- G50 SOP 11/26...
-
G50 SOP 11/26...
No dobra już bez wazeliny 😁
-
G50 SOP 11/26...
Bardzo sobie cenię doświadczenie kolegi @kkx5
-
G50 SOP 11/26...
Kto się czubi ten się lubi ;)
-
G50 SOP 11/26...
Masz jeszcze szanse wyedytować odpowiedź 🤣
-
G50 SOP 11/26...
Jakbym swojego dziadka słyszał ;)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
WBA8G9101A474404. Proszę o rozkodowanie. Dziękuje
-
G50 SOP 11/26...
Oczywiście i to w wersji RWD 😀
-
G50 SOP 11/26...
To zdawales, jak ja, na 126p:)