Skocz do zawartości

"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)


CICHY525

Rekomendowane odpowiedzi

 

Głupoty to Ty piszesz. Ja mam rok młodszą od Pawła i co za 13 tys. mam oddać? Auta od fanatyków różnią się od tych z "perfekcyjnych" z komisu. Ja jakbym miał sprzedać swoją (teraz) krzyczałbym 40tys. Wiem co mam. Ale auto nie jest na sprzedaż i ma dożywocie. Miałem ciężki okres, wystawiłem na sprzedaż, ale nie sprzedałem choć miałem chętnych i z pomocą przyjaciół wyszedłem z [bAD]. Zobaczymy za 20 lat ile trzeba będzie dać za takie auto. A jakbym dysponował wolną gotówką to bez mrugnięcia okiem bym wziął od Pawła auto, żeby Aga jeździła. Tyle ode mnie.

 

Wystawić można i za 100k, tylko kto to kupi ? A z fanatykami to róznie bywa. Juz spotkałem sie z takimi co to przez X lat nie piszą na forum o problemach z autem, tworzą pozytywną historię, a potem jebud, + % do ceny przy sprzedazy bo "igła panie, klubowa, tylko LM zalewany" :mad2:

 

Poza tym już widziałem jak chociażby klubowicze z forum Accorda kryli swojego "zioma", który komuś z forum sprzedał "zajechanego i walonego Type-R " jako igłe, mimo, że wiedzieli o tym :cool2: .

 

A co do e39 z tematu. Na allegro e39 525 z 96r. jest 16 czy 17 sztuk i każda ma klime, także bez klimy to rodzyn, która sprzeda się tylko po odpowiedniej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale auto od fanatyka i miłośnika marki różni się od innych aut i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. Tu na forum też się logowali na miesiąc i niby auto forumowe, ale po głupich zdjęciach było widać, że tak nie jest. Mi jak coś stuknie, puknie czy zatrzeszczy jest od razu robione i nie ma problemów i nie wiadomo ile tematów na forum, że to źle czy tamto. Może z 4-5 założyłem. Robi się auto na czas to jest wszystko ok, w przeciwnym razie sypie się wszystko po kolei i trudno później dojść do ładu ze wszystkim i koszta też nie małe choć można by było temu zapobiec, ale niektórzy uważają, a jeszcze pojeździ :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak z Lidla po promocjach plus stan super. Teraz wiem, że za swoją z niesprawnym climatronikiem i szybą do wymiany zdeka przepłaciłem :) Jakbyś w tej cenie miesiąc wcześniej wystawił to byłaby moja na bank.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Uważam że cena nie jest zła.A jak weźmiemy pod uwagę kółka których przeważnie nikt nie dokłada jak sprzedaje to cena auta wychodzi śmieszna.

Jeszcze w czwartek założyłem gumowe wężyki przelewowe co idą od jednego wtrysku do drugiego.Bo jak przyjechałem z pracy i wstawiłem do garażu to poczułem smród ropy-były tak sparciałe, że rozłaziły mi się dosłownie w rękach.

Miał bym tylko takie jedno marzenie-żeby poszła w dobre ręce.

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam teraz auta i przeglądam alegro n-razy dziennie i przypadkiem wyhaczyłem Twoją z tym, że ja szukam M57 ale przez chwile miałem wątpliwości czy nie dać sobie spokoju i brać w takiej cenie takie auto :shock: Teraz wchodze znów na all i patrze a tu dopisek, że sprzedane :D Gratulacje i oby w dobre ręce poszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Witam wszystkich!!!

Ostatnie zdjęcie Bad Girl w tej galerii :cry2:

Poszła w bardzo dobre ręce i z tego naprawdę się cieszę.

Kupił mój kolega.

Będę przynajmniej ją widywał od czasu do czasu.

Życzę koledze żeby mu dobrze służyła tak jak i mi.Życzę szerokich, czarnych i tylko równych dróg :cool2:

Musiałem ją uwiecznić ten ostatni raz!!!

:arrow: W garażu (i w sercu) zagościła ......................pustka.

DSC_0716.jpg

:arrow: No i moment w którym odjechała :wink:

DSC_0715.jpg

:arrow: Dziękuję Wam wszystkim koledzy za opinie i wszelkie komentarze- zarówno te na TAK jak i na NIE.

Wiem po prostu wiem, że wrócę do marki BMW bo to moja miłość i pasja.

A na razie pozostało mi tylko się z Wami pożegnać.

W miarę możliwości dbajcie koledzy o swoje "Bubu" jak tylko możecie.

Pozdrawiam wszystkich.

Paweł.

PS.Popłakałem się :cry2:

5 lat 2 miesiące 28 dni-razem.

Podpis%2520BMW.jpg

THE END

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Głównie napędy,uniwersalność i gabaryt.

Potrzebne mi jest auto które za miesiąc czy dwa nie będzie się mordowało w śniegu.Przy okazji i ja nie będę się mordował i zastanawiał przez całą noc czy jak napada to wyjadę i tylko tyle.

