Skocz do zawartości

"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)


CICHY525

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Witam.

Skoro trochę widzę i znalazłem swoją galerię to napiszę.

>>5 lat<<

5-ta%2520rocznica.%2520%25284%2529.jpg

Tą okazję trzeba było uczcić :mrgreen:

Zwłaszcza, że zajrzał do mnie znajomy. Ale muszę przyznać, że za gorąco jest na wódkę i po 2 godzinach zwłoki z nas były, szczególnie, że używaliśmy małych kieliszków i polewaliśmy po pół :mrgreen:

Nawet mam uwiecznione jak jeszcze mogłem stać :wink:

5-ta%2520rocznica..jpg

Niech się dzieje co chce-idę spać :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Kiedyś piłem browara w taki upał, szybciej łapał kac niż bania :duh:

 

No to siup na drugie kółko i 100lat!

Pamiętaj, według amerykańskich naukowców pierwszy poważny kryzys w związku przychodzi po siedmiu latach :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jedno jest pewne- nie piję więcej w taki upał i do tego szklanką :mrgreen:

Tak wirowało wszystko wczoraj, że nie wiedziałem czy jestem już w niebie czy jeszcze na ziemi :norty: :8)

Upier.....łem się okrutnie :P

PS. Do tych butelek (2 ćwiartek i 0,5) widocznych na masce dołączyła później jeszcze jedna 0,5 :wink:

Edit.

Miałem parę zapytowań dzie je zapojka :mrgreen:

Otóż popitka była na posadzce bo nie chciała nam stać na masce i ciągle zjeżdżała :mrgreen:

Więc kumpel zestawił.

Na kołach zimowych(po drugiej stronie auta) mieliśmy szwedzki stół, czyli zagrychę :mrgreen:

A przepalić też trzeba było :mrgreen:

Teraz dłuuuuuuuugo będę miał wódkowstręt :mrgreen:

PS. Dziękuje Wam za okazany "pełen szacun" jakim zostałem obdarzony w związku z tym co jest wyżej :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

W związku z tym że auto długo stało i się zakurzyło postanowiłem zrobić malutkie "Spa".

Jeszcze do tego dziś bubu dostało imię, ale o tym później :D

:arrow: Najpierw było tradycyjne mycie itd.

Po umyciu przyszedł czas na wosk. Trochę słabo widać na fotach jak cała biała jest. Ledwo co mi starczyło, używam kosmetyków Car-Plan i jestem z nich zadowolony. Wosk jest rewelacyjny można nakładać jak jest gorąco i auto może stać z nim nawet godzinę i elegancko się dociera nie robi się na samochodzie skała i nie ma żadnych problemów jak w tysiącu innych które przerabiałem. Polecam. Tył już jest zrobiony.

BMW%2520525%2520TDS%2528112%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528113%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528114%2529.jpg

:arrow: Potem przyszedł czas na środek. Posprzątane i wypachnione. Trochę zaczęło pachnieć tak jak 70-cio letnie baby (moherzyce :mrgreen: ) jadące autobusem linii nr 2 na działki do Tokar :mrgreen:

Przy okazji zrobiłem mały test przy pomocy................ :mrgreen: żeby pokazać tym co myślą, że E39 jest takie duże i luźne. Otóż nie- jest ciasno prawie jak w p...... :norty: Nie chciał bym jechać na tylnej kanapie :norty: gdzieś daleko chociaż kanapa wygodna. Fotele przednie odsunięte normalnie i bez żadnej przesady.

BMW%2520525%2520TDS%2528117%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528116%2529.jpg

:arrow: Piecyk i urządzenie masujące :mrgreen:

BMW%2520525%2520TDS%2528118%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528124%2529.jpg

:arrow: Znalazłem brakującą naklejkę zlotową z 2011 roku-była w schowku :wink:

BMW%2520525%2520TDS%2528125%2529.jpg

:arrow: No to tak to wyszło :D .

