Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Co do świec żarowych w M57 to niespodzianka :D jeśli pierwsza jest sprawna to nie pokaże żadnych błędów :D ja tak miałem, pięć kolejnych było padniętych, ale pierwsza nie, na kompie nic nie pokazało :/
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupione e39 w mpakiecie, zrobiłem nią dziś łącznie 400km jak narazie bardzo zadowolony, przebadana dość gruntownie, sprzedający sprawiał wrażenie uczciwego, bez problemu załatwił oględziny na podnośniku, zawieszenie przód i tył widać, że nie dawno robione, plus diagnostyka na stacji, amory ok 74%, rożnica w hamowaniu na kolach nie przekracza 5%, no i ręczny nawet trzyma z górki :D generalnie jak w ogłoszeniu stan bardzo dobry, wnętrze również nie sprawia wrażenia zużytego więc myślę, że przy przebiegu nie było nic grzebane, jedyny mankament jaki się trafił to dość spory odprysk na szybie i podgrzewanie siedzenia kierowcy po naciśnięciu się zaświeca i gaśnie, no ale nie jest to auto nowe :-) silniczek się ładnie sprawuje, 2.2 brzmi znacznie lepiej niż moje stare 523i, mocy myślę tez mi wystarczy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupione e39 w mpakiecie, zrobiłem nią dziś łącznie 400km jak narazie bardzo zadowolony, przebadana dość gruntownie, sprzedający sprawiał wrażenie uczciwego, bez problemu załatwił oględziny na podnośniku, zawieszenie przód i tył widać, że nie dawno robione, plus diagnostyka na stacji, amory ok 74%, rożnica w hamowaniu na kolach nie przekracza 5%, no i ręczny nawet trzyma z górki :D generalnie jak w ogłoszeniu stan bardzo dobry, wnętrze również nie sprawia wrażenia zużytego więc myślę, że przy przebiegu nie było nic grzebane, jedyny mankament jaki się trafił to dość spory odprysk na szybie i podgrzewanie siedzenia kierowcy po naciśnięciu się zaświeca i gaśnie, no ale nie jest to auto nowe :-) silniczek się ładnie sprawuje, 2.2 brzmi znacznie lepiej niż moje stare 523i, mocy myślę tez mi wystarczy :-)

 

Jaki rok i ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma co generalizować.

M pak fajna sprawa.

Gratulacje.

I bezawaryjności!

Weszła ta niebieska ?

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie zaryzykował drugi raz kupna z tym silnikiem.... To fajny motor, który pali niefajne ilości oleju.

 

Potwierdzam, żłopie jak chłop wódę ;)

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż szukam. Póki co zamierzam się skontaktować z:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5939452450

i jeśli zgodzi się na wizytę w ASO, i wszystko się potwierdzi - biorę (chyba, że coś mi tu wynajdziecie ;) )

Szkoda, że nie ma nawet sterowania radia w kierownicy, tempomatu chyba też nie, ale jakoś dam radę żyć bez tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... To tylko potwierdziliście moje obawy. Mnie uderzyło coś innego - facet sprzedaje też drugą 530d, tylko w sedanie, i o dziwo - z dokładnie tym samym przebiegiem. Czy to już wyższy stopień idiotyzmu pt. "panie Stasiu, 3.0 standardowo robimy na 232 tys.?"

 

Zamierzam umówić się na oglądanie tego:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-m-pakiet-530d-2003r-piekna-niemcy-jedyna-taka-218tys-km-ID6ydWLt.html

Dzwoniłem już raz, gość nie ma nic przeciwko wizycie w ASO.

 

Wysłane z komórki [za stodołą] przy użyciu LTE [sąsiada]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wg mnie dużo lepsza opcja.

fajne wnętrze... kierownica świetna, miałem w poprzednich e39 i do tego auta pasuje idealnie.

spoko fotele.

oglądać jak będzie wszystko ok to cieszyć się z jazdy...

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest M pakiet. Możliwe, że to wyjechało z fabryki jako Edition Lifestyle, na co wskazują fotele i srebrne listwy (niby powinny być z kropeczkami, ale widywałem już bez). Brakuje oryginalnych felg, jeśli to by miała być ta wersja. Trzeba by było sprawdzić VIN.

 

Jedno, co jest podejrzane, to krzywo zamontowane, odstające listwy na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kierownica przełożona z 3, wgrany moduł ze świateł dziennych, czyli że pewnie podpiął ringi jako dzienne, co jest niezgodne z prawem, bo nie oszukujmy się ale te ringi świecą poprostu słabo. Moim zdaniem warto przejechać się zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Kierownica przełożona z 3, wgrany moduł ze świateł dziennych, czyli że pewnie podpiął ringi jako dzienne, co jest niezgodne z prawem, bo nie oszukujmy się ale te ringi świecą poprostu słabo. Moim zdaniem warto przejechać się zobaczyć.

 

Za przeproszeniem głupoty wypisujesz.

Z czego wnosisz, że kiera przełożona?

Widzisz gdzieś tam ringi? Chyba nie wiesz, ale istnieje możliwość zaprogramowania świateł drogowych na światła dzienne (świecą bodajże na 30%), co jest w 100% zgodne z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje się wam ,że tył trochę jakby za nisko stoi jak na 15 calowe koła? No i wersja nie za bogata m.in brak tempomatu czy grzanych siedzeń. Widzę też ,że wsadził ramki na zegary. A na zdjęciach zamiast silnika, klucze, płyn do spryskiwaczy i fotelik dla dziecka :D Niemniej auto warte uwagi - będę oglądał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci da że zrobi zrobi zdjęcie silnika ? Dasz rade wywnioskować jak pracuje czy co ?? :lol:

Klucze akurat na plus, mało które stare BMW ma komplet ori kluczy choć i ta kompletna nie jest.

Autko już raz było na forum kilka dni temu bo kojarze po opisie lecz nie moge znaleźć , chcesz przewertuj kilka stron do tyłu to znajdziesz.

 

istnieje możliwość zaprogramowania świateł drogowych na światła dzienne (świecą bodajże na 30%), co jest w 100% zgodne z prawem

i nie wiem może jestem dziwny ale jak dla Mnie to niektóre nadal ślepią :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Poproś o VIN rozkoduj i będzie wiadomo co powinien mieć.

Czy za nisko siedzie, czy ma m-techa zawias, czy kierownica wymieniona na taką bez tempomatu (bo jeszcze nie spotkałem takiej w e39).

Ja mam wrażenie, że koła z tyłu rozjechane (tuleje pływające się kończą), ale może to złudzenie.

 

Jak nie ściemnia w opisie to warto obejrzeć, pytanie jeszcze tylko jakiej marki części tam upchnięte są te wymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotelik dla dziecka wskazuje ,że od pewnego czasu na pewno nie inwestował już w to auto.

Aż takie snujecie teorie spiskowe?

Fotelik to pewnie nie inwestował, a najlepsze o tych nielegalnych ringach. Gdzie są ringi i kto powiedział że jeśli są jeździ jak na dziennych.

A po za tematem to ringi mogą świecić mocniej od pozycyjnych i być o wiele bardziej widoczne, ale nie kosztują one 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.