Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Wczoraj
-
Bezpiecznik 48 - klimatyzacja
Rozebrałem, nic ciekawego nie widać. Zaglądając gdzie się da trafiłem na coś co może być odpowiedzią. Zauważyłem, że cieknie płyn z tej pompki elektrycznej przy lewym reflektorze. Okazało się, że była pełna płynu chłodzącego. Miałem drugą, spaloną ale szczelną. Podpiąłem bez zasilania - zobaczymy.
-
[e46] Nie działaja zegary. Brak podświetlenia
Fajnie że udało się zrobić.
-
Bezpiecznik 48 - klimatyzacja
Cholera wie, może trzeba go rozebrać i pooglądać
-
Pompa wody M40i
https://www.autoczescionline24.pl/saleri-sil-19173774.html Dla przykladu.
- Wymiana silnika X5 e70 3.0d 235km
-
Pompa wody M40i
OK, zlinkuj pompę tak dla ciekawości.
-
Dołączył do społeczności: Wlochu01
-
Kontrolka Silnika - nie idzie skasować , EGR?
I ten chat gpt .. dokąd to zmierza :-) inpa, kabel kdcan i zerkniemy. Ewentualnie wpadaj na Śląsk
-
-
Pompa wody M40i
Wystepuje osobno, robi producent dla bmw, firma SIL.
-
G50 SOP 11/26...
Jedyna zaleta że można cicho podjechać i odjechać ze schadzki. A tak to nasze 340i, które przecież nie jadą objadą te auta przyszłości...
-
Pompa wody M40i
Już wiem dlaczego pompa OE tyle kosztuje, ona występuje tylko w komplecie. Myślałem, że to tylko tak jak na powyższych postach wygląda. Wymieniam na oryginał :)
-
Wibracje kierownicy
Tuleje tylnego wózka wymienione. Założony poliuretan. Wózek nie lata a amorów nie sprawdzałem na diagnostyce gdyż za miesiąc mam przegląd.
-
Tarcze hamulcowe g20 320d
Albo robić pod specyfikację BMW używając zmodyfikowanej mieszanki zarezerwowanej tylko dla OE. Np. tarcze Zimmerman które również idą jako OE i model ogólnodostępny jest po prostu gorszy... stąd długie dyskusje jak ludzie po krótkich dystansach i odczuwalnej różnicy lub problemów wracają do ASO po originał. Sam miałem przypadki korzystania z OEM ale sprawdzonego mieszanego połączenia i nie miałem z nimi problemów chociaż np. niektóre klocki bardziej brudziły felgi. Pewnie są to w większości niuanse do wychwycenia przez wytrawnego usera ale jednak. Jak ktoś nie korzysta czasem z max. potencjału hebli nigdy tego nie wychwyci...
-
Dołączył do społeczności: KKBK3
-
Problem po chipie stage 1
Okej, postaram się w tym tygodniu do niego uderzyć. Nie zamykajcie tematu dam znać jak się sprawa rozwiąże, może komuś kiedyś się przyda.
-
Tarcze hamulcowe g20 320d
Często to właśnie sposób na najlepszy zestaw hamujący 😀
-
M340i Touring Alpine Weiss 2026 (DE)
25,5km/h to korek 😀 G.16 centrum Wrocka do domu blisko Partynic bywa max. 15km/h... Spalanie w 340i bliskie 18... Oczywiście nie eco pro i bez ss. Tylko się cieszyć z takich korków, większe od Wrocka doświadczyłem tylko w Wawie. Życie 🤣 Dlatego ostatnie 5 lat sporadycznie w biurze.
-
Wibracje kierownicy
Sprawdziłbym jeszcze stan tylnych tulei w wózku. Może przenosić na przód. Znany problem z touringa, komplet 4 sztuk w zamienniku to około 800zł + wymiana. Na aucie da radę zrobić ale trzeba mieć specjalne narzędzia do tego. Jeżeli na przeglądzie wychodzi niska sprawność amortyzatorów z tyłu to masz dodatkowe potwierdzenie. Po prostu wózek lata z tyłu w każdym kierunku
-
System start/stop błąd, ograniczenie mocy silnika.
Do Łodzi mogę podjechać, żaden problem
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Równie dobrze można ubezpieczać się od uderzenia pioruna albo grać w Lotto. Prawdopodobieństwo całki jest małe i na tym żeruje gap. Jednemu wypłaci a na tysiącach zarobię, mechanizm ten sam. Gdybać sobie można zawsze a realne prawdopodobieństwo jest bardzo, bardzo małe
-
Wskaźniki sportowe do 320 KM
Ostatnio sprawdziłem u siebie - też mam 320KM, a na pewno nie jest po chipie. No chyba, że z fabryki wyjechała z jakimś ogromnym gratisem ;)
-
-
Dołączył do społeczności: BMW_Maciek3
-
Renowacja BMW 501,502,326,3200CS Bertone
fibick66 odpowiedział(a) na MagicTruck temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue KlasseWitam posiadam coś takiego https://www.facebook.com/groups/529498900740554/permalink/2963865550637198/?sale_post_id=2963865550637198
-
Dołączył do społeczności: fibick66
-
G50 SOP 11/26...
To nie waga jest problemem. Odowiednik w Mercedesie jest podobnej mocy, jest cięższy a jednak niemal Sekunde szybszy i ciężko wywnioskować z czego to wynika. Może BMW chce zrobić miejsce na szybsze wersje. Nie zmienia to faktu że glc, i3, nowa c klasa oraz i3 to są aktualnie topowe ev na rynku w klasie, z najszybszym ładowaniem a co do ceny, dla takich Kacprzakow ze szpitala południowego to drobne na waciki , dobre auto dla kochanki 😀
-
Problem po chipie stage 1
a jeśli nie to
-
Problem po chipie stage 1
Panowie bez spiny. Przeczytałem wasze odpowiedzi i uważam że każdy z was ma rację. Ale pytanie co robić? Wgrać serie i pożegnać się kulturalnie czy obniżyć moment i zobaczyć czy się poprawi? Ogólnie miałem masę aut po stage 1 ale takiego przypadku jeszcze nie było żeby po zrobieniu programu takie cyrki się działy.
-
Wibracje kierownicy
Ściągnę dziś i zobaczę czy jest poprawa. Aż tak małe odchyłki są dla Piast i tarcz w e39?
-
G50 SOP 11/26...
Waga 2200 kg i masz wyjaśnienie 😉