Skocz do zawartości

[E34 M50B20] Kable zapłonowe


Byku_Jawor

Rekomendowane odpowiedzi

kupuj najlepiej ngk komplet 370 zl ale warto dac co do swiec to boscha dalem 18 zl za sztuke ,rowniez nie narzekam

 

Z całym szacunkiem - BZDURY! :mad2:

Firma NGK może i była dobra w produkcji przewodów WN,ale wystarczy poszperać troszkę po necie, czy chociażby popytać kilku mechaników, żeby dowiedzieć się że NGK nastawiło się teraz na masową produkcję, gubiąc gdzieś po drodze jakość,świece NGK dają jeszcze radę jako tako. Podobnie z Boschem- przerost firmy nad treścią :wink: . Opinię swoją opieram na własnych doświadczeniach oraz na konsultacjach z kilkoma zaprzyjaźnionymi mechanikami,oraz kilkoma sprzedawcami z renomowanych sklepów z częściami w moim województwie.

 

Jeśli chcesz koniecznie firmowe kable, polecam BERU. Cena spora,ale i jakość konkretna, nie słyszałem jeszcze o jakimkolwiek zwrocie kabli tej firmy z powodu wad. Ciekawą alternatywą dla znanych firm jest polski SENTECH, osobiście kupiłem przewody tej firmy już kilka razy i nigdy nie było powodu do narzekania, nawet w moim M30B35 Sentechy bardzo dobrze sobie radzą .Świece puki co NGK w cenie 12-16zł sztuka.

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj najlepiej ngk komplet 370 zl ale warto dac co do swiec to boscha dalem 18 zl za sztuke ,rowniez nie narzekam

 

Z całym szacunkiem - BZDURY! :mad2:

Firma NGK może i była dobra w produkcji przewodów WN,ale wystarczy poszperać troszkę po necie, czy chociażby popytać kilku mechaników, żeby dowiedzieć się że NGK nastawiło się teraz na masową produkcję, gubiąc gdzieś po drodze jakość,świece NGK dają jeszcze radę jako tako. Podobnie z Boschem- przerost firmy nad treścią :wink: . Opinię swoją opieram na własnych doświadczeniach oraz na konsultacjach z kilkoma zaprzyjaźnionymi mechanikami,oraz kilkoma sprzedawcami z renomowanych sklepów z częściami w moim województwie.

 

Jeśli chcesz koniecznie firmowe kable, polecam BERU. Cena spora,ale i jakość konkretna, nie słyszałem jeszcze o jakimkolwiek zwrocie kabli tej firmy z powodu wad. Ciekawą alternatywą dla znanych firm jest polski SENTECH, osobiście kupiłem przewody tej firmy już kilka razy i nigdy nie było powodu do narzekania, nawet w moim M30B35 Sentechy bardzo dobrze sobie radzą .Świece puki co NGK w cenie 12-16zł sztuka.

 

 

kolego ile mechanikow ile sprzedawcow tyle opini :norty: :norty:

ja sie nie opieram na swoich doswiadczeniach i te przewody i swiece polecam

"PRZEDNI NAPĘD JEST DLA DZIEWCZYNEK"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektrowuz napisał o przewodach, ja tylko obaliłem jego poglądy o NGK i wspaniałości tejże firmy. Nie zwróciwszy uwagi na rodzaj silnika w temacie. A widzę że Kolega znawca powyżej, sam nie potrafi pomóc, a jedynie krytykować innych - bez urazy, nie odpowiedziałeś, na pytanie autora tematu a wlazłeś tu i robisz offtop :norty:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej omijając M50 co do kabli WN kolega miał rację BERU :cool2: SENTECH tak ale dużo im brakuje do BERU.

[OO==[][]==OO]

Kiedyś: E30 325 '86, E30 318 '89, E30 320 '90, E34 520 '92, E28 528 '81, E32 735 '90, E32 735 '89, E30 320 '89, E32 730 '90, E30 320 '87, E30 320 '89, E30 320 '89. Teraz: E30 320 '90, E34 525 '89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje czy nie brakuje, ale jest to ciekawa alternatywa dla drogich kabli, bo jak już pisałem, kupiłem już kilka/naście kompletów przewodów tej firmy i nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu. Gdy szukałem kabli do mojego M30B35 parę osób mówiło mi że Sentech nie daje rady, że ten silnik musi mieć dobre kable itd i okazało się że g..wno prawda, mój silnik pracuje bardzo dobrze z tymi przewodami, zapłaciłem za nie coś koło 200zł więc w porównaniu do BERU gdzie komplet miał kosztować jak mnie pamięć nie myli jakieś 800zł, jest to alternatywa, bo wolę 4 razy wymienić Sentech'y niż raz kupiĆ BERU :wink:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.