Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Intryguje mnie dlaczego Zarzad lub Admin tak pozno reaguja na nasze zapytania...piszemy na ten tema juz troche czasu a informacje od Wladz sa bardzo zdawkowe :/

 

Heh, bo maja to w 4literach, nic nikomu sie niechce, jedynie na co maja czas to zamykanie tematów itp. Z checia zostalbym moderatorem i troche porzatku by sie tam zrobilo.

 

Widze kolego, ze wyrastamy na malych buntownikow :) ale prawda jest jednak oczywista, ze jak ktos ma za zadanie "dowodzic" tym forum to robi to nie tylko zamykajac tematy, ale reagujac na oczekiwania forumowiczow....Dla mnie pytanie bez odpowiedzi od kilku dni: dlaczego tamat naklejek upadl....jesli Zarzad nie jest w stanie podolac oczekiwaniom to moze trzeba go zmienic...??!!

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuję nieco wstrzemięźliwości w komentarzach ;)

 

Odpowiem na kilka pytań ...

1. Jeżeli ktoś ma ochotę aktywnie działać na forum, np. być Modem lub pomagać Adminowi to musi być naszym klubowiczem, tak jest od lat i nie sądzę aby się to zmieniło, więc nic prostszego ZAPRASZAMY DO KLUBU :) czytając wątki o tym co robimy widać, że na każdego czekają jakieś atrakcje.

2. Jeżeli już zdecydujecie się na pracę w klubie to w chwili obecnej jest do tego najlepszy moment ponieważ wciągu kilku tygodni wybrane zostaną nowe władze w klubie! Tak więc PONOWNIE ZAPRASZAM!! :)

3. Modzi, Admini i Zarząd to są zwykli ludzie, którzy oprócz pasji mają pracę, rodzinę i wiele innych problemów, tak więc nie zawsze jesteśmy do dyspozycji każdej osoby na tym forum, każdy z nas daje z siebie tyle ile może w danej chwili, jest to nasza społeczna i dobrowolna praca!

4. Naklejki upadły ponieważ są już naklejki dla członków klubu. Założeniem naklejki klubowej ma być identyfikacja kierowcy i przynależności do klubu.

 

Nic tak dobrze nie robi jak świeży powiem młodości i świeża krew w strukturach każdego stowarzyszenia. Panowi przedmówcy! czekamy na Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, ze kazdy ma swoje obowiazki poza forum, ale jak juz ktos sie decyduje na taka funkcje to powinien sie liczyc z tym, ze jest to czasochlonne i nalezy poswiecic troche uwagi wypowiedziom ludu.

 

Co do wstapienia do klubu to cale procedury sa jak dla mnie przynajmnie dosc skomplikowane. Tak jak pisales, kazdy ma rodzine, dzieci i prace. Nie wydaje mi sie zeby dla wielu ludzi bylo korzystne wplacic na rzecz Klubu 200zl i otrzymac w zamian status Czlonka Wspierajacego przez caly rok...

 

Osoba, ktora pisze 200 postow czy nawet 500 nie musi chyba byc czlonkiem Klubu zeby sie identyfikowac z cala idea pasjonatow tej marki...widac wszystko po aktywnosci, jak dana osoba pomaga, udziela sie na forum i to powinno byc wykladnikiem identyfikacji kierowcy.

 

Kazdy, kto wypowiadal sie na temat naklejek, identyfikuje sie chyba z tym forum i BMW wiec zaplaci z checia za naklejke z logiem forum i moze swoim nickiem. Na pewno ciezko jest dostrzec glebszy sens we wplacie 200zl - moze inni tez sie wypowiedza, bo jak dla mnie placac 200 PLN za:

 

"Kwota PLN 150,00 pokrywać będzie roczny koszt członkostwa w BMW Club Europa oraz koszty administracyjne (np. koszty wysyłek kart członkowskich BMW Club Europa i BMW Klub Polska itp. i innych gadżetów, w które obecnie standardowo wyposażani są Członkowie BMW Klub Polska)."

 

...to chyba zbyt wiele.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniamy temat ale możemy podyskutować aby rozwiać wszelkie niejasności. Składka wynosi 150 PLN (pierwsza jest wyższa o 50 PLN ponieważ dostaje się tak zwany zestaw startowy) czy dużo czy też mało, dyskusje na ten temat były, są i będą. Może wydawać się to dużo ale w porównaniu do innych klubów europejskich zrzeszonych w BCE jest na średnim poziomie, inne kluby innych marek mają podobne a nawet wyższe.

