Skocz do zawartości

[E60] Dokodowanie prędkości na wyświetlaczu między zegarami


adrian.kucia

Rekomendowane odpowiedzi

Ady dołożyć prędkość na wyświetlaczu między zegarami należy przekodować za pomocą NcsExpert następujący wpis;

 

w module KOMBI

 

BC_DIGITAL_V

aktiv

 

Po tym zabiegu na wyświetlaczu miedzy zegarami będziemy mogli wybrać, oprócz standardowych wskazań takich jak spalanie, średnia prędkość czy dystans, wskazanie aktualnej prędkości z jaką się poruszamy ( V= ... km )

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tyle razy widziałem to na e90post a nigdzie nie mogłem znaleźć odp. gdzie to zakodować. :))

Ciekaw jestem czy jak we wskazówkowym skończy się skala na 280km/h a pojedziemy więcej to czy digital pokaże..

Crejzus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc koledzy.

Ja troszke z innej beczki. dlaczego jak koduje predkosc na wyswietlaczu to wyskakuje mi taki blad jak ponizej?? dodam ze kodowalem E46 i wszystko mi wychodzilo, a teraz jak nabylem E60 to nic nie moge przekodowac przez ten blad ponizej. Dzieki wielkie

 

http://img850.imageshack.us/img850/4569/beztytuumri.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://s2.ifotos.pl/img/Beztytuuj_rxqxnne.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A może ktoś się orientuje gdzie i jaki wpis zmienić aby włączając tempomat pokazywało prędkość w km (aktualnie w milach).

Wszystkie dane mam pozmieniane na europejskie,a to nie wiem gdzie :mad2: i mnie to strasznie denerwuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Słuchajcie gdzie w E60 znajdę DIGITAL_KVA, bo tak jak jest we wszystkich postach na forum powinien znajdować się w module KOMBI.

Jest taka opcja żeby E60 nie miała takiej możliwości a E90 tak :evil:

Może po prostu dodać samemu taki wpis do modułu KOMBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już kiedyś o to pytał i miał tą samą sytuację co ja (Ty pewnie też tak masz) tzn. zczytując całe auto w pliku pojawia się DIGITAL_KVA, ale zczytując moduł KOMBI nie ma go tam. Znaczy więc że jest ale w jakimś innym module - trzebaby zczytywać wszystkie po kolei i przeszukiwać pliki. Wtedy nikt nie odpowiedział w jakim module może być ten wpis, więc ponawiam pytanie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety u mnie po sczytaniu całego auta nigdzie nie ma Digital_KVA, Próbowałem dopisać to nawet ręcznie ale auto nie przyjmuje wtedy pliku .MAN

Pomoże ktoś, czy po prostu w E60 trzeba zapomnieć o temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...
Ady dołożyć prędkość na wyświetlaczu między zegarami należy przekodować za pomocą NcsExpert następujący wpis;

 

w module KOMBI

 

BC_DIGITAL_V

aktiv

 

Po tym zabiegu na wyświetlaczu miedzy zegarami będziemy mogli wybrać, oprócz standardowych wskazań takich jak spalanie, średnia prędkość czy dystans, wskazanie aktualnej prędkości z jaką się poruszamy ( V= ... km )

 

Powodzenia.

 

 

pierwsze kodowanie zrobione :-) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Niestety u mnie po sczytaniu całego auta nigdzie nie ma Digital_KVA, Próbowałem dopisać to nawet ręcznie ale auto nie przyjmuje wtedy pliku .MAN

Pomoże ktoś, czy po prostu w E60 trzeba zapomnieć o temacie ?

 

Przyłączam się do pytania. Posiadam E60 LCI.

Prędkość udało mi się włączyć (BC_DIGITAL_V).

Chwilowe spalanie nie działa. Opcji DIGITAL_KVA nie widzę w module KOMBI oraz po wczytaniu wszystkich modułów. Czy komuś udało się to włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania. Posiadam E60 LCI.

Prędkość udało mi się włączyć (BC_DIGITAL_V).

Chwilowe spalanie nie działa. Opcji DIGITAL_KVA nie widzę w module KOMBI oraz po wczytaniu wszystkich modułów. Czy komuś udało się to włączyć?

 

Może masz stary soft zegarów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.