Skocz do zawartości

PRZYCISK--do czego sluzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam w e36 316 na tym panelu gdzie zapalniczka ,przycisk oznaczony GWIAZDKA do czego on sluzy???PS..jak go nacisne to nie zapala sie zadna kontrolka

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano
Klimatyzacja.
http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg
Opublikowano
  • Autor
:shock: nie raczej to nie mozliwe---nie mam pozostalych urzadzen.

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano
Zrób zdiecie i podeślij to ci powiemy. :D
www.klinika-bmw.pl
Opublikowano

Taki masz panel?

%5B640%3A291%5Dhttp%3A//img.photobucket.com/albums/v283/Wiesmin/forum/65d7b6a1.jpg

http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg
Opublikowano

To jest włacznik klimatyzacji, ale zeby zapaliło sie na nim amłe pomaranczowe swiatełko po właczeniu musi byc włączony nawiew (przynajmniej na 1) Tak przynajmniej jest u mnie.

Bo chyba nie mozliwe ze masz panel od klimy a samej klimy nie masz?? No chyba ze jakis sprytny helmut wsadził panel od innego auta z klima, zeby podbic cene :>

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Opublikowano
  • Autor
nie mam ten zwykly panel a ten wlacznik mam kolo zapalniczki,,,ale gwiazdka jest ta sama ..jakis magik mi powiedzial ze to moze byc blokada szpery na zime :mad2: ???

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano

Prześlij zdjęce, bo sam jestem Ciekaw co to może być.

 

Jest to oryginalnie zamontowane, czy ktoś tma wsadził ten przełącznik ??

http://www.dami.pl/~wiktorc/BMW/tuning.jpg
Opublikowano

podejzewam ze kolege nie wie skoro sie pyta :D

tez chetnie zobacze co to jest :P, a pozniej spojze w instrukcje od e36 moze cos tam bedzie

Opublikowano
  • Autor
wyglada mi na oryginalne,zwykly przelacznik z obrazkiem gwiazdki jakby do klimy tyle ze nie jest na panelu srodkowym tak jak na obrazku wyzej tylko przy zapalniczce :? jest podluzny....zdjecia narazie nie mam jak wkleic

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano
Może podgrzewanie foteli jak jest podłużny :!:
http://www.dami.pl/~wiktorc/BMW/tuning.jpg
Opublikowano
  • Autor
no wlasnie w tamtym miejscu gdzie podgrzewanie foteli i taki sam tylko na obrazku jest gwiazdka!!!cos tak jak od klimy

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano
na bank jest to wlacznik klimatyzacji juz widzialem jeden taki model w e36 nawet mialem kupowac ale dziwna akcja nie wiem czy sam to kots montowal czy cos bo to seryjnie nie wygladalo i ten model nie mial elektrycznych szyb ani obrotomierza a wlasnie mial klime po przez uzycia takiego wlacznika przy zapalniczce (przycisik z gwiazdka) POzdrawiam

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Opublikowano
  • Autor
czyzbym mial klime??gwiazdka na obrazku jest ta sama :mrgreen: jest troche elektryki .szyby,dach ,to moze i klima jest musze sie temu przyjzec dokladniej :dance:

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano

heheh proponuje nacisnac i sprawdzic czy powiało chłodem :)

nie no jedz gdzies do warsztatu niech zobacza czy jest nabita freonem i na zime jak znalazł :)

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Opublikowano
  • Autor
a moge sobie samemu sprawdzic czy ona wogule tam jest ??czy moze tylko jakis helmut sobie guziczek wsawil :lol: co powinienem miec tam za urzadzenia??

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

po chłodnicy klimy najłatwiej poznać (dodatkowa chłodnica koło tej od płynu chłodzącego blok), spężarka, przeody wysokiego ciśnienia, wymiennik ciepła

 

i coś się pewnie jeszcze znajdzie

Opublikowano
zajrzyj pod maske, jesli jest klima to sa charakterystyczne przewody idace do sprezarki.Sprawdz to.

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Opublikowano
  • Autor
podaj mi maila wysle ci zdjecia silnika ,bo ja nie moge dojsc do ladu :oops:

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Opublikowano

[email protected]

albo wrzuc fotke na www.imageshack.us

Edytowane przez kis

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Opublikowano
To napewno od klimatyzacji, sam u siebie mam tak, tyle, że mam dwa włączniki, jeden od sprężarki, a drugi od obiegu wewnętrznego.
Opublikowano
czyzbym mial klime??gwiazdka na obrazku jest ta sama :mrgreen: jest troche elektryki .szyby,dach ,to moze i klima jest musze sie temu przyjzec dokladniej :dance:

 

ciekawe odkrycie jak na zbliżająca się porę roku, tylko ciężko sprawdzić, czy działa przy temp. zewnetrznej poniżej 0 :D

Opublikowano

Wg mnie nie masz klimy, nie widze sprezarki, ani przewodow, ale ten przycisk wyglada na oryginal.Moze to podgrzewanie foteli? Chlopaki ocencie to:

http://img265.imageshack.us/img265/8539/silnik19wo.jpg

 

http://img265.imageshack.us/img265/1613/silnik29qh.jpg

 

http://img265.imageshack.us/img265/9647/silnik36fj.jpg

 

http://img265.imageshack.us/img265/6881/przelacznik1tk.jpg

 

ps,zdjecia dostalem od wlascieicela.

ps2. Rafał wyslij mi zdjecie paska klinowego. Pozdrawiam

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Opublikowano

Szczerze mowiąc, sorry za złośliwosc, :roll: ale czarno to wszystko widze.

Kupować autko i nie wiedziec czy kupuje sie z klima czy bez. Hmmm :worried:

Przerażające....

 

Mi to wyglada na stare oznaczenie ASC.

Pozdrawiam

Marcin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.