 

Wstępując do klubu, płacąc składkę wspierasz działalność klubu. Każdy wpłacona złotówka na konto klubu jest przez nas rozsądnie wykorzystywana i 99% środków pozyskanych od klubowiczów pochłania organizacja wiosennego zlotu. To klub pokrywa większość kosztów takiego zlotu, tylko w tym roku koszt wynajęcia dla nas toru poznań to prawie 20k PLN. Każdy z klubowiczów jeżeli miał ochotę mógł bezpłatnie jeździć po torze!!

 

Jeżeli korzysta się z wybranych ASO, jeździ na na zloty nasze i BCE, korzysta się z ich karty to składka zwraca się z nawiązką ...

 

Tyle o finansach :) napisałeś ...

ale jak juz ktos sie decyduje na taka funkcje to powinien sie liczyc z tym, ze jest to czasochlonne i nalezy poswiecic troche uwagi wypowiedziom ludu.
wszystko się zgadza ale przychodzi taki moment kiedy każdy z nas się wypala i potrzeba zmian, dlatego co 2 lata zmieniamy sporo w klubie i właśnie teraz nadchodzi ten czas. Jeżeli ktoś ma pomysły i chęci do działania to jak najbardziej jest w naszych szeregach mile widziany :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowisz zboczylismy z tematu, ale wszystko wyjasniemy...

 

Zgode sie w 100%, ze jesli chodzi o finanse to zawsze jednym bedzie sie podobac innym nie...co do korzystania z ASO to niech kazdy sobie odpowie czy, np. uzytkownika E46 z 1999r. stac na podjechanie do ASO na jakakolwiek usluge (aktywacja BC 300zł - posiadajac kabel i DISA - bezcenne:)). To tak na marginesie...

 

Jesli moge cos doradzic, jako zwykly pasjonat i czlowiek z forum, pierwsze co bym zrobil to wlasnie te naklejki i to nie dla tych ktorzy wplacaja 200 PLN i sa Czlonkiem Wspierajacym czy juz Klubowiczem, bo jak dla mnie nie to jest wykladnikiem identyfikacji z tym forum i marka...Chodzi o to, jak bylo juz wczesniej pisane, zeby spotkac jakas beemke, gdzies w PL lub EUR i zobaczyc, ze jest to xxx z BKP...

 

Wiem, ze latwo pisac, jako osba nie z Zarzadu lub nawet nie Klubowicz, ale czasem dobrze jest wysluchac glosu ludu...poczekamy, niech wypowiedza sie inni zainteresowani.

 

P.S. Kolega BIZON8000 sie wypowiadal:

 

"Byłem na Summer Cars Party w Katowicach....wszystkie kluby BMW miały swoje naklejki, Toyota, Mazda i inne również a my ? ....."

 

Wszystkie kluby maja...ok moze i ja jako zwykly forumowicz nie jestem Klubowiczem, ale z checia bym nakleil logo BKP, np. ze swoim nickiem na szybke...

 

To jest pierwsza kwestia, jaka bym wprowadzil, jesli mowa o odswiezenie forum...reszta wyjdzie w praniu lub jak zabiora glos inni.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja też chętnie widziałbym taką naklejkę na swoim aucie.

Kolega ma racje nawet osiedlowe klubiki tuning-oszołomowe mają naklejki z logo niektóre naprawdę graficznie ładne i dopracowane a zrzeszają kierowców fiatów CC daewoo matiz którzy szczerze mówiąc mają w głębokim poważaniu jakieś składki

ale nie powiem gdybym mnie było stać, wykupił bym to członkostwo,bo możliwość skorzystania na zlocie z toru to rzecz dla mnie tak odległa jak zakup wymarzonego E60 i te 200 pln to faktycznie niedużo ale jak wiadomo proza życia (węgiel na zimę ,przedszkole córki rachunki) więc nie zostanę członkiem klubu

:(

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to chodzi, jak sie rozpatruje w kategorii duzo nie duzo, to jak sie nie ma domu i rodziny na utrzymaniu to rzeczywiscie nie jest to jakas super duza kwota (skorzystanie z toru super sprawa).

Jednak, gdy masz male dziecko i Zona patrzy na Ciebie z byka jak wydajesz zlotowki nie na rodzine tylko na auto to juz inna sprawa.

