Skocz do zawartości

Lampy tylne LED


2_B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam sie nad kupnem tylnych lamp LED (kierunki i stopy) FK/DEPO takich jak w linku

http://allegro.pl/item1040398472_lampy_tylne_bmw_3_e90_e_90_04_08_sedan_diodowe_led.html

 

i tu pojawiaja sie moje pytania. czy moze ktos z Was juz montowal te lampy i moze sie wypowiedziec co do ich jakosci? czy wyskakuje blad spalonej zarowki? no i czy tez mial do czynienia z takim opoznieniem miedzy 3cim stopem a stopami w lampach?

 

Jesli nie FK/DEpo to co?.....interesuja mnie tylko lampy z kierunkami i stopami na ledzie

 

Pzdr

2B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie same w e46 i niestety ale czasami wyskakował błąd spalonej żarówki.

Lepiej zmień sobie na oryginały tzw. BLACK LINE z akcesorii BMW.

Będziesz bardziej zadowolony.

Ja napewno drugi raz nie zamieniałbym na inne zamienniki.

ORYGINAŁ TO ORYGINAŁ.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale (moge sie mylic) z tego co sie orientuje to nie ma do mojego modelu black line'ow z ledami w kierunkach i stopach. Mi glownie chodzi o LEDy ktore mi sie po prostu podobaja :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyglądają super :cool2:

 

Pozdrawiam

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super lampy. Dosyc ze optycznie wyglada szerzej ta waska dupka e90 to i lepiej Cie widac na drodze (to juz bezpieczenstwo) Niewiem jak w e90 ,ale znajomy ma dolozone tego typu lampy do e46 Coupe i zero problemow. Ja mam w swojej orginal na ledach i jakos mi sie to z golfem nie kojarzy wiec bez przesady. :nienie:

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie dawaj ledow bo bedzie problem.U mnie w pracy (bmw servis) pytalem jak to wyglada z problemem przepalonej zarowki i naprawde bedzie wyskakiwal blad.Napisalem co sie dowiedzialem bo sam chcialem zmienic lampy i kupie jednak ory przyciemniane bez ledow. Pozdrawiam........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba je i tak kupie :P choc po tym co pisal niemirad odnoscie chipowania to jest to pozycja nr 3 na liscie priorytetow: 1 to dwie opony bo wczoraj przelecialem przez dziure i mam na dwoch kolach "guzy" wiec je jutro wymieniam (fart ze tylko opony poleciały) 2 zasadze jakiegos chipa (chyba vtg bo tam juz robilem pare aut - glownie grupa vag 1.8T i 2.7T) i jakos im ufam .....3 no i na koncu te lampy bo sie zonie podobaja :D wiec niech jej bedzie .....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba je i tak kupie :P choc po tym co pisal niemirad odnoscie chipowania to jest to pozycja nr 3 na liscie priorytetow: 1 to dwie opony bo wczoraj przelecialem przez dziure i mam na dwoch kolach "guzy" wiec je jutro wymieniam (fart ze tylko opony poleciały) 2 zasadze jakiegos chipa (chyba vtg bo tam juz robilem pare aut - glownie grupa vag 1.8T i 2.7T) i jakos im ufam .....3 no i na koncu te lampy bo sie zonie podobaja :D wiec niech jej bedzie .....................

Rany, ale z Ciebie szczęściarz - Twojej żonie się podobają jakiekolwiek modyfikacje w aucie? Jak ja zmieniłem alu z 16" na 17" to moja stwierdziła, że "nie widzi różnicy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie dawaj ledow bo bedzie problem.U mnie w pracy (bmw servis) pytalem jak to wyglada z problemem przepalonej zarowki i naprawde bedzie wyskakiwal blad.Napisalem co sie dowiedzialem bo sam chcialem zmienic lampy i kupie jednak ory przyciemniane bez ledow. Pozdrawiam........

Witam mam zalozone lampy led i nie wyskakuje zaden blad.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

2_B sam zakładałeś lampy?

Rozmawiając z Tobą na spocie powiedziałeś że je mostkowałeś ze względu na stopy,

robiłeś to sam?

ogólnie zakładałem że będę kupywał ori black line ale jak podpatrzyłem jak jest u Ciebie na ledach to bardzo mi się podoba i mam dylemat :)

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo założenie jest banalnie proste i zajmuje 20 minut.............po trzy śruby na lampe, łatwy dostęp, pożniej osiem zapinek na klapie i po jednej śrubie na "trójkącik" w zestawie masz po dwa moduły na lampe. 1 na kierunkowskaz a drugi na stop które wpinasz w odpowiednie kostki. Jeden moduł jest wyposażony w tasme dwustronną a drugi montujesz na śrubie do montażu lampy. ale ..............mi się nie cciało w to bawić samemu i podjechałem do elektryka który zrobił w lampach "mostek" tak by od razu paliły się całe stopy i od razu przełożył lampy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam serdecznie

Jestem nowy na bmw-klub.

Poszukuje prawej tylnej lampy led (na blotnik nie na klape) do BMW e90 2009 (po lifcie) SEDAN nie kombi !

Bardzo prosze o pomoc poniewaz spalila mi sie jedna sciezka kierunku i mam bład w komputerze.

Pozdrawiam i prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.