Skocz do zawartości

735 automat - Powinna kręcić????


wonz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od niedawna e32 735 z 87 roku, i zastanawiam sie czy one tak mają czy moja jest dojechana, bo chocbym niewiem jak probowal ruszyć to nie zakręci kołami na asfalcie(nie żebym chciał nią palić kapcie czy cos ale poprostu wydawalo mi sie ze auto z taką mocą powinno chociaż troche obrócic laczkiem :mrgreen: :| ) . Napoczątku sie tym nie martwilem, bo pomyslalem ze automat poprostu tak ma, ale kolega kiedys mial e23 tez735 i mi powidzial ze tylko lekko przytrzymywal hamulec i zadyma gotowa, zresztą

sam widziałem :wink: moja poprostu stoi i buuuuu slizga sie, dodam ze jak to sprawdzalem to minimalnie dotykalem tego hamulca. Jestem ciekawy czy to normalne, jak jest z waszymi e32 735?? zadnych systemow nie mam z tego co wiem a kapcie 225.

http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esli tak sie dzieje to masz juz zuzyte tarczki w skrzyni - to tak jakbys chcial zapiszczec samochodem ze zuzytym sprzegłem - nie da rady bo sprzegło sie slizga.......

 

sprzęgło raczej sie nie ślizga bo to nie jest tak ze jak wcisne podłoge to obroty sa wysokie a nie kręci, poprostu utrzymuje ok 2 tys obrotow...

Nie napisałem tutaj dlatego ze szukam sposobow jak katować siódeme, tylko poprostu chcialem zobaczyc czy to jest normalne czy tylko moja jest jakas zmulona, chociaz do setki idzie troche ponizej 10s. czyli chyba w normie (i to z bojlerem w bagazniku :wink: ).

http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem tutaj dlatego ze szukam sposobow jak katować siódeme, tylko poprostu chcialem zobaczyc czy to jest normalne czy tylko moja jest jakas zmulona, chociaz do setki idzie troche ponizej 10s. czyli chyba w normie (i to z bojlerem w bagazniku :wink: ).

 

Przecież auto ma mieć odejście od samego początku. Moim zdaniem jedną w wielu zalet tylnego napędu to właśnie lepsze odejście przy włączaniu się do ruchu. Dobrze jest mieć auto które te teoretyczne "miastowe" 50 km/h rozwinie w 3 sekundy i na odcinku jakiś 40 metrów... to wygodne bezpieczne i praktyczne.

 

Tak na marginesie, mogę spytać ile Ci ta 735tka pali? Pewien gość chwilił się że mu pali w miarę mało, ale za to jest straszny muł... a jak u Ciebie ze spalaniem LPG?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhe z tym spalaniem to bywa roznie....ostatnio na przykład w jezdzie miejskiej dosyć czesto byla podloga to mi wyszlo niecale 20l LPG, jakis czas temu na krotkiej trasie na 10 litrach gazu zrobilem 65 km byla to dosyc spokojna jazda chociaz przez moment pojechalem sobie 200km/h :)

Ale bylo raz tak ze za 50zl przejechalem tylko 49km to chyba troche malo :mrgreen: moge miec tez wieksze spalanie bo mam dziadowską rozregulowaną instalacje gazową (na śrube :duh: ) i mialem klapke przeplywomierza przyklejoną na silikon, oderwaną i pozniej tylko docisnietą-obwiązaną gumą :8) teraz to bede robil na sprężyny zeby w razie strzału odskoczyło spowrotem bo guma sie porwała :wink: A tak przy okazji... nie będę miał problemu z dołożeniem do mojej instalacji komputera z elektronicznym zaworem i czujnikiem przepustnicy??? mysle ze spalanie powinno byc wtedy mniejsze i lepsze osiagi

http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.