Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie mamy finalny produkt do przedstawienia Zarzadowi. Mkvtec tylko ciemny niebieski i jakby udalo sie dopracowac w 3D to bylaby bajka, ale tak i tak jak dla mnie nie ma sie do czego przyczepic.

 

Jak na moj gust mamy zdecydowanego lidera i ze spokojem mozna przedkladac projekt do Wladz :cool2:

 

Tak jak chcialem moze sfinalizujemy wybor projektu do konca listopada :D dzis Andrzejki, ale koledzy nie imprezki :nienie: tylko oceniac projekt i jedziemy dalej z projektem :cool2:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciemniejszy kolor i będzie super git aczkolwiek wydaje mi się że nie ma co kombinować z logo 3d - raz że więcej pracy żeby dostosować je pod nick każdego użytkownika a dwa popatrzcie na to - na stronie forum i ekranie komputera rzeczywiście to 3d wygląda lepiej natomiast wydaje mi się że na samochodzie dużo lepiej sprawdzi się to proste ponieważ "zgrywa" się z linią samochodu a 3d będzie naklejając je na tej małej szybce takie "krzywe" - tak mi się wydaje przypatrzcie się i oceńcie sami.

Galeria samochodu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=246628


Komputery, konsole, gry - sprzedaż, serwis. http://WWW.ZETCOM.ORG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widze ze niektorzy sa tak napaleni na te naklejke ze z podniety sami by ja w domu wydrukowali i nakleili byle tylko byla juz na aucie. Moby jest jedna propozycja a ty juz do zarzadu i juz do druku i wszystko zamknac do konca listopada :duh: Mialo byc tak, ze jest kilka opcji i bedzie glosowanie. Bez urazy mkvtec dla twojego projektu ale kilka osob spuszcza sie juz z 4 strony nad nim jakby mialo klapki na oczach i oh ah byle juz cos na szybe nakleic. Zeby pozniej nie bylo sytuacji ze tylko te osoby kupia naklejke bo reszczie sie po prostu nie spodoba. Zeby zakonczyc musi byc kilka pomyslow i ANKIETA, zeby bylo z czego wybierac.

 

mkvtec projekt z czerwona linia tez ciekawy.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten pierwszy jest dużo ładniejszy i bardziej czytelny niż ta pokrywa, poza tym bardziej przyciąga uwagę, zaciągnąłem też opinii znajomych.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, to poczytaj z 10stropn wstecz wszystko to się dowiesz czemu ten pierwszy nie możę być.

 

PZDR>

 

p.s. No chyba ze masz coś ciekawszego to możęsz zaprezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niektorzy sa tak napaleni na te naklejke ze z podniety sami by ja w domu wydrukowali i nakleili byle tylko byla juz na aucie. Moby jest jedna propozycja a ty juz do zarzadu i juz do druku i wszystko zamknac do konca listopada :duh: Mialo byc tak, ze jest kilka opcji i bedzie glosowanie. Bez urazy mkvtec dla twojego projektu ale kilka osob spuszcza sie juz z 4 strony nad nim jakby mialo klapki na oczach i oh ah byle juz cos na szybe nakleic. Zeby pozniej nie bylo sytuacji ze tylko te osoby kupia naklejke bo reszczie sie po prostu nie spodoba. Zeby zakonczyc musi byc kilka pomyslow i ANKIETA, zeby bylo z czego wybierac.

 

mkvtec projekt z czerwona linia tez ciekawy.

 

To prosze o propozycje z Twojej strony...jak na razie to nie widze zeby splywalo niewiadomo ile projektow...jak mam czekac tydzien na jedna osobe to chyba bez sensu...Jesli przyjmiemy, ze na wszystko jest czas to zaraz sie okaze, ze finalizujemy wszystko w 20?? :duh:

 

Jak kolega Yoshimura wrzucil swoj to tez wszyscy klepneli i nie czekali na reszte...

