Skocz do zawartości

"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)


CICHY525

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Mi od wczoraj płatne parkowanie wprowadzili pod pracą, chyba zaczne z szfoferem jeździć takim MANem, czy Solarisem ;)

Powodzenia w renowacji. Mi udaje się na bierząco w stanie bliskim ideałowi utrzymywać, ale niedługo muszę skoczyć na wiosenny przegląd podwozia, zobaczyć czy zima jakieś prezenty przyniosła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Dziś wyciągnąłem lalkę z garażu :D

Kozystając z ładnej pogody i tego, że mi się chce :norty: :mrgreen: ........................................................spolerowałem reflektory.

:arrow: Okleiłem taśmą co by podczas polery lakieru nie pokarać. No i do dzieła :cool2:

BMW%2520525%2520TDS%252894%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%252896%2529.jpg

:arrow: Lampy po polerce. Jest tak jak być powinno.

BMW%2520525%2520TDS%252895%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%252897%2529.jpg

:arrow: Potem tradycyjnie-mycie, woskowanie, odkurzanie itd.

BMW%2520525%2520TDS%252898%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%252899%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528100%2529.jpg

No i to by było na tyle. Jutro pojedzie na coroczny przegląd do SKP, który przejdzie koncertowo :D .

W przyszłym roku czeka mnie wymiana dowodu rejestracyjnego bo jest tylko jedno wolne miejsce.

PS. Naprawdę chyba wiosna przyszła, bo gdzie się nie spojrzę w prawo, w lewo, prosto, w lusterka to widzę..................

Du.y :P

Nasze zakładowe dziewczyny też się porozbierałyhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/cycki.gif.

I weź się tu człowieku nie denerwuj jak patrzysz się tak 10 godzin!!!

:mrgreen:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz problemy w pracy :mrgreen: Lepsze to niż oglądanie cały czas facetów w robocie :cool2:

 

Świetnie wyglądają po polerce te lampy. Tylko jestem ciekaw jak długo bo mi wytrzymują kilka tyg i potem znowu robią się matowe :| Teraz w niedalekiej przyszłości kupuje poliftowe hella, ale na żarówki H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No zobaczymy jak ten efekt się długo utrzyma, bo wyglądają praktycznie jak nówki.

U mnie może to trwać bardzo długo bo auto nie jeździ dużo.

Przed świętami Bożego Narodzenia zatankowałem i wyzerowałem licznik i od tej pory zrobiłem 610 km :D

Wkurzyłem się dziś trochę bo tradycyjnie jak wypucowałem auto to musiał przyp*****ić deszcz :evil:

Ostatnie okienko w dowodzie zniknęło i jest przegląd jest na roczek.

Ty to masz problemy w pracy :mrgreen: Lepsze to niż oglądanie cały czas facetów w robocie :cool2:

Noooo nie wiem :mrgreen: .

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

No dobra czas podbić swoją galerię w górę :norty: :mrgreen:

:arrow: Jak co roku "bubu" poleciała na zlot do Torunia :cool2:

DSC_0600.jpg

Więc parę fotek.

:arrow: Jeszcze w domku jak czekałem przy kawie na Krystiana.

DSC_0490.jpg

DSC_0491.jpg

Tutaj podczas krótkiej wspólnej przerwy na fajkę :mrgreen:

DSC_0497.jpg

DSC_0495.jpg

DSC_0496.jpg

:arrow: Już na miejscu podczas dłuuuuuuuuuuuugiego oczekiwania w korku na wjazd.

DSC_0504.jpg

:arrow: A tu już wjechaliśmy. Niestety było tak ciasno, że z Krystianem musieliśmy zaparkować w "polu" :cry2:

DSC_0509.jpg

:arrow: Zakochałem się :mrgreen:

DSC_0591.jpg

DSC_0591..jpg

:arrow: Pamiątka ze zlotu.

DSC_0602.jpg

Nie wiedziałem, że moje auto jest tak popularne. Pozdrawiam kolegę z forum o nicku prymus 528(mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem) który podszedł do mnie i powiedział że zawsze chciał zobaczyć moje auto na żywo i miał okazję :cool2:

:arrow: A to nad czym siedziałem wczoraj w zasadzie to dziś w nocy i cały dzisiejszy dzień.

http://www.youtube.com/watch?v=Y-0ZDczU8es

Dlatego nie wrzucam żadnych innych zdjęć-jest tam cała fotorelacja.

