Skocz do zawartości

F30 Nowe bmw serii 3


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w e91 również tak jest w trybie auto, jednak gdy przełączam na światła mijania ręcznie to lampy świecą prosto... Jeśli masz wątpliwości to podjedź na stację diagnostyczną.

 

P.S. Ustawiaj je w pozycji włączonych świateł mijania.

 

Niezły pomysł, że też sam na to nie wpadłem :mad2:

 

Re PS - masz na myśli zawsze, czy tylko na potrzeby testu? Jeśli to pierwsze, to dlaczego?

 

Dzięki!

 

 

 

Rób jak chcesz... Możesz non - stop mieć ustawione na auto. Ja w dzień mam ustawione na pozycji 0 - świecą mi się tylko dzienne, natomiast wieczorem przełączam je w tryb auto. W pochmurne dni w trybie auto dość często niepotrzebnie zamiast dziennych odpalają się xenony. pozdr.

 

Reasumując:

 

auto - system sam kontroluje oświetlenie, dzienne, mijania, doświetlanie zakrętów, skręcanie lamp

pozycja 0 - dzienne - o ile masz to uruchomione w opcjach komputera

postojówki - ;)

światła mijania - świecą prosto bez skrętu i doświetlania

 

tak jest u mnie u ciebie powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja F30 szarymineralny z nerkami Performance, gdyby ktoś chciał montować.

 

http://imageshack.us/a/img194/3064/zdjecienm.jpg

 

Samochód brudny, felgi zakurzone, ale przynajmniej mniej więcej można się domyślać jak będzie wyglądać na czarnej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widziałem wczoraj na żywo tę Waszą 3, i powiem ze jak na zdjęciach nie ładnie ten przód wygląda, to na żywo ten przód to powala. E90 przy f30 to szczur. :)

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja F30 szarymineralny z nerkami Performance, gdyby ktoś chciał montować.

 

Samochód brudny, felgi zakurzone, ale przynajmniej mniej więcej można się domyślać jak będzie wyglądać na czarnej feldze.

O widzę że kolega ma rejestrację taka jak moja tylko cyferki inne :D

Wszyscy mnie pytają co te AA oznacza :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW F30 328i vs. F30 320d

 

 

 

Fajne filmy ale nie wiem o co chodzi???

Miałem okazje jeździć na zmianę 20d i 28 na Joydrive Tour (tor z szykanami kilka zmian) i dla mnie to jest przepaść.

Jeśli ktoś też miał tą przyjemność to ciekaw jestem odczuć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne filmy ale nie wiem o co chodzi???

Miałem okazje jeździć na zmianę 20d i 28 na Joydrive Tour (tor z szykanami kilka zmian) i dla mnie to jest przepaść.

Jeśli ktoś też miał tą przyjemność to ciekaw jestem odczuć ?

 

A powiesz coś więcej co dla Ciebie oznacza: "przepaść"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
BMW F30 328i vs. F30 320d

 

 

 

Fajne filmy ale nie wiem o co chodzi???

Miałem okazje jeździć na zmianę 20d i 28 na Joydrive Tour (tor z szykanami kilka zmian) i dla mnie to jest przepaść.

Jeśli ktoś też miał tą przyjemność to ciekaw jestem odczuć ?

 

 

Tez mialem okazje jedzic na tej imprezie tymi modelamijak i prywatnie i jest roznica na korzysc benzyny 245KM

Moze na filimiku jest porownanie 320d 184km oraz 320i 184km bo 245km wersja nie daje szans dieslowi

Edytowane przez maja22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jeżdżę 328i ponad 7 miesięcy i codziennie mi się micha śmieje. Jazda w trybie Sport+ + skrzynia w tryb sportowy, lekko mokry asfalt i jest adrenalina :) Jak dla mnie silnik i skrzynia są rewelacyjne. Na temat porównania do innych jednostek nie mogę nic powiedzieć, bo nie testowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku jeździłem 328 automatem w f30 i żadne BMW które wcześniej miałem nie dało mi tyle frajdy z silnika i właśnie skrzyni...

Jest to auto typu "mówisz, masz" jak dla mnie bomba :cool2:

 

Najbardziej podoba mi się "czas reakcji"

 

bardzo miło wspominam jazdę próbną tym autem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wojtkowi z tego co wiem pali dużo poniżej 10 litrów na 100Km, wiec w porównaniu z dieslem nie ma tragedii. Osiągi nieporównywalne. Wszystko zależy jak to wszystko się bezie zachowywać za 100tyś KM....Wtedy wyjdzie co lepsze. Diesel czy nowej generacji benzyny.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osiągów to jest oczywiste, że 320d nie ma szans przy 328i. Jest znaczna, choć nie aż tak duża różnica w spalaniu i duży znak zapytania co do wytrzymałości 328i.

To samo słyszałem jak kupowałem audi. Trzy latka minęły i jak dotąd śmiga aż miło.

Wiadomo że 500 KK nie nabiję ale połowę z tego to na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.