BMW%2520525%2520TDS%2528111%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528127%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528123%2529.jpg

:arrow: Przy tym zdjęciu właśnie zostało nadane imię "Bad Girl" :D

Chwilę przedtem wyszło, że nie działają spryskiwacze, podejrzewam pompkę która już od jakiegoś czasu coraz gorzej tryskała :mrgreen: Za moment również zrobił się stroboskop w lampce przy tylnej kanapie w słupku- spaliła się żarówka diodowa. Wtedy zostało powiedziane "niedobra dziewczynka" :mrgreen: i tak zostało.

BMW%2520525%2520TDS%2528128%2529.jpg

:arrow: Powrót do przeszłości. Kto zauważy różnicę??? :D

BMW%2520525%2520TDS%2528121%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528120%2529.jpg

BMW%2520525%2520TDS%2528119%2529.jpg

Do kompletu brakuje założonych 16-to calowych styling 33, na których auto jeździło i stało od jesieni do wiosny. No i założonej fajce haka. Ale bez przesady nie będę się aż tak wysilał :mrgreen:

:arrow: No to czas spać :wink: Do garażyku poproszę :mrgreen:

BMW%2520525%2520TDS%2528130%2529.jpg

:arrow: Na koniec jeszcze ja zrobiłem fotkę

BMW%2520525%2520TDS%2528131%2529.jpg

Na koniec roku zrobię też i zobaczymy ile sobie pogalopowała. Miałem zapisywać wyjazdy, ale guzik z tego wyszło.

Kurde uwielbiam ten samochód.

Bad Girl :mrgreen:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne blachy ;) Skąd masz warszawską, u Ciebie przedtem było chyba Płockie województwo?

W e39 z tyłu faktycznie nie ma tak dużo miejsca, e38 bije ją pod tym względem na łeb ;) Ale kto by się tym przejmował :cool2:

BMW E39 530dA Orientblau Metalic

http://img11.imageshack.us/img11/9696/podpisyv.jpg


Galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=146383

Elektronika samochodowa Tomasz Pyszka tel: 602 757 397

http://www.mechatronika.krakow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

:D

Mam Warszawskie dokładnie Mokotów i nie jest to jakaś samoróba, to są prawdziwe tablice.

DSC_0666.jpg

Zostały, bo nie wiedzieć czemu wydział komunikacji przy przerejestrowywaniu ich nie chciał :shock: .

Było kiedyś województwo Płockie :mrgreen:

Tablice były PBH......PBT, cała reszta alfabetu dla 3-ciej litery były dla gmin, ja miałem PBG-później na krótko weszły czarne tablice WPE. Teraz dla Płocka jest WP dla gminy Płock bardzo lubiane WPL :mrgreen: Ja podlegam pod starostwo Sierpc dlatego WSE.

Co do miejsca na tylnej kanapie to E38 jakby nie było klasa limuzyn.

A w E39 fakt niech się martwią ci co chcą tam podróżować :mrgreen:

Przez tyle lat usiadłem tam po raz pierwszy i tylko dlatego żeby zobaczyć jak tam ciasno jest :mrgreen:

Pozdrawiam :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

Pewnie niektórych z was zasmuci to co teraz napiszę, ale cóż takie zycie.

Auto jest na sprzedaż!!!

Nie jest nigdzie wystawiona ponieważ chciałbym żeby poszła w dobre ręce i cieszyła przyszlego nabywcę tak jak mnie przez te ponad 5 lat.

Cena jest zalezna od wymagań kupującego. Auto tak jak stoi czyli z kołami 18 cali i z oponami w rewelacyjnym stanie+jeszcze 2 komplety kół(16 cali lato i zima-z oponami bdb)+audio(radio Alpine wysoka półka CDA,subwoofer,wzmacniacz) życzę sobie 11 tys.Jeżeli odpadną któreś z tych rzeczy cena rzecz jasna spada.

Jezeli ktoś nie życzy sobie w ogóle tych dodatków(koła 18 i audio) to jestem w stanie oddać autko za 9 tys.Od ceny odrzucam na rzecz kupujacego 500 zł na wymianę jeża(czasami wyłacza się nawiew) i pompkę spryskiwaczy(zamilkła) czyli 8,5,a jak ktoś dobrze zagada to za 8 też by poszła :wink: bo z poważnie zainteresowaną osobą mogę ponegocjować cenę-jestem otwarty na propozycję oczywiście rozsądne.