 

Dla mnie posiadanie naklejki nie musi oznaczac czlonkowstwa w Klubie tylko identyfikacje z marka i tym forum...

Edytowane przez moby85

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu więcej dodać,kolega moby85 już wszystko powiedział.Mam nadzieje,że sprawa naklejek zostanie w miarę szybko pozytywnie rozpatrzona :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu więcej dodać,kolega moby85 już wszystko powiedział.Mam nadzieje,że sprawa naklejek zostanie w miarę szybko pozytywnie rozpatrzona :cool2:

 

dokładnie koledzy wyżej dobrze piszą :cool2: pamietam kiedyś jak miałem golfa i śmigałem z forumową wlepą to rozglądałem sie za innymi golfami z forum "taka gra w kotka i myszkę" :cool2: pozdrowienia na światłach i każdy w swoją stronę... zawsze jest to jakieś urozmaicenie w codziennej monotonni na drodze :D zdażało sie ze na trasie podczepiałem sie pod innego forumowicza i gadaliśmy na cb przez kilkadziesiąt km ... zwykła naklejka a potrafi sprawić tyle radości :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie widac tego po ilosci osob, jakie zabraly glos w tej dyskusji ( duzo forumowiczow pewnie w ogole tej dyskusji nie widzi, temat "ramki do tablic...").

 

Proponuje przeniesc cala dyskusje i poprawnie zatytulowac temat i wtedy zobaczymy, co forumowiczom lezy na watrobie.

 

Kolega bumblebee pisze o nowych wyborach do Zarzadu itp....moze wlasnie przed tymi wyborami byloby dobrze poprawnie zatytulowac ten temat ( od ramek przeszlismy do dyskusji na temat Wladz i tego forum) i kontynuowac go w bardziej dostepnym miejscu, zeby tak jak mowilem, wiecej ludzi moglo zabrac glos...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. skovroon :wink: :wink:

 

Jak miałem poprzednie auto (A4) to nie było żadnego problemu z naklejkami klubowymi choć byłem najzwyklejszym userem forum :wink:

 

Nie było różnicy czy to admin, moderator, władca postów, VIP czy zwykły forumowicz... każdy mógł sobie kupić naklejkę klubową (czy też inny gadżet) i tym samym reklamować forum/klub ulubionej marki :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. skovroon :wink: :wink:

 

Nie było różnicy czy to admin, moderator, władca postów, VIP czy zwykły forumowicz... każdy mógł sobie kupić naklejkę klubową (czy też inny gadżet) i tym samym reklamować forum/klub ulubionej marki :cool2:

 

I o to wlasnie chodzi...Naklejki klubowe maja identyfikowac Nas a nie byc przeznaczone tylko dla tego, kto wplaci 200zl do kasy Klubu...nie wiem w czym jest problem, skoro w innych klubach jest tak jak koledzy mowia (nie widza problemu zeby zwykly User mial taka naklejke).

Moznaby wprowadzic ewentualnie zasade, zeby nie rozdawac naklejek na prawo i lewo, ze osoba, ktora chce sie identyikowac z forum i BMW musi na forum byc aktywna napisac pewna ilosc postow, np. 50,100...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. skovroon :wink: :wink:

 

Nie było różnicy czy to admin, moderator, władca postów, VIP czy zwykły forumowicz... każdy mógł sobie kupić naklejkę klubową (czy też inny gadżet) i tym samym reklamować forum/klub ulubionej marki :cool2:

 

I o to wlasnie chodzi...Naklejki klubowe maja identyfikowac Nas a nie byc przeznaczone tylko dla tego, kto wplaci 200zl do kasy Klubu...nie wiem w czym jest problem, skoro w innych klubach jest tak jak koledzy mowia (nie widza problemu zeby zwykly User mial taka naklejke).

Moznaby wprowadzic ewentualnie zasade, zeby nie rozdawac naklejek na prawo i lewo, ze osoba, ktora chce sie identyikowac z forum i BMW musi na forum byc aktywna napisac pewna ilosc postow, np. 50,100...

