Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Wczoraj
  2. Skimir odpowiedział(a) na Skimir temat w X5 (E53)
    Rozebrałem, nic ciekawego nie widać. Zaglądając gdzie się da trafiłem na coś co może być odpowiedzią. Zauważyłem, że cieknie płyn z tej pompki elektrycznej przy lewym reflektorze. Okazało się, że była pełna płynu chłodzącego. Miałem drugą, spaloną ale szczelną. Podpiąłem bez zasilania - zobaczymy.
  3. Fajnie że udało się zrobić.
  4. Cholera wie, może trzeba go rozebrać i pooglądać
  5. kkx5 odpowiedział(a) na Seba_320_Coupe temat w X3 (G01, F97)
    https://www.autoczescionline24.pl/saleri-sil-19173774.html Dla przykladu.
  6. Nie... Dalej to jest blok alu
  7. OK, zlinkuj pompę tak dla ciekawości.
  8. Dołączył do społeczności: Wlochu01
  9. I ten chat gpt .. dokąd to zmierza :-) inpa, kabel kdcan i zerkniemy. Ewentualnie wpadaj na Śląsk
  10. kkx5 odpowiedział(a) na Seba_320_Coupe temat w X3 (G01, F97)
    Wystepuje osobno, robi producent dla bmw, firma SIL.
  11. GDX4 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Jedyna zaleta że można cicho podjechać i odjechać ze schadzki. A tak to nasze 340i, które przecież nie jadą objadą te auta przyszłości...
  12. Już wiem dlaczego pompa OE tyle kosztuje, ona występuje tylko w komplecie. Myślałem, że to tylko tak jak na powyższych postach wygląda. Wymieniam na oryginał :)
  13. QacpereQ odpowiedział(a) na QacpereQ temat w E39
    Tuleje tylnego wózka wymienione. Założony poliuretan. Wózek nie lata a amorów nie sprawdzałem na diagnostyce gdyż za miesiąc mam przegląd.
  14. Albo robić pod specyfikację BMW używając zmodyfikowanej mieszanki zarezerwowanej tylko dla OE. Np. tarcze Zimmerman które również idą jako OE i model ogólnodostępny jest po prostu gorszy... stąd długie dyskusje jak ludzie po krótkich dystansach i odczuwalnej różnicy lub problemów wracają do ASO po originał. Sam miałem przypadki korzystania z OEM ale sprawdzonego mieszanego połączenia i nie miałem z nimi problemów chociaż np. niektóre klocki bardziej brudziły felgi. Pewnie są to w większości niuanse do wychwycenia przez wytrawnego usera ale jednak. Jak ktoś nie korzysta czasem z max. potencjału hebli nigdy tego nie wychwyci...
  15. Dołączył do społeczności: KKBK3
  16. Okej, postaram się w tym tygodniu do niego uderzyć. Nie zamykajcie tematu dam znać jak się sprawa rozwiąże, może komuś kiedyś się przyda.
  17. Często to właśnie sposób na najlepszy zestaw hamujący 😀
  18. 25,5km/h to korek 😀 G.16 centrum Wrocka do domu blisko Partynic bywa max. 15km/h... Spalanie w 340i bliskie 18... Oczywiście nie eco pro i bez ss. Tylko się cieszyć z takich korków, większe od Wrocka doświadczyłem tylko w Wawie. Życie 🤣 Dlatego ostatnie 5 lat sporadycznie w biurze.
  19. nomad66 odpowiedział(a) na QacpereQ temat w E39
    Sprawdziłbym jeszcze stan tylnych tulei w wózku. Może przenosić na przód. Znany problem z touringa, komplet 4 sztuk w zamienniku to około 800zł + wymiana. Na aucie da radę zrobić ale trzeba mieć specjalne narzędzia do tego. Jeżeli na przeglądzie wychodzi niska sprawność amortyzatorów z tyłu to masz dodatkowe potwierdzenie. Po prostu wózek lata z tyłu w każdym kierunku
  20. Do Łodzi mogę podjechać, żaden problem
  21. Równie dobrze można ubezpieczać się od uderzenia pioruna albo grać w Lotto. Prawdopodobieństwo całki jest małe i na tym żeruje gap. Jednemu wypłaci a na tysiącach zarobię, mechanizm ten sam. Gdybać sobie można zawsze a realne prawdopodobieństwo jest bardzo, bardzo małe
  22. Ostatnio sprawdziłem u siebie - też mam 320KM, a na pewno nie jest po chipie. No chyba, że z fabryki wyjechała z jakimś ogromnym gratisem ;)
  23. Dołączył do społeczności: BMW_Maciek3
  24. Witam posiadam coś takiego https://www.facebook.com/groups/529498900740554/permalink/2963865550637198/?sale_post_id=2963865550637198
  25. Dołączył do społeczności: fibick66
  26. słonik40 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    To nie waga jest problemem. Odowiednik w Mercedesie jest podobnej mocy, jest cięższy a jednak niemal Sekunde szybszy i ciężko wywnioskować z czego to wynika. Może BMW chce zrobić miejsce na szybsze wersje. Nie zmienia to faktu że glc, i3, nowa c klasa oraz i3 to są aktualnie topowe ev na rynku w klasie, z najszybszym ładowaniem a co do ceny, dla takich Kacprzakow ze szpitala południowego to drobne na waciki , dobre auto dla kochanki 😀
  27. a jeśli nie to
  28. Panowie bez spiny. Przeczytałem wasze odpowiedzi i uważam że każdy z was ma rację. Ale pytanie co robić? Wgrać serie i pożegnać się kulturalnie czy obniżyć moment i zobaczyć czy się poprawi? Ogólnie miałem masę aut po stage 1 ale takiego przypadku jeszcze nie było żeby po zrobieniu programu takie cyrki się działy.
  29. QacpereQ odpowiedział(a) na QacpereQ temat w E39
    Ściągnę dziś i zobaczę czy jest poprawa. Aż tak małe odchyłki są dla Piast i tarcz w e39?
  30. MedicuS odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Waga 2200 kg i masz wyjaśnienie 😉

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.