No fakt, że jednak V8 też jest fajne :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Napisałem "THE END"

Ale "Bad Girl" jest mi na tyle bliska, że nie mogę być obojętny.

Dziś zagościła na swoim starym miejscu- z powrotem w moim garażu.

Na krótko ale.........................

:arrow: Wymiana kółek na zimowe.

Nie były zakładane już dawno, ale "Bubu" wraca na drogi zimą też i potrzeba jej tych kółek.

Więc tak pomyślałem........................dobrze Ci tu było :mrgreen:

DSC_0770.jpg

DSC_0771.jpg

DSC_0772.jpg

DSC_0773.jpg

PS.Mam całe 2 komplety gumek do niej na przechowanie i cieszę się, że nowy właściciel "Bad Girl" zagląda do mnie :D

Damian pozdro dla Ciebie :cool2:

Takiej osoby potrzebowało to autko i cieszę sie, że szanujesz to co zrobiłem dotychczas :D

PS.Nawet autko ma nadal mój podpis "CICHY" pod lampą z tyłu :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Odświeżam troszkę :D

Dziś nastąpiła zmiana kółek na letnie. Lata z powrotem na 18-stkach :cool2: .

Cieszę się, że mogę nadal coś pomóc przy autku :wink:

:arrow: Obecny właściciel mordujący się przy zmianie kół :mrgreen: Pomogłem mu trochę bo........ :mrgreen:

DSC_1054.jpg

:arrow: Przy okazji umył sobie felunek :D

DSC_1056.jpg

DSC_1057.jpg

:arrow: Tak się prezenci :D Co prawda za wiele się nie zmieniła.

DSC_1058.jpg

:arrow: Śliczne zdjęcie. Pa pa "Bad Girl" http://emoty.blox.pl/resource/papa.gif

DSC_1059.jpg

:arrow: Było minęło. A ja wracam do Bad Boy-a :D

viewtopic.php?f=134&t=229693

No cóż nie oszukujmy się- jestem fanatykiem i chyba już marka BMW zostanie ze mną do końca...

życia.

Już ponad 3000 odsłon. Dziękuję baaaaaaaardzo :modlitwa:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Chłopak jest na tyle zadowolony, że naklejka nie będzie zerwana.

"Nie będę zrywał, bo to taka pamiątka"

:D

Przez pół roku eksploatacji został wymieniony zamek w lewych tylnych drzwiach bo przycinał się centralny i jeżyk który już u mnie świrował o czym zresztą pisałem.

Potwierdza to regułę, że spod mojej ręki wychodzą dobre auta i nabywcy są zadowoleni nawet tyle czasu po zakupie :cool2:

PS. Pozdro Damian.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

A bo to przez głupoty.

To co nam chłopom wydaje się niby zabawne, to już płci pięknej nie koniecznie. A po przemyśleniu też dochodzimy do wniosku, że jednak powiedzieliśmy coś źle.

Taki już jest chłopski gatunek, że najpierw coś palniemy, a potem dopiero pomyślimy.

Ale grunt to umieć przyznać się do błędu :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

Trochę odświeżę :wink:

Bez fot :(

Otóż nie dawno spsuł się panel nawiewu (pisałem w innym temacie) i został reanimowany do sprawności może nie 100%, ale działa.

Dzięki Shadow69 który nie wiem jakim cudem wyłapał na zdjęciach w aukcji radia na allegroszu taki sam panel...

Jest!!! :D

Na dniach wróci 100% funkcjonalność tego podzespołu.

No i...

Na dniach wróci część sprzętu audio która w niej była.

Cholera po co ja to wyjmowałem :mad2: no i niedługo poświęcę z jeden dzień na wkładaniu tego z powrotem.

Z nowości to jest akumulator bo stary oryginalny powiedział, że nie robi więcej.Auto całą zimę stało i podejrzewam, że dlatego powiedział papa.

PS.Ale właściciel auta ma przyjechać ze schłodzoną wdzięcznością :mrgreen:

PS2. Podobno ogromne zdziwienie sprzedawcy było, że ktoś chce taki panel. Mówił, że jak bardzo długo rozbiera auta na części i je sprzedaje to jeszcze nikt nie pytał o taki panel :mrgreen: Dopytywał się podobno kilkanaście razy czy na pewno o ten chodzi i istniała możliwość, że jednak nie uwierzy i przyśle niewłaściwy :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super ze działa :cool2:

Ja się pytałem ludzi co kupę lat sprowadzają e39 i bardzo ciężki temat z takim panelem.

 

No to jak w Twojej ex 5 padł aku to pewnie dni mojego tez są policzone bo nic nie jest wieczne nawet przy dobrym użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Akumulator padł bo od listopada do końca marca auto nie jeździło.

Jeżeli kilka razy głęboko rozładujesz akumulator to nawet i nówka będzie do wyrzucenia i nic jej nie pomoże.

Coś mi się wydaje, że w swojej będę musiał zrobić to samo.Po 2 tygodniach już nie kręci-ot uroki auta które stoi,też się niszczy :?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.