Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem to z autopsji. Dzieci są najważniejsze i

 

Jeśli dla kogoś są ważne to nie wozi ich rozklekotanym autem

 

Moim zdaniem warto obejrzeć. Nie wygląda na wymęczoną, ale z fotek niewiele tu idzie się dowiedzieć, a praktycznie nic. Widać ze nie jest zorana jak niektóre sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Chyba nie wiesz, ale istnieje możliwość zaprogramowania świateł drogowych na światła dzienne (świecą bodajże na 30%), co jest w 100% zgodne z prawem.

Jakiekolwiek uruchomienie dziennych nie jest legalne...nawet tych komputerem.

Gdzie homologacja lamp na DRL???

I wszystko w temacie.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd jest dziecko, to właśnie bardziej inwestuję w samochód

Kosztem dziecka?

 

Wybacz chłopie ale pierdzielisz głupoty.

Ktoś ma dziecko to od razu jeździ klamotem ?

Jak idzie wnioskować po foteliku w aucie, że dziecko zżera całą kase i nie inwestuje się w auto ?

Prorok ? :duh:

Dzwoń do chłopa, jedź obejrzyj auto a przestań snuć domysły :wink:

Pozdrawiam bez spiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-rwa to forum techniczne piszmy o autach a nie tematach pobocznych niezwiązanych z wątkiem. Dodam tylko ze dzieciak zmienia budżet domowy a fecet jeździ starą bemą więc nie śpi na kasie. W takich wypadkach z wielu rzeczy się rezygnuje na rzecz dziecka. Jeśli to dla kogoś nie jest oczywiste to już jego problem. Nie mogę teraz fury oglądać bo cały czas siedzę w robocie więc pytam na forum. Kolego Rybnik wolałbym poznać Twoją opinię na temat wersji shadow line niż fotelika dla dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dodam tylko ze dzieciak zmienia budżet domowy a fecet jeździ starą bemą więc nie śpi na kasie. W takich wypadkach z wielu rzeczy się rezygnuje na rzecz dziecka. .

 

Nie mierz wszystkich swoją miarą. :mad2: Oceniasz grubość naszych portfeli po tym jakie mamy auta? :duh:

Ja też będę miał za jakiś czas fotelik, i co, nagle mam przestać zmieniać w aucie olej i filtry?

 

 

Q-rwa to forum techniczne piszmy o autach a nie tematach pobocznych niezwiązanych z wątkiem.

 

 

Więc po co snujesz teorie spiskowe o fotelikach i braku inwestycji w auto?

Sam sobie zaprzeczasz.

Temat tyczy się wyboru e39 (już nie wspomnę że do oceny konkretnych egzemplarzy jest inny temat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moja opinia - jak E39, to tylko shadow line ;)

Zasadniczo też wolę ciemne listwy ( a najlepiej w wydaniu na wysoki połysk :mrgreen: ).

Każdy m-pak będzie miał ciemne, a pozostałe to już na co się trafi, choć nie ograniczał bym się przy szukaniu auta tym jakie mają być listwy.

Czasem można przewalić naprawdę świetnie skonfigurowane auto tylko dlatego że ma chroma a nie shadowa. Listwy zawsze można sobie zmienić po zakupie, jeśli bardzo będą gryzły w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z listwami. W tym budżecie to trzeba sie skupic, zeby kupic dobre nieskładane z 3 auto z prostymi podłużnicami, nieskorodowane i bez pół miliona realnego przebiegu. Przeciez listwy, czy nawet zderzaki mozna sobie zmienić kiedys z czasem, na inne.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bez pół miliona realnego przebiegu.

 

Jak to diesel, to raczej pewne że mniejszy nie będzie, nie wytłuczony klekot z niskim przebiegiem kosztuje spore pieniądze.

:mrgreen:

 

Ale prawda jest taka, że im większy budżet, tym bardziej można wybrzydzać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja też będę miał za jakiś czas fotelik, i co, nagle mam przestać zmieniać w aucie olej i filtry?

Brać forumowa cię wspomoże :mrgreen:

Każdemu zostaje przy wymianie na dolewki to jak zrzucimy się po litrze to będziesz miał nawet na kilka wymian.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czemu się denerwujecie. Przecie widać, że to forumowy troll.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja też będę miał za jakiś czas fotelik, i co, nagle mam przestać zmieniać w aucie olej i filtry?

Brać forumowa cię wspomoże :mrgreen:

 

... jak zrzucimy się po litrze to ......

 

... to będzie co wypić na pępkowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hahaha.

Może i tak być :wink:

Hmm.Czy jednak stać nas na...rodzinę, samochód i...wódkę?

:mrgreen:

 

Niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć że rodzina nie powoduje bidy z nędzą.

Dostałem wczoraj wykład na PW :mrgreen:

Nie chciało mi się nawet dyskutować.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pół miliona realnego przebiegu.

 

Jak to diesel, to raczej pewne że mniejszy nie będzie, nie wytłuczony klekot z niskim przebiegiem kosztuje spore pieniądze.

:mrgreen:

 

Ale prawda jest taka, że im większy budżet, tym bardziej można wybrzydzać :mrgreen:

 

Nawet ostatnio w dziale sprzedam na forum był ładny granatowy sedan 525d z udokumentowanymi i prawdziwymi 233 tys km. i nie kosztował kosmicznych pieniedzy, ponizej 20 tys zł. Wiekszosc tutaj sie napala na m-pakiety, felgi itp przy ograniczonym budzecie, no to wtedy wiadomo że szansa kupna zmeczonego auta jest duzo wieksza.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja też szukałem na początku m pakietu, a przynajmniej żeby koniecznie było shadow line, białe kierunki, fajne felgi... A potem się okazało, że ciężko na rynku o naprawdę dobry egzemplarz i jak jakiś spełnia wszystkie wymagania, to jego stan jest bardzo kiepski. Więc kupiłem coś kompletnie innego niż zakładałem, ale za to w doskonałym stanie. I dopiero teraz powoli dochodzę do tego, czego chciałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem laikiem odnosnie BMW a mam zamiar kupic BMW e39 528i. Znajomy ma na sprzedaz moim zdaniem za dobra cene wiec moze ktos mi pomoze i podpowie na co zwrocic uwage.

 

Ja to zawsze mówie żeby sprawdzić od gniazda zapalniczki aż po lampke w bagażniku :)

Masz może jakieś fotki auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam E39 540i bez vanosow znalazlem na allegro taka http://allegro.pl/bmw-e39-540i-v8-dla-prawdziwych-forfiterow-i5965745987.html

doradzcie drodzy forumowiczonie czy z nia po zdjeciach mozna cos ocenic z tego co widze zmienione lampy tyl przod i grill na polift czy warto jechac obejzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.