 

Kolego feel_x napiszesz raz na 10stron i nie wiesz dlaczego wczesniejszy projekt sie nei nadaje :nienie:

 

Mkvtec jak dla mnie Twoj projekt jest ok :cool2:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jest jak ktoś nie czyta wszystkie tylko po łepkach. Cały tydzień czekamy na projekty i jak narazie tylko MKVTEK coś w tym temacie robi i michucanoe z pomocą kilku forumowiczów. Reszta milczy lub raz na 20 ston napiszą coś co odbiega od tematu... FEEL-X, zarzuć jakiś projekcik też go ocenimi o doradzimy co i jak. Pamiętaj, motyw saturna YOSHEGO, jest zastrzeżony przez samego autora, wiec wymyśl coś co nie bedzie się z nim wązało. Tak samo CARVIE89, zapraszamy serdecznie.

Wydajem mi się ze i tak do świąt nie zdąrzymy z tym, wiec koledzy na spokojnie macie kilka na dni na pokazanie czegoś co nie bedzie kojarzyć z projektem YOSHIMURY, MVTEKIEM...coś nowego....zapraszamy :mrgreen: .

 

Jak pisałem wcześniej, nowy projekt MKVTEKA jest na I miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jak ktoś nie czyta wszystkie tylko po łepkach. Cały tydzień czekamy na projekty i jak narazie tylko MKVTEK coś w tym temacie robi i michucanoe z pomocą kilku forumowiczów. Reszta milczy lub raz na 20 ston napiszą coś co odbiega od tematu... FEEL-X, zarzuć jakiś projekcik też go ocenimi o doradzimy co i jak. Pamiętaj, motyw saturna YOSHEGO, jest zastrzeżony przez samego autora, wiec wymyśl coś co nie bedzie się z nim wązało. Tak samo CARVIE89, zapraszamy serdecznie.

Wydajem mi się ze i tak do świąt nie zdąrzymy z tym, wiec koledzy na spokojnie macie kilka na dni na pokazanie czegoś co nie bedzie kojarzyć z projektem YOSHIMURY, MVTEKIEM...coś nowego....zapraszamy :mrgreen: .

 

Jak pisałem wcześniej, nowy projekt MKVTEKA jest na I miejscu.

 

:cool2:

 

Tylko teraz jest pytanie do kiedy czekamy na reszte chetnych...moze tak jak bylo piane wczesniej pomogloby jak temat bylby bardziej widoczny :?:

Powinnismy ustalic jakas date nadsylania swoich projektow, bo proces rekrutacji moze sie przeciagac w nieskonczonosc....prosze Kolegow zainteresowanych tematem o zajecie stanowiska.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Temat jest otwarty od tygodnia wiec wydaje mi się że do niedzieli pownno czasu starczyć, oczywiście duzo ma do powiedzenia tutaj MKVTEK, bo jednak trochę czasu nad tym stracił.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dopóki temat nie będzie na stronie głównej to nie ma co robić żadnej ankiety czy coś w tym stylu bo nikt o niczym nie wie. Ci co są w temacie to próbowali swoich sił i wiemy kto co potrafi :) Ale generalnie przydał by się konkurs do któregoś tam dnia później szybkie glosowanie i tyle. Trzeba zaapelować do Admina lub modów żeby przenieśli nasz problem na wierzch.

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mam byc szczery to tez mi sie bardziej podoba pierwsza wersja :) ta po poprawkach :) z tym bez napisu forum

i nie ciemna wersja tylko ta jasniejsza ktora jeden z kolegow uznal za pedalski:)

sa gusta i gusciki i mam nadzieje ze nie edziemy o nich polemizowali dosc dosadnie :norty:

zgadzam sie z jednak co do jednego :) temat musi zobaczyc jak najwiecej osob ale jak widac moderatorzy chyba w tym kierunku nic nie robia :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy się przecież licytować i rozwodzić co komu sie bardziej podoba. Każdy mówi co wg niego jest lepsze i tyle. Drogą demokracji będziemy wybierać :norty: Nawet jak byśmy mieli tu jakiegoś magika to i tak wszystkim nie dogodzi.

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie nie da się dogodzić wszystkim. Jednym podoba się drugim nie. Jeśli chodzi o to ze miało być kilka projektów, niech będzie tylko jakoś inni się nie rzucają szczególnie do pracy. Osobiście mam złe przeczucie ze z tego wszystkiego wyjdzie nam wielka KUPA :D Ja wystawiam swoje 2 projekty jakby co.

 

1.

 

http://images37.fotosik.pl/1204/dc78327b968a19a1gen.jpg

 

2.

 

http://images46.fotosik.pl/1201/6e6469d4e5a143d4gen.jpg

 

Dam jeszcze poprawione drugie logo zmiksowane ze znakami z pierwszego ale to wieczorem.

