Skocz do zawartości

Carsoft 6.5


johnny

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie mi taka rzecz to domykanie szyb wam dziala od razu jak przytrzymiecie przycisk po zamknieciu auta czy to troche trwa? jak wloze kluczyk do zamka to zamyka i otwiera wmiare szybko tzn bez jakiejs tam dluzeszej przerwy a z pilota to troche potrwa zanim zatrybi hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Przejrzałem wszystkie 14 stron i stwierdzam ze nie ma tu żadnego schematu fejsa do CS, nie ma też linku do działającego CS6.5.06 a do CS6.1.4 wszystkie linki wygasły.

A przy okazji, co to takiego SP1 ? to jakiś pliczek do zainstalowania czy jakieś dodatki? jak to się instaluje ??

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I nic nadal nie pojawiło sie w sieci odnosnie wersji SP1?

I jak to jest z tym plikiem hex czy bin do Atmela, bin do 2051 gada z fejsem ale z autem już nie, ale znaleziony hex do 4051 nie chce nawet zagadać z fejsem.Ktoś potrafi odpowiedzieć czy któryś z krążących wsadów do Atmela jest poprawny? czy to ma być 2051 czy 4051, bo różnie o tym piszą.

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega hadron skoro inpa smiga tobie po co pchac sie w Carsoft.

Już ci odpowiadam: fejsa do CS zrobiłem sam łacznie z programowaniem Atmela, fejsik ADS mam pożyczony bo nie dałem rady zaprogramować GALa więc kiedyś go będę musiał zwrócić :cry:

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos posiada Carsofta 6.1 pełna wersje bo ja posiadam taka gdzie musze podac hasło.

 

Najlepiej Carsoft'a 6.1 pełna wersje albo z crakiem

 

No faktycznie większość linków do Carsoft-a wygasło. Na eMule można z powodzeniem pobrać pełną wersję 6.1.

 

Pozdro

http://ziomal.resmoto.com - Strefa BMW serii 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przejrzałem wszystkie 14 stron i stwierdzam ze nie ma tu żadnego schematu fejsa do CS, nie ma też linku do działającego CS6.5.06 a do CS6.1.4 wszystkie linki wygasły.

A przy okazji, co to takiego SP1 ? to jakiś pliczek do zainstalowania czy jakieś dodatki? jak to się instaluje ??

 

Eeee tam, kiepsko czytałeś, link z mojego pierwszego postu na pierwszej stronie z przed 4 lat nadal działa i soft razem ze schematem, wsadem do proca nadal jest dostępny.

 

Tutaj prościej : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=168052#168052

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, teraz już wiem co to jest ten SP1 :mrgreen:

a może jeszcze wiesz który bin lub hex będzie dobry, czy do fejsa idzie Atmel 2051 czy 4051

i jak to po kolei instalować i ulepszać :norty:

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do binów niestety nie pomogę

 

co do instalacji to lecia tak :

 

-wypakuj całość BMW Carsoft 6.5 SP1 Cracks

-następnie wypakuj pliki (najlepiej na pulpit) z folderu CarSoft 6.5.zip

-z rozpakowanego CarSoft 6.5.zip zainstaluj c.s setup.exe podając mu jak najkrótszą ścieżkę np c:\carsoft - folder tworzysz sam

-następnie rozpakuj Carsoft_BMW65_crack.zip skopiuj wszystkie pliki i wklej do folderu gdzie zainstalowałeś carsofta (nie uruchamiaj carsofta ikoną z pulpitu najlepiej ją usuń)

-po podmianie plików odpal BMWv65SP01ENG.exe

-gdy sp1 zakończy działanie rozpakuj Crack CarSoft 6.5SP1.zip skopiuj wszystkie pliki do lokalizacji gdzie zainstalował się carsoft

-gdy podmienisz już pliki zrób sobie skrót na pulpicie do pliku CARSOFT65BMW.exe to właśnie tym skrótem uruchamiaj carsoft

 

 

folder engelsk carsoft koder.zip zawiera angielskie tłumaczenie błędów instrukcja w środku

 

ma nadzieje że wszystko jasne napisałem

Edytowane przez sebek2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji z 10 razy woła że nie może znaleźć Serialu, Name etc,

potem jakiś Warning ale gołe pole opisu, potem znowu to samo że mu brakuje, cierpliwie wciskałem OK i pliki rzuciło mi na C:\ zamiast do c:\carsoft, instalacja się urywa, nie ma ani skrótu na pulpicie ani wpisów w rejestrze, SP1 krzyczy że nie znalazł koniecznych plików.

A wszystko robione jota w jotę zgodnie z opisem jw

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C:\carsoft-sam musisz zrobić folder (nazwa folderu nie ma znaczenia ważne żeby było na C i z jak najkrótszą ścieżką dostępu) , no i jak masz antywira to powyłączaj) i jak carsoft przy instalacji zapyta o ścieżkę podajesz właśnie tę utworzoną przez siebie

 

im dłuższy adres ścieżki na dysku tym gorzej tzn carsoft sypie błędami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Mam taki problem I nie mam pojęcia co jest kupiłem matę poduszki na Allegro i ją zamontowałem. Oczywiście w instrukcji maty fotela pisze, że muszę skasować błąd poduszki i oczywiście tak zrobiłem i wyszedł mi ten komunikat kontrolka poduszki zgasła na 30 sek i znowu się zapaliła. Może ktoś miał podobny problem i udzieli mi jakiś informacji.

Chodzi o BMW e-39 525 tds

The Airbeg error memory is been erased! Module erasing Completed !

Airbeg błąd pamięci został usunięty moduł usuwania zakończone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich

Mam takie pytanie czy ktoś się orientuje czy powinna działać Live Data DME w Carsoft 6,5 chodzi o BMW e-39 525 tds 97 r ponieważ pokazuje mi same zera i nie jestem pewien czy jest jakiś błąd z Carsoft czy ogólnie nie powinien działać w tym roczniku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Marek merc - program przez chwile pokazuje zera ale po minucie wszystko zaczyna działać.

Chyba że masz ten tani interfejs co teraz są na allegro popularne po 100zł ... To on nie będzie obsługiwał live daty.

Ja rozmawiałem przed zakupem z kolesiem co robi na tych interfejsach i powiedzial mi że jak chce z live date to musze kupic taki bardziej rozbudowany z multiplexerem w puszce a nie taki na kablu. No i obsługuje live date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.