Film będzie podmieniony na dużo lepszy jakościowo, bo trwa prawie godzinę i oryginał waży ponad 3 Giga i wrzucenie go na youtube trwa wieczność. Więc poszła komprecha dlatego jakość dostała po dupie.

Mam nadzieję, że się spodoba. Ci którzy nie mogli być lub nie jeżdżą na zloty będą mogli zobaczyć jak to wygląda.

Pozdrawiam.

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać Paweł :D :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No!

Szkoda, że takie duże forum i ciężko się zgadać na imprezę.

Niektórzy mówią "po co jeździsz co rok jak jest to samo?"

Odpowiedź jest prosta- KLIMAT.

Co do filmu to jak pisałem wrzucę lepszy jakościowo-na którym wszystko wyraźnie widać-szczególnie ringi auta jadącego za mną :mrgreen:

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"można się zakochać" widzę bmw- fakt, można, potem widzę dziewczynę, ładną dziewczynę- fakt, jeszcze bardziej można :D zakochać się w bmw i dziewczynie- chyba o to ci chodziło :norty:

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia Cichy, oglądałem Twoje auto na żywo i naprawdę bardzo ładnie utrzymany tds co rzadko się zdarza :)

 

W przyszłym roku muszę się wybrać swoją, już nie dam się namówić na wycieczki busem na majówkę :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Piękne autko ;) Tylko silnik mnie boli bo nie cierpie diesla (bez obrazy, moja opinia). 2,5l (525i) pod maską i moje auto marzeń. Kolor powalający, kalosze letnie... poezja. Auto po zmianie lamp przednich zmieniło niesamowicie, gdy była na chromach troche mnie odrażała a teraz wręcz odwrotnie, pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Dziękuję :wink:

Również pozdrawiam.

 

 

 

Dzisiaj zajrzałem w końcu do garażu :D

:arrow: Po naklejce wykonanej własnoręczne(na próbę), której już nie ma pojawiła się naklejka wykonana przez fachowca :D .

BMW%2520525%2520TDS%2528101%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528102%2529.jpg

:arrow: Od czasu powrotu ze zlotu auto nie jeździło więc przyzwoitość nakazywała zdjąć zlotowe ozdoby.

BMW%2520525%2520TDS%2528105%2529.jpg

:arrow: Postanowiłem rozruszać trochę stare mechanizmy i się przejechać :mrgreen:

BMW%2520525%2520TDS%2528103%2529.jpg

:arrow: Po przejechaniu całych aż 4 km Bubu trafiło spowrotem do.......................................... :D

BMW%2520525%2520TDS%2528104%2529.jpg

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Nie. Nie ja.

Ale ogólnie jest u nas wielkie poruszenie. Telefony nasze nie milkną. Dzwonią do nas rodziny, znajomi, koledzy i koleżanki czy czasami.....................

Kolega zasłabł. To jest ryzyko naszej pracy-wychodzi stres i przemęczenie. Kolega jest w stanie ciężkim-z tego co się dowiedziałem,więcej nie wiem.

Najbardziej przeraziła mnie kabina kierowcy jak zobaczyłem-nie istnieje!!!

Zdjęcia przesłał mi kolega Arek.

Tak to wygląda.

698.2.jpg

698.4.JPG

698.7.JPG

Mój jest cały.

700.jpg

Właśnie idę jeździć. Aż się boję.

W każdym bądź razie mam nadzieję, że się wszystko dobrze skończy i kolega dojdzie do pełnego zdrowia.

Sławek trzymam za ciebie kciuki.

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masakra i kawał trawnika przeorał zanim się odbił od bloku, niedawno podobna hitoria w Warszawie była, kierwca zasłabł i latarnie skosił w centrum miasta.

 

Cichy bezpiecznej jazdy życzę i szybkiego powrotu do zdrowia dla Kolegi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak kierowcy w upały muszą jeździć bez klimatyzacji. A kierowcy autobusów miejskich dodatkowo stają w korkach i jeżdżą co chwile na zatoczki zatrzymują się i nawet otwarte okno w takich warunkach niewiele daje.