Święte słowa :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze pomimo pelnego zrozumienia, ze kazdy z Zarzadu czy z Moderatorow ma swoje inne obowiazki (praca, zona,dzieci), ale zeby nie zajrzec na forum do tak waznego, przynajmniej dla czesci forumowiczow, watku to troche szkoda:/

Ja tez mam prace, zone,male dziecko, a na forum chyba zagladam czesciej niz Zarzad....sorry, ale juz nie wiem co wiecej pisac zeby ktos zareagowal...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dawno nie pisalem bo neta nie mialem! Kolega moby85 ma racje! Nie kazdy ma kase (ja obecnie od 2 tyg jestem bezrobotny)! Tu chodzi o naklejke ktora innych uzytkownikow drog uswiadomi o naszej pasji do bmw. Ja koledzy wymienilem vw corrado g60 (w dobrym stanie z malo spotykanym wnatrzem tzn polskora RECARO el ustwiane fotele itd) na duza starsza e30 w stanie srednim. Czy to normalne??? Dal milosnika bmw TAK!!! Chcialbym zeby wszyscy wiedzieli ze ten samochod i ta marka to moja pasja!!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze duzo ludzi nie zabiera glosu , bo watek zatytulowany jest :" ramki do tablic rejestracyjnych". Dobrze by bylo zeby Moderator zmienil tytul na bardziej odpowiedni i przeniosl te posty, ktore dotycza forum, sposobu zarzadzania itp.

 

Zmienic temat na cos w tym stylu: co chcesz zmienic w forum, czego oczekujesz itp. Wtedy moge sie zalozyc wiecej osob zabierze glos i sie wypowie, co ewentualnie moznaby zmienic w ich odczuciu...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
moby85 popelniasz maly blad w rozumowaniu, NAKLEJKA KLUBOWA MA IDENTYFIKOWAC CZLONKA BMW KLUB POLSKA. ciekaw jestem ile osob z forum kupi takie naklejki lub podkladki? moze zrobimy tak, ze najpier zbiezemy zamowienie np. na 100 szt, teraz to kilknascie osob pisze, ze jak beda to oni by chcieli itp. z doswiaczenia wiem, ze jak w koncy przychodzi do konkretow to zapada martwa cisza.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moby85 popelniasz maly blad w rozumowaniu, NAKLEJKA KLUBOWA MA IDENTYFIKOWAC CZLONKA BMW KLUB POLSKA. ciekaw jestem ile osob z forum kupi takie naklejki lub podkladki? moze zrobimy tak, ze najpier zbiezemy zamowienie np. na 100 szt, teraz to kilknascie osob pisze, ze jak beda to oni by chcieli itp. z doswiaczenia wiem, ze jak w koncy przychodzi do konkretow to zapada martwa cisza.............

 

Nie jest mi znane ile obecnie Klub zrzesza czlonkow...dlaczego zeby miec naklejke BKP trzeba byc w klubie...moze ja chce byc tylko forumowiczem i chodzi mi o to zeby osoby, ktore pisza tutaj dosc duzo mogly sie zidentyfikowac kiedys, gdzies w PL, w EUR lub all over the world...

Ja z kolei tez nie rozumiem po co ma byc zainteresowanie 100osob, skoro kolega tomek102 zadeklarowal sie, ze moze pomoc...

Ale z drugiej strony jesli tak zalezy na zainteresowaniu naklejkami to prosze o zalozenie watku, gdzie zainteresowane osbowy beda mogly sie zapisac (wazne zeby byl koszt i to wszystko)...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
dlaczego zeby miec naklejke BKP trzeba byc w klubie...

...może dlatego, że BKP nie chce, żeby na swoim samochodzie mógł ją sobie nakleić Rado_!, Zenek_pestka itp.? ;) (a ilość postów nie jest żadną wykładnią ;) )

moze ja chce byc tylko forumowiczem

...to może "nie żądaj" niczego od Klubu? ;)

 

Jeżeli ma być taka naklejka dla bywalców forum, to dystrybucja musi się odbyć przez klub. Chyba nie trzeba tego tłumaczyć.

Ale cierpliwości, temat jest i swój koniec będzie miał - tylko nie oczekuj, że jest to dla nas priorytet, jak dla Ciebie, i będzie teraz na tym skupiona uwaga całego BKP ;) są teraz ważniejsze sprawy dla BKP ;) życie ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
moby85 ciesze sie, ze chces zbyc tylko forumowiczem, naprawde NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO BYCA W BKP. Napisales, ze ilosc tych naklejek nie ma znaczenia, moim zdaniem jak nie zbierze sie nawet 100 osob to z kim Ty sie bedziesz "identyfikowal" ;) Chodzi o to, ze jak zrobilismy podkladni pod tablice to zakupilo je chyba z 10 osob, nie zrozum mnie zle ale dla 10 osob z forum robienie naklejek nie ma dla nas sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.