Skocz do zawartości

550i F10 0-250


DarekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe dobre !!!! nie mozesz scierpiec ze mam cos wiecej niz 520d?

jak ktos ma lepszy to na pewno dlatego ze "POZYCZONY" lub cos w tym rodzaju , tak tak tlumacz sobie bo tak bedzie najlepiej dla twojego samopoczucia,

jak bedziesz ciezej pracowal to moze sobie kiedys taki sprawisz, nie pouczaj mnie wiecej malolacie :lol:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili Panowie Chłopaki czy jak wolicie

 

czy wasze auta wzbudzają u was agresje ??

 

czy E60 tak na was działają ??

 

czy ludzie mają racje że właściciele BMW tak się zachowują

 

Dwie awantury w jednym poście to MASAKRA dajcie na luz :mad2:

 

Pozdrawiam

Niemirad i moje 320d

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

hehe dobre !!!! nie mozesz scierpiec ze mam cos wiecej niz 520d?

jak ktos ma lepszy to na pewno dlatego ze "POZYCZONY" lub cos w tym rodzaju , tak tak tlumacz sobie bo tak bedzie najlepiej dla twojego samopoczucia,

jak bedziesz ciezej pracowal to moze sobie kiedys taki sprawisz, nie pouczaj mnie wiecej malolacie :lol:

 

Adrian, czy jak ci tam - wracaj lepiej do szlifowania diamentów bo kluczyków do auta na weekend nie dostaniesz, a już jutro piątek :nienie:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie się kłucicie,ale faktem jest,że na tym filmku jakoś słabo idzie jak na 407KM.5.8 do setki to i starą 540 e39 zrobi.

Ja też wymierzyłem z filmiku 5,5 do 100km/h,i 18 so 200km/h.

Stara M5 e39 do 200 jest e stanie 15,5s zrobić.

Daj se chopie siana z tymi obliczeniami z youtube.

F10 550i przyspiesza do setki w 5s. Do 200 w 16.7

E39 M5 do 200 potrzebuje 16.9s.

Tyle w temacie.

Biorąc pod uwagę fakt, że 550i to cywilne auto, myślę, że całkiem nieźle i żadnej ujmy nie przynosi mu fakt, że starsze E39 M5 ma praktycznie takie same osiągi.

 

P.S. I zajrzyj czasem do słownika, zanim zaczniesz się kłÓcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek i A

Chłopaki ja przynajmiej mam E60 i na tym zakonczmy temat

 

E60 moze i masz ale silnik zapomnieli ci zamontowac

 

 

te E60 to masz , krzywe nogi jak s®asz :wink: , normalnie przedszkole , aaaa ja mam E60 a wy nie macie !!! oooo :lol: jestes infantylny, jesli wiesz co to znaczy w ogole

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uczestnicy tej wielce merytorycznej dyskusji zostaną obdzieleni ostrzeżeniem, jak dalej będziecie to ciągnąć to zamknę wątek i baaaaardzzooo surowo będę oceniał Wasze przyszłe "występy" w serii 5. :duh:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnicy tej wielce merytorycznej dyskusji zostaną obdzieleni ostrzeżeniem, jak dalej będziecie to ciągnąć to zamknę wątek i baaaaardzzooo surowo będę oceniał Wasze przyszłe "występy" w serii 5. :duh:

Info dla kolegów z forum:

Zaproponowalem pokojowo koledze A na PW spotkanie na kawę, herbatę, coca-colę co chce, miejsce też może wybrać

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta dyskusja zupełnie rozbawiła...ja nie wiem, poruszacie się autami z naprawde dobrymi motorami pod maską i nie jeden by chciał mieć takie auto jak Wasze i to nawet z podstawowym silnikiem i wyposażeniem, a tu zażarta dyskusja na temat osiągów, prawie jak w piaskownicy, kto ma lepszą łopatkę czy wiaderko :mad2: :duh:

Skoro macie aż taki niedosyt co do osiągów, to proponuje wsiąść np. w fiata pandę i zjechać nim całą europe a dopiero w tedy docienicie to czym się poruszacie :mrgreen:

 

..dobrze że admin zareagował bo jeszcze by tu do rękoczynów doszło :mlotek: :twisted2:

Axel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnicy tej wielce merytorycznej dyskusji zostaną obdzieleni ostrzeżeniem, jak dalej będziecie to ciągnąć to zamknę wątek i baaaaardzzooo surowo będę oceniał Wasze przyszłe "występy" w serii 5. :duh:

Info dla kolegów z forum:

Zaproponowalem pokojowo koledze A na PW spotkanie na kawę, herbatę, coca-colę co chce, miejsce też może wybrać

hej

 

Pokojowo jestem w interesach w wawie na weekend i moge dołączyć :cool2:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek i A

Chłopaki ja przynajmiej mam E60 i na tym zakonczmy temat

 

E60 moze i masz ale silnik zapomnieli ci zamontowac

 

 

te E60 to masz , krzywe nogi jak s®asz :wink: , normalnie przedszkole , aaaa ja mam E60 a wy nie macie !!! oooo :lol: jestes infantylny, jesli wiesz co to znaczy w ogole

 

hehe, dobre. Dla mnie infantylny to jesteś Ty, bo jeździsz ospoilerowaną furą i jakiej marzą dzieciaki, więc coś na żeczy jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piaskownica :( Walczyłem ze stereotypem właściciela BMW, ale jednak skądś się to bierze. Jeszcze kilka postów i daruje sobie F11 :lol:

 

No a serio: filmik ciekawy. Jako użytkownik E60 z 2.0d (z kompleksem brakujących 2 cylindrów) jestem pod wrażeniem. Nie pogardziłbym...

Nie pokusiłbym się o mierzenie osiągów z tego filmiku z drogi (nie z toru). Ani nie wiemy co robił kierowca z prawą nogą (w czasie włączenia kierunku jakby lekkie zawahanie?), nie znamy nachylenia drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ej, nie wywołujcie wilka z lasu :P Mirka nie było na forum od 13. stycznia i niech tak już pozostanie....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.