 

http://images47.fotosik.pl/1244/d1e7724df015ba45gen.jpg

 

Z pierwszym projektem myślałem jeszcze żeby dać może nick w kolorze meksykańskiej czerwieni albo jeden z pasków np. na dole.

Edytowane przez mkvtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze nie wiadomo kiedy sie doczekasz :mrgreen:

 

Niestety musze to napisac kolejny raz, ze osoby odpowiedzialne za pewne rzeczy na tym forum zbyt rzadko tutaj zagladaja...

 

Moze dla ludzi z Klubu, Zarzadu itp. nie jest wazna sprawa jakis tam forumowych naklejek, ale dla kogos kto jest forumowiczem TAK :!:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ze malo pisze w tym temacie nie znaczy ze go bardzo dobrze nie znam. Nie musze sie produkowac co drugi post by wiedziec o co chodzi. Wiec glupie uwagi sobie wypraszam. gdybym mial zdolnosci graficzne i czas to bym zrobil jakis projekt. nie mowie ze projekt mkvteca jest zly. chodzi o to ze cokolwiek sie pojawia to zaraz ekstytacja i ten musi byc. konczymy i do zarzadu. pare dni pozniej pojawia sie nowe cos i znow to samo. Wiec wyglada na to ze chcecie cokolwiek byle juz tylko nakleic na szybe.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki mają być dla forumowiczów?

Dla tych co są na forum codziennie i tych co zaglądają co tydzień lub co miesiąc?

 

Jeśli tak to jestem tego samego zdania co feel_x.

Każdy powinien mieć czas na wypowiedź czy też projekt.

No i temat powinien być widoczny zaraz po zalogowaniu się na forum, aby każdy wiedział że jest taka akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Panowie... Bo zaraz pewnie będzie prośba o głosowanie, potem wniosek, trzy zdjęcia, czekanie trzy tygodnie na decyzję i dwa miesiące na uprawomocnienie...

Przecież temat wałkowany jest od miesiąca, Panowie.

Albo w prawo albo w lewo - którą naklejkę wybierasz krzysiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, temat naklejek wisi już od lutego. Wiec było trochę czasu. Ci co zaglądają raz na rok (głównie jak mają problem)też pewnie dostaną naklejkę, ale proszę Cię nie wymagaj by osoby takie miały jakiś decydujący wpływ na projekt. I tak ocenia to BKP i BKP wyraża na to zgodę lub nie. My se możemy pokrzyczeć. Już kilku forumowczów zwracało uwagę, poszło PW do kilku Modów o przeniesienie tematu w widoczny dla wszystkich miejsce, lub na pewień czas podkreślić go tak na forum by był widoczny. Ale BKP jakoś się nie odzywa (pewnie mają ważniejsze sprawy) wiec musimy czekać.

Wiec czeka sie uzbroić w cierpliwośći czekać na odpowiedź BKP.

 

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, temat naklejek wisi już od lutego. Wiec było trochę czasu. Ci co zaglądają raz na rok (głównie jak mają problem)też pewnie dostaną naklejkę, ale proszę Cię nie wymagaj by osoby takie miały jakiś decydujący wpływ na projekt. I tak ocenia to BKP i BKP wyraża na to zgodę lub nie. My se możemy pokrzyczeć. Już kilku forumowczów zwracało uwagę, poszło PW do kilku Modów o przeniesienie tematu w widoczny dla wszystkich miejsce, lub na pewień czas podkreślić go tak na forum by był widoczny. Ale BKP jakoś się nie odzywa (pewnie mają ważniejsze sprawy) wiec musimy czekać.

Wiec czeka sie uzbroić w cierpliwośći czekać na odpowiedź BKP.

 

PZDR.

 

Niestety racja..musimy czekac...tylko jak tak dalej pojdzie, ze znajduja sie osoby, ktorym sie wszystko nie podoba to nie dojdziemy do ladu...

 

Trzeba po prostu sie zdecydowac do kiedy czekamy na jakies projekty, bo wiemy, ze ZArzad potrzebuje czasu zeby skupic sie nad projektem :(

 

Prosze tylko o jedno bez zbednych klotni i rywalizacji, kto ile razy zabieral glos w tej sprawie...to nei piaskownica :!:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego moby, weź mi tak w trzech słowach wytłumacz, po co cytujesz wypowiedź innego forumowicza, jeśli odpowiadasz bezpośrednio na nią, bezpośrednio pod nią? Bo nie chytom.

Nie dziwcie się, że jak ktos nie zna tematu, to przy ponad 40 stronach powielania tego samego nie sposób się rozeznać w aktualnym stanie rzeczy.

Najlepsi i tak byli ci, co cytowali po kolei ponad stuosobową listę chętnych :duh: Tu przykład, trzeba było wygenerować syfu na pół strony, żeby jedno zdanie dopisać:

1.MichuCanoe

2.moby85

3.ToXIk

4.ŁYSY.BMW.E36

5.radE46cki

6.lukolo85

7.Capaz

8.cichy77

9.ryba266

10.marcinfso

11.swayze

12.krychubmwe34

13.BondE87

14.jarek922

15.cravcu

16.bogi124

17.rychu1984

18.adamul

19.skovroon

20.Paszczak1991

21.Balugass

22.cinek383

23.BIZON8000

24.sky_brd

25.Sobo

26.croowab

27.KRIS85

28.seba e36

29.acidburn

30.kubakca320

31.saanchez

32.KostekKnz

33.vit

34.turis16

35.kobe4321

36.szatynwroc

37.spikepool

38.wania126

39.Miklik

40.mateusz88

41.arturo e39

42.ziomekthx

43.mkvtec

44.et_cb199

45.VADER

46.yoshimura01

47.artuj

48.argentorat

49.Qarollo

50.billllly

51.wajser

52.kota

53.sitek78

54.arcisz

55.Matias-e90

56.willy70

57.computing

58.filavandrel

59.Maxvell

60.graz-Ka

61.ayeren

62.esselu

63.natural

64.lysy_23

65.stuffik

66.krzysztof1794

67.jarek922

68.Carvie89

69.Misiek89

70.jack daniel's

71.CIHY525

72.dyzio255

73.czesioczesio1

74.highlander12

75.gatewayfl

76.Jerry

77.xaan

78.Prezioso

79.galwanizer4

80.Adrian-1973

81.darti123

82.suru

83.Darth_Kaker

84.szczyrk

85.piosar

86.konniox5

87.olorob X5

88.kubabrzesko

89.miniasy

90.bmwx5e70

91.PETER_SZEF12

 

 

Eee, tylko w pierwszej dziesiatce, szkoda ze nawet bradzowego nie dostalem, a o zlotym to nie ma co pomazyc :cry2:

 

Bardzo fajnie to wygląda, nie ma co :mad2:

Ja zaraz zedytuję mój wpis, żeby kolejnych osób już na takie dziwne zachowania nie narażać.

A wystarczy trochę internetowej kumacji, żeby wiedzieć, że nie klikamy 'cytuj', tylko 'odpowiedz' (nic trudnego, dacie radę).

 

Na koniec tak szczerze od siebie - jeśli miałbym być kojarzony w tematami tak prowadzonymi jak ten i z taką ilością błedów ortograficznych jak tutaj, to ja Was very sorry i tak dalej. Zarząd be, Yoshi be, zupa mleczna be... A łamanie zasad ukochanego forum i nieprzestrzeganie ogólnie przyjętej forumowej etykiety to już insza inszość? Hm.

 

To takich parę uwag ode mnie na nową drogę życia jednej forumowej rodziny, identyfikującej się pewnie w niedługiej przyszłości na drogach dzięki osławionej naklejce. Można mnie spokojnie olać. Bo o porządku na forum, to - cytując kolegę Capaza - można pewnie tylko pomażyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oba projekty są "do zgody " na dzień dzisiejszy. Odnośnie tego saturna to nie przesadzajmy znak saturna nie jest zastrzeżony przez naszego kolegę tylko to konkretne logo, które on zrobił. Ja osobiście jeszcze jakiś czas bym się wstrzymał, jakiś tydzień bo wiadomo musi każdy zaakceptować. Ochłońmy jest dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mattiss za umieszczenie tematu w każdym dziale :cool2: .Zapraszamy wszystkich forumowiczów,którzy czują się na siłach do tworzenia projektów naklejki :norty: .A także do wpisania się na listę chętnych :norty: .Pozdrawiam Mateusz :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.