 

Myślałem, że jak kierowca nie ma przed sobą maski jak w autach to jest przód autobusu jakoś zabezpieczona bardziej, szczególnie że to autobusy niskopodłogowe. Jak widać po obrażeniach kolegi do bezpiecznych one nie należą :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tak to jest jak kierowcy w upały muszą jeździć bez klimatyzacji. A kierowcy autobusów miejskich dodatkowo stają w korkach i jeżdżą co chwile na zatoczki zatrzymują się i nawet otwarte okno w takich warunkach niewiele daje.

Dużo racji w tym jest co kolego napisałeś. Mój też bez klimy. Zwróć uwagę ile mam okien/lufcików uchylnych :cry:

Rekordową temperaturę miałem w kabinie ze 3 lata temu wynosiła 56 stopni x 10 godzin + pieprzenie ludzi o gorącu =??? nie da się opisać.

Myślałem, że jak kierowca nie ma przed sobą maski jak w autach to jest przód autobusu jakoś zabezpieczona bardziej, szczególnie że to autobusy niskopodłogowe. Jak widać po obrażeniach kolegi do bezpiecznych one nie należą

Nie jest tak źle jakby się mogło wydawać. Ogólnie autobus jest w miarę twardy pomimo, że większość opakowania z przodu to szkło, tworzywo i trochę blachy.

To je moje dzieło :mrgreen: .

MAN%2520717po%2520kolizji..jpg

Prędkość około 30 na godzinę, a przeszkoda to stojący taryfiarz ze swoją Toyotą Avensis :mrgreen: Nie cierpię tej marki :evil:

Zdjęć Toyoty nie mam, ale trochę się pogniotła :mrgreen:

Ciężko jest zrobić jakikolwiek pojazd (szczególnie jeżeli waży on 12 ton), który nie ugnie się zderzeniu z murem z prędkością 35 km/h (tak zarejestrował GPS) a w szybę czołową wchodzi balkon.

Ale całe szczęście kolega wraca do zdrowia i powinno wszystko być ok.

 

 

A tak wracając do tematu i przy okazji sprawdzania wężyka(do innego tematu) nie mogłem się oprzeć żeby nie pyknąć :mrgreen: ...................bubu foty.

:arrow: Uffff jak gorąco jest w garażu.

BMW%2520525%2520TDS%2528106%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528107%2529.jpg

:arrow: A to moje śliczne czyściutkie i suchutkie :mrgreen: ..........................................turbo :mrgreen:

Jeżeli się dokładnie przyjrzymy opaskom to będzie widoczny na nich znaczek BMW :cool2:

Turbo.jpg

:arrow: Trochę archiwum i cofnę się ze 3 lata, ale to ku przestrodze dla innych. Zdarza się to dosyć często w tych motorach, ale to dlatego ze lekceważy się siłownik napinacza paska. Pasek nie może nawet odrobinkę drgać, bo potem mamy taki efekt.

rami%25C4%2599%2520napinacza..jpg

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CICHY

oglądałem Twój film z Torunia

18 minuta 53 sekunda piszesz "tak czasami kończy się palenie gumy"

i najeżdżasz kamerą na faceta wkładającego sobie dziecko na barana ...

myślisz że tym rodzicom gumka pękła ???

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pozdrów kolegę z wypadku

a holownik i tak mamy ładniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
myślisz że tym rodzicom gumka pękła ???

Nie to miałem na myśli :mrgreen:

Nawet nie zauważyłem tego :D

Ale w sumie to też tak może być. W tych tematach nigdy nie wiadomo :mrgreen:

ależ połysk tych lamp tylnych :cool2: zwykła polerka?

Lampy były spolerowane już bardzo dawno, ale po prostu dbam o nie tak jak i o resztę auta. Zawsze staram się je utrzymywać w czystości i są też woskowane razem z resztą auta.

Naprawdę wyglądają bardzo ładnie, dosłownie nówki :D

Dlatego nawet nie myślę o zmianie na inne, zwłaszcza na podróby.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.