Jedynie te 2 rzeczy trzeba wymienić.

Wszystkim osobom chcącym nabyć to auto do przewozu czosnku lub cebuli :mrgreen: mówię NIE!!!

To auto nie jest również dla osob, które oczekują stanu salonowego od 17 letniego auta ze słusznym przebiegiem.

Osoby które kochają mierniki lakieru od razu informuję, że auto było w całości lakierowane.

Ci którzy śledzą to forum wiedzą jak mocno lubię ten samochodzik i wiedzą ile jest wart.

Wiec osoby poważnie zaineresowane zapraszam do zakupu.Wszelkich informacji udzielę na PW lub skontaktuję się telefonicznie.

Z bólem serca sprzedaję ale jeszcze gorsze dla "Bad Girl" jest jej ciągły postój w garażu.

Ja napewno wrócę do tej marki(kiedyś) może nawet z tym modelem :wink:

Więc pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz zachęcam do zakupu mojej kochanej "Bad Girl"

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Żadne E38.Nie kupuję nic.

Po prostu sprzedaję bo stoi i się niszczy. Szkoda mi, ale patrzę i widzę jak gryzonie biegają dookoła.

Muszę sprzedać bo zmarnuję auto i nic z niego nie będzie.

Klimy używa się aż 3 tygodnie w roku, no i jest jedna zaleta-nigdy nie zepsuje się wentylator, który do trwałych nie należy.

A auto jest doinwestowane i jak ktoś chce mieć pewne auto to machnie ręką na brak klimy.

Dlatego polecam auto jeszcze raz.

PS.Miało być dożywocie, ale cóż takie życie.

Auto ma oplacone OC na cały rok i przyszły posiadacz ma spokój do kwietnia 2014 :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Prawdopodobnie będę na zlocie ale to jest już zależne od Krystiana bo przecież nie pojadę Jeepem- dziś zresztą rozmawialiśmy o tym.

Kiedyś na pewno wrócę do BMW(to jest więcej jak pewne). Ale kiedy?????Nie wiem na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Nie mogę mieć dwóch aut, bo będzie ta sama historia co teraz.

Cena raczej jest allegrowa. Nie mogę wycenić Bóg wie ile bo będę się bujał z tym samochodem. A zależy mi żeby poszła przed zimą, bo czuję że jak schowam do garażu w grudniu to wyciągnę dopiero w marcu i to przy sprzyjającej aurze tak też było w tym roku.

Szkoda mi, ale............pocieszam się, że kiedyś będzie następna.

Jak na razie i tak zainteresowanie zerowe- paru chłopaków w pracy tylko się pytało. Część się skrzywiła bo "silnik wielki" a dla nich to ogromny silnik zaczyna się od 1,6 :mad2:

 

 

Jeżeli kogoś interesuje to historia napraw jakie przez ten czas dokonałem w autku.

1.Częściowa zmiana tapicerki siedzeń oraz kanapy tylnej(boki siedzeń obszyte skórą),wymiana skóry na kole kierownicy ,gałce zmiany biegów ,mieszka zmiany biegów oraz mieszka hamulca ręcznego.

Data 28-29.08.2008 .Koszt :2000 zł.

2.Regulacja geometrii zawieszenia kół.

Data 19.08.2008 .Koszt :110zł .Przebieg :265300.

3.Wymiana szklanek popychaczy zaworowych szt. 12 ,wymiana pompy vacum wspomagania hamulców ,wymiana uszczelki pokrywy zaworów ,wymiana wężyków przelewowych wtryskiwaczy ,czyszczenie zaworu EGR.

Data 03.09.2008 .Koszt :700 zł .Przebieg :265580.

4.Wymiana radia samochodowego na Alpinie CDA 9853R ,przeciągnięcie przewodów ekranowych ,montaż wzmacniacza Lanzar/Vibe 421 ,montaż subwoofera Pionier TS-W306C.

Data 14.10.2008 .Koszt :3610 zł.

5.Wymiana docisku ,tarczy ,łożyska ,koła dwumasowego(LUK) ,wymiana oleju silnikowego(Shell helix plus 10W40)wymiana filtra oleju ,filtra paliwa ,filtra powietrza.

Data 11.02.2009 .Koszt :3430 zł .Przebieg :272250.

6.Zmiana opon na Dunlop SP 225/55R16 (używane) ,wyważenie kół.

Data 17.04.2009 .Koszt :800 zł .Przebieg :274400.

7.Wymiana uszczelniacza skrzyni biegów przy wyjściu na wał napędowy ,kontrola oleju skrzyni biegów ,kontrola podpory oraz krzyżaków wału napędowego ,wymiana filtrów kabinowych przeciwpyłowych.

Data 23.04.2009 .Koszt :180 zł .Przebieg :274580.

8.Wymiana napinacza ,tulei z nakrętką ,siłownika oraz rolek paska wielorowkowego.

Data 15.06.2009 .Koszt :450 zł .Przebieg :276733

9.Wymiana tarcz hamulcowych przód oraz tył(Brembo) .Wymiana klocków hamulcowych przód oraz tył(TRW) ,wymiana szczęk hamulca ręcznego(TRW) ,wymiana kompletu sprężyn do szczęk hamulcowych .Regulacja geometrii zawieszenia kół.

Data 07.09.2009 .Koszt :1320 zł .Przebieg :279470.

10.Wymiana opon zimowych na Michelin(przód) ,Pirelli(tył)225/55R16, (używane),wyważenie kół.

Data 09.10.2009 .Koszt :670 zł .Przebieg :280540.

11.Wymiana elektrycznej pompy paliwa w zbiorniku(VDO)

Data 14.01.2010 .Koszt :450 zł .Przebieg :28303.

12.Wymiana oleju silnikowego (Castroll Magnatec Diesel 10W40) ,filtra oleju ,filtra paliwa ,filtra powietrza.

Data 25.02.2010 .Koszt :360 zł .Przebieg :284180.

13.Zmiana felg na AEZ Randon 8,5’ x 18’ET 15.Opony letnie Bridgestone Potenza RE040(przód) 225/45R18,Dunlop SP 01(tył)245/40R18(używane) .Montaż opon i wyważenie kół.

Data 21.04.2010 .Koszt :2400 zł .Przebieg :286070.

14.Montaż rolety przeciwsłonecznej tylnej szyby.

Data 11.05.2010 .Koszt :50 zł .

15.Wymiana kolektora ssącego(używany) ,wymiana uszczelniaczy kolektora ssącego oraz zaworu EGR i czyszczenie zaworu .Wymiana świec żarowych(NGK) 6 szt. Wymiana przewodów podciśnieniowych kolektora ssącego.

Data 24.07.2010 .Koszt :380 zł .Przebieg :289020.

16.Wymiana paska wielorowkowego 5PK1815.

Data 28.07.2010 .Koszt :60 zł . Przebieg :289140.

17.Montaż radia CB RX-40 Pol – Mar

Data 19.08.2010 . Koszt :370 zł.

18.Montaż ramek/ringów aluminiowych do zegarów.

Data 21.08.2010(zlot BMW) .Koszt :70 zł .Przebieg :289750.

19.Uszczelnienie pompy wtryskowej wraz z wymontowaniem i sprawdzeniem. Sprawdzenie wtryskiwaczy. Wymiana filtra paliwa.

Data 17.11.2011.Koszt 650 zł.Przebieg:291200.

20.Wymiana oleju silnikowego (Shell helix plus 10W40),filtrów powietrza i oleju. Wymiana termostatu cieczy chłodzącej(BEHR),wymiana płynu chłodzącego Petrygo.

Data 18.04.2011.Koszt :440 zł. Przebieg:296500.

21.Wymiana łożyska koła tylnego prawego.

Data 17.08.2011.Koszt części + robocizna :420 zł. Przebieg 300300

22.Wymiana oleju silnikowego (TOTAL quartz 7000 diesel 10W40) ,filtrów powietrza i oleju.

Data 19.04.2012.Koszt :260 zł. Przebieg:307600.

23.Usunięcie katalizatora i wstawienie strumienicy.

Data 28.06.2012.Koszt :80 zł + katalizator. Przebieg:308300.

24.Wymiana linki otwierania od maski silnika.

Data 29.06.2012.Koszt linki :100zł. Przebieg 308345.

25.Naprawa zawieszenia z przodu i tyłu, wymiana linek hamulca ręcznego i ustawienie geometrii zawieszenia. Wyważenie kompletu kół 16-to calowych.

Data 29-30.08.2012.Koszt części + robocizna 2970 zł.

26.Prostowanie 2 felg aluminiowych.

Data.05.09.2012.Koszt 200 zł. Przebieg 311410.

Pewnie jeszcze było trochę drobnych rzeczy których zapomniałem zanotować :wink:

 

I tutaj historia się urywa ponieważ auto trafiło do garażu. Jeszcze powędrowały w tym roku nowe tylne opony 245/40 R18, wyremontowane oryginalne reflektory itd.

Przegapiłem wymianę oleju w silniku. Na oleju jest zrobione 8tk, ale czasowo już by wypadało. Miałem to zrobić, ale jak ktoś kupi to nie uwierzy że jest nowy olej i spuści go i zaleje następny nowy. Więc to nie ma sensu.

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W związku z tym, że każdy myśli że radio samochodowe to 300 zł i nie pojmuje pewnych rzeczy, więc.......................

Bad Girl została odelżona.

Dlatego to zostało wymontowane.

DSC_0679.jpg

I jest jak kiedyś

DSC_0677.jpg

DSC_0680.jpg

Do auta dodaję te 2 komplety kół.

DSC_0681.jpg

Przebieg jest taki

DSC_0683.jpg

I mniejszy nie będzie. Nie zamierzam robić z siebie głupca i tym bardziej oszukiwać ludzi.

Więc ci co mówią, że za duży i znajdą sobie takie z przebiegiem 180 to niech sobie idą na allegro-tam pełno jest takich igieł z niskim przebiegiem, którymi jeździły kobiety lub dziadkowie rocznik 1900.

W tej chwili cena spadła do 9 t-do symbolicznej negocjacji.

A to taki smaczek.

DSC_0676.jpg

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest najlepsze, jakbyś przekręcił do 180 to by poszedł za 12k bez gadania i w 5minut :mad2:

A co do audio, to słusznie, że wymontowałes, bedzie do nastepcy, kupujący zazwyczaj takich rzeczy niedoceniają, wiem po sobie ;)

 

Jeszcze tylko jedno, napewno wrzucasz te 2 komplety kół? na aledrogo z 2 może 3k byś wyciągnął dodatkowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze, jakbyś przekręcił do 180 to by poszedł za 12k bez gadania i w 5minut :mad2:

 

Ta, a może w minute i za 20k ? Ja pier***ę, skąd wy takie głupoty bierzecie. Skręcenie przebiegu wiele tu nie da, bo to juz stare auto, a poza tym e39 w dieslu to nie auto dla kowalskiego jak passat 1.9 :D

 

Nie ma zainteresowania, bo w tym segmencie brak klimy to porażka. Poza tym jej przydatność jest dłuższa niz "3 tygodnie", mnie np. przydaje się od wiosny do jesieni czyli praktycznie 3/4 roku.

No i na pewno nie jest to silnik z którego słynie e39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A co do audio, to słusznie, że wymontowałes, bedzie do nastepcy, kupujący zazwyczaj takich rzeczy niedoceniają, wiem po sobie ;)

......................Jeszcze tylko jedno, napewno wrzucasz te 2 komplety kół? na aledrogo z 2 może 3k byś wyciągnął dodatkowo ;)

Też tak myślę. I dlatego jest radio seryjne.

Koła idą razem z autem. Mogę 18stki zabrać jak komuś się nie przydadzą. Ale ładnie na nich wygląda :wink:

Druga sprawa, że za gó.wniane pieniądze niedługo ludzie będą wymagać złotych klamek. Po prostu niektórym się w główkach pier........ :mrgreen:

PS.Ogłoszenie na tablicy.

http://tablica.pl/oferta/bmw-525tds-e39-auto-mocno-doinwestowane-CID5-ID3S9s7.html#dfb1e96ee4

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, że za gó.wniane pieniądze niedługo ludzie będą wymagać złotych klamek. Po prostu niektórym się w główkach pier........ :mrgreen:

o Jezu Paweł pierwszy raz całkowicie się z Tobą nie zgadzam !

w końcu i ten nasz zasrany kraj musi dojść do normalności

prawie od 24 lat jeżdżę przegubowym Ikarusem po Katowicach

komunikację znasz to nie musza opisywać korków i ciągłych kłótni z natchnionymi pasażerami

w normalnym kraju ja czy Ty za tak uczciwie zarobione pieniądze powinniśmy kupić nowego golfa czy polo za dwie czy trzy wypłaty

a u nas na te auta przeznaczone dla zwykłych ludzi musiałbym kilka lat odkładać całe wypłaty

nie wierze że za jedną wypłatę jesteś wstanie kupić dobry telefon komórkowy no chyba że za złotówkę przy przedłużeniu umowy

dziwisz się że niema chętnych na drogie w utrzymaniu prawie pełnoletnie auto ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze, jakbyś przekręcił do 180 to by poszedł za 12k bez gadania i w 5minut :mad2:

 

Ta, a może w minute i za 20k ? Ja pier***ę, skąd wy takie głupoty bierzecie. Skręcenie przebiegu wiele tu nie da, bo to juz stare auto, a poza tym e39 w dieslu to nie auto dla kowalskiego jak passat 1.9 :D

 

Nie ma zainteresowania, bo w tym segmencie brak klimy to porażka. Poza tym jej przydatność jest dłuższa niz "3 tygodnie", mnie np. przydaje się od wiosny do jesieni czyli praktycznie 3/4 roku.

No i na pewno nie jest to silnik z którego słynie e39.

 

Głupoty to Ty piszesz. Ja mam rok młodszą od Pawła i co za 13 tys. mam oddać? Auta od fanatyków różnią się od tych z "perfekcyjnych" z komisu. Ja jakbym miał sprzedać swoją (teraz) krzyczałbym 40tys. Wiem co mam. Ale auto nie jest na sprzedaż i ma dożywocie. Miałem ciężki okres, wystawiłem na sprzedaż, ale nie sprzedałem choć miałem chętnych i z pomocą przyjaciół wyszedłem z gówna. Zobaczymy za 20 lat ile trzeba będzie dać za takie auto. A jakbym dysponował wolną gotówką to bez mrugnięcia okiem bym wziął od Pawła auto, żeby Aga jeździła. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że auta od fanatyków są warte więcej tylko dla fanatyków, niestety :) Przy czym trzeba jeszcze wziąć poprawkę, że co najmniej połowa z tych którzy nazywają się fanatykami, nimi nie jest, a bynajmniej w sensie dbania o auto.

Także to co napisał kolega myszoskoczek nie jest nieuzasadnione patrząc oczami przeciętnego kupującego.

 

BTW, 40k, poważnie? :) Za 50 - 60 można już dobre M5 przytargać i to z końca produkcji w oryginalnym stanie :)

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wszystko się zgadza, ale życie jest jakie jest i pewnych spraw nie przeskoczymy.

Auto jest warte dla mnie dużo więcej, ale takie są ceny i taki jest rynek więc i moja cena jest taka jak z reszty ogłoszeń, a nawet rzekłbym lepsza bo nikt nie oferuje auta z 3 kompletami kół.

Auto fajne- dbałem o nie. Dziś stałem na giełdzie ogólnie ruch był mizerny-nie chodzi o to, że nie było ludzi kupujących czy oglądających tylko ogólnie nawet gapiów i przechodniów było mało. Ten kto się znał tylko spojrzał i wiedział, że to dobre auto.

Parę osób oglądało i wzięło nr telefonu. Zobaczymy :wink:

Dziś Bad Girl powędrowała w świat czyli na Oto-moto.

http://allegro.pl/bmw-525-tds-sedan-limuzyna-i3624841396.html

Kiedyś i tak będzie BMW, bo ile fanatyk może żyć bez słusznej marki :cool2:

PS. Cena dla kolegów z forum to 8 ale bez